چرا کم coronavirus مرگ و میر نیست خبر خوب شما فکر می کنم آن است که

  • روز جمعه coronavirus به روز رسانی نشان داده شده ادامه ترسناک الگوهای ما دیده ایم در روزهای اخیر از جمله موج عظیم از موارد جدید در کشورهای مانند فلوریدا (که اضافه شده بیش از 11 ، 000 مورد جدید به آن به طور کلی و در مجموع در پایان هفته).
  • کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci است استرن پیام هشدار برای کسانی است که با در نظر گرفتن coronavirus جدی است.
  • برخی از مردم با تکیه بر این واقعیت است که به طور کلی مرگ و میر از این ویروس در ایالات متحده باقی می ماند به عنوان توجیهی برای نگرانی بیش از حد در مورد ویروس.

حتی اگر شما تبدیل به یک بیت بی حس روزانه هم از coronavirus همه گیر عناوین این بحران یک راه در شما رخنه و انجام آن به بهترین سطح به شما شوک با چیزی جدید. در مورد نقطه فقط یک نگاه در روز جمعه شماره جدید از فلوریدا یکی از معدود کشورهایی است که تبدیل به ترسناک ترین نقاط ویروس در ایالات متحده است.

به یاد داشته باشید همه کسانی که ترسناک coronavirus سرفصل های خارج از ایتالیا در اوایل این سال ؟ به عنوان در حال حاضر در این کشور گزارش کرده است 242,639 موارد این ویروس با توجه به آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز. خوب جمعه جدید معنی اعداد ایالت فلوریدا به ضرب و شتم که مجموع همه به خودی خودهرگز به ذهن بقیه از ما. آفتاب وزارت امور خارجه گزارش های اضافی 11,433 موارد این ویروس در جمعه هل دادن دولت تجمعی کل گذشته 244,000. این نمایشگاه که چرا کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci شده است هل دادن یک پیام جدید تم در سخنان این هفته — که این کشور توسط و بزرگ است که مصرف این ویروس به طور جدی به اندازه کافی. و این که ما نیاز به توجه خاص و هشدار دهنده است.

یک نقطه داده که مردم شده اند چفتی کردن به این واقعیت است که میزان مرگ و میر در ایالات متحده از coronavirus خوشبختانه افزایش یافته است و نه متناسب با افزایش موارد جدید. برای کمی بیشتر متن در اطراف آنچه که به معنی coronavirus تا به حال حدود 14 درصد مرگ و میر در, ایتالیا, به, تاریخ, بر اساس 243,000 موارد وجود دارد و تقریبا 35,000 مرگ و میر در زمان نوشتن این مقاله است.

در آمریکا میزان مرگ و میر است که کمی بیش از 4 درصد بر اساس 3.17 میلیون coronavirus موارد و 135,000 مرگ و میر. بنابراین خیلی بهتر است ،

اگر شما بخواهید دکتر Fauci.

“این یک روایت نادرست را به راحتی در یک نرخ پایین تر از مرگ” Fauci, که همچنین به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در طول زندگی جریان کنفرانس مطبوعاتی با ما بهداشت ، Doug Jones آلاباما. “وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر که بسیار خطرناک و بد در مورد این ویروس … با اجازه دادن به خودتان برای دریافت آلوده به دلیل رفتارهای پرخطر شما بخشی از انتشار شیوع. نمی توانید خودتان را به غلط خوشنودی است.”

منبع تصویر: Braulio Jatar/SOPA تصاویر/شاتر

در واقع, شما می توانید کمی بیشتر از یک حس از آنچه که او بدان معنی است که از گزارش های مثل این یکی که بر میدارد از هم جدا محبوب تصور شما گاهی اوقات می شنویم که در علاوه بر این به ما مرگ و میر کم اکثر موارد ویروس خفیف هستند و منجر به بهبود است. با توجه به تپهاما خفیف است که احتمالا از کلمه اشتباه استفاده برای توصیف موارد که در آن افراد آلوده نیست در نهایت در بیمارستان و یا مرگ. “برخی از COVID-19 بيمار در حال تجربه علائم برای مدت طولانی از زمان و یا عوارض که به نظر می رسد ماه پس از تشخیص” این نشریه توضیح می دهد. همانطور که اشاره کردیم در روز چهارشنبه یک مطالعه اخیر توسط محققان در دانشگاه کالج لندن نشان می دهد که ما به زودی می تواند در مواجهه با موجی از coronavirus مربوط به آسیب های مغزی به عنوان مدرک می سازد که COVID-19 می تواند طیف گسترده ای از مسائل عصبی از جمله التهاب, روان پریشی و دیگر عوارض بالقوه کشنده.

“ما هنوز knee-deep در موج اول از این” Fauci گفت: در Facebook چت زنده در روزهای اخیر. “و من می خواهم بگویم این امر در نظر گرفته نمی شود یک موج است. آن بود که افزایش و یا تجدید حیات از عفونت سوار بر یک پایه.” و ما رو به این نقطه Fauci ادامه داد: از آنجا که “یک سری از شرایط ارتباط با کشورهای مختلف و شهرستانها تلاش برای باز کردن در حس گرفتن و بازگشت به نوعی از نرمال منجر به یک وضعیت که در آن ما در حال حاضر شکستن رکورد موارد است.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im