چرا ما نمی ممکن است گرفتن یک کروناویروس جدید محرک پس از بررسی همه

  • ما لازم نیست که یک مقام رسمی محرک بررسی به روز رسانی از دولت فدرال برای به اشتراک گذاشتن و در عین حال نظر از اینکه آیا یا زمانی که آمریکایی ها خواهد شد یکی دیگر از coronavirus مربوط به پرداخت برای جبران هر اقتصادی درد آنها احساس ممکن است در حال حاضر.
  • اما شانس هر گونه coronavirus محرک بررسی نیست به دنبال خوب است.
  • که به دلیل تعجب آور بهبود اقتصادی برای یک چیز.

برای هر کسی که امیدوار جدید کروناویروس محرک بررسی به روز رسانی شاید فرض کنید که شرایط در حال ادامه برای حمایت از دور جدید پرداخت های مستقیم از دولت فدرال ما باید برخی از اخبار بد ،

شما فکر می کنم که شرایط به گونه ای است که دولت فدرال خواهد بود اما تضمین شده به سه راه دور دیگری از چک به دنبال پرداخت ناشی از 2.2 تریلیون دلار coronavirus قانون کنگره تصویب در ماه مارس. اکثر آمریکایی ها در حال حاضر گفت که برای اولین بار چک (ارائه تا 1200 $برای افراد و $2,400 برای زوج های متاهل) کافی نبود و آنها قطعا می تواند استفاده از چک #2.

علاوه بر این نرخ بیکاری همچنان رو به رشد در این کشور (یکی دیگر از 1.5 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری ادعای هفته گذشته) به عنوان تعدادی از coronavirus مرگ و میر — که تا به حدود 2.1 میلیون نفر و بیش از 115,000 ترتيب با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

با این همه که هر چند شما می توانید استدلال می کنند که شانس جدید کروناویروس محرک چک کنید در واقع شروع به نگاه بدتر. اولین نشانه که چرا این مورد است که از قضا این کار اعداد در واقع در حال گرفتن بهتر است.

به عنوان لباس رنگارنگ دلقک ها احمق مالی سایت که در یک قطعه شنبه اکثر اقتصاددانان پیشبینی میکردند گسترده ویرانی اقتصادی در ممکن است ناشی از از دست دادن 8 میلیون شغل های اضافی برای اضافه کردن به حدود 20 میلیون شغل از دست رفته در ماه آوریل است. به جز مخالف چیزی که اتفاق افتاده است. به طور کلی نرخ بیکاری در واقع کاهش یافته و از 14.7 درصد به 13.3 درصد و آمریکا با اضافه شدن 2.5 میلیون شغل است. این تعجب به حرکت صعودی فرستاده سهام از طریق سقف و تا به حال بسیاری از کارشناسان بدونم که اگر این نشانه این است که ما تبدیل به یک گوشه.

اگر چنین است — اگر این بدان معنی است که ما در حال شروع به یادگیری چگونه به طور موثر با این ویروس حداقل تا آنجا که به اقتصاد مربوط است, این ممکن است ارائه علوفه برای قانونگذاران ایم که در حصار در مورد اینکه آیا یا نه برای حمایت از دور دیگری از گران محرک اقتصادی دولت می گویند که این کشور نیاز ندارد آن را پس از همه. به عنوان ما در اینجا به ذکر جمهوریخواهان در سنا در حال حاضر کمتر از مشتاق در مورد حمایت از چنین اندازه گیری.

صحبت از آن است که حزبی تقسیم نیز یکی دیگر از دلایل که چرا یک دور جدید از محرک چک خواهد شد بسیار سخت تر زمان آینده به نتیجه برسد.

وجود دارد به نظر نمی رسد که قانونگذاران از هر دو طرف موافق در زمانی که بحث تبدیل به چه بسته محرک اقتصادی جدید باید شامل. چند ده خانه دموکرات برای مثال می خواهید رهبری خود را به فشار برای انرژی سبز اولویت در حالی که برای جمهوریخواهان برچسب قیمت همراه با هر بسته محرک اقتصادی جدید است چیزی که آنها در حال تلاش برای نگه داشتن به حداقل برساند.

همچنین متحده و شهرستانها در سراسر کشور حفظ “بازگشایی مجدد” هموار کردن راه برای آمریکایی ها شروع به گذراندن دوباره و بازگشت به کار. هر دولتی که قرار داده شده بود اقامت در خانه سفارش در محل در حال حاضر شروع به آسانسور است که محدودیت در پایان ممکن است. این بدان معناست که به لحاظ نظری بسیاری از آمریکایی ها دیگر در خانه گیر کرده و قادر به کار است که برای برخی از قانونگذاران ممکن است به معنی بزرگترین انگیزه برای هر محرک های جدید چک کنید در حال حاضر حذف شده است.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>