چرا اولین coronavirus واکسن نمی تواند به اندازه کافی خوب

  • دکتر Fauci و دیگر کارشناسان بهداشت و نویسنده مقاله ای که توضیح می دهد که آنچه جهان را به اطمینان حاصل شود که عملی COVID-19 واکسن می رسد به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.
  • دانشمندان توضیح داد که یک واکسن نامزد نمی خواهد به اندازه کافی در مبارزه با رمان coronavirus و بیشتر داروهای مورد نیاز خواهد بود برای برآوردن نیاز جهان به یک واکسن.
  • این مقاله همچنین جزئیات یک مشارکت عمومی-خصوصی به نام ACTIV “برای هماهنگ بالینی با هدف سرعت بخشیدن به صدور پروانه و توزیع” برای COVID-19 واکسن.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رمان coronavirus هنوز قوی هستند و هیچ نشانه آن است که عفونت را به دور در هر زمان به زودی, حتی اگر بسیاری از کشورها و جوامع قادر به صاف و منحنی کاهش تعداد COVID-19 موارد است. این ویروس فقط که مسری است و هر کسی می تواند آن را دریافت کند حتی اگر همه نمایش داده خواهد شد نشانه ای از عفونت است. به ضرب و شتم این چیزی که ما نیاز به دو نوع درمان در سال آینده. ما نیاز به مواد مخدر است که می تواند عمل اولیه در برابر این بیماری و کاهش خطر عوارض و مرگ است. و سپس ما نیاز به واکسن است که می تواند به جلوگیری از عفونت و امیدوارم از بین بردن آن است. که “واکسن” جمع. فقط یکی از مواد مخدر نخواهد بود به اندازه کافی برای تلقیح همه در سراسر جهان است و ما نیاز به بیش از 7 میلیارد دوز واکسن آماده در چند سال آینده.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی همکاری یک مقاله در مورد مسیر رو به جلو برای COVID-19 واکسن تحقیق و توسعه است. Fauci و دیگر کارشناسان برای همکاری و وحدت و شفافیت در کشور و سطح جهانی به تسریع در ورود امن و موثر واکسن.

“وجود دارد بی سابقه است نیاز به تولید و توزیع به اندازه کافی امن و موثر واکسن به نقصان فوق العاده تعداد زیادی از افراد به منظور حفاظت از کل جامعه جهانی از ادامه تهدید از عوارض و مرگ و میر ناشی از سندرم حاد تنفسی–coronavirus 2 (SARS-CoV-2),” کاغذ می خواند.

منتشر شده در علم, مجله, مقاله دیگر قابل توجه نویسندگان از جمله موسسه ملی بهداشت مدیر دکتر فرانسیس کالینز و NIH واکسن متخصص دکتر جان Mascola.

کارشناسان توضیح این وظیفه دلهره آور جلوتر و به همین دلیل تولید مناسب واکسن برای بیماری مانند COVID-19 آسان نیست. آن را نه تنها که ما نیاز به صبر کردن برای آزمایش های بالینی به اثبات ایمنی و اثربخشی واکسن نامزدها. ما نیز باید به آماده سازی برای تولید قابل دوام ترکیبات در مقیاس و اطمینان از تدارکات مورد نیاز برای استقرار مواد مخدر در سراسر جهان است.

این مقاله می گوید: زمان تکامل از SARS-CoV-2 ویروس نشان می دهد که واکسن را هنوز هم کار می کنند تا یک سال از در حال حاضر حتی اگر ویروس همچنان در حال جهش است که امیدوار اخبار. آن را نیز توضیح می دهد که های مختلف امیدوار کننده واکسن نامزدها که باید درباره مراحل مختلف آزمایشات در آمریکا و جاهای دیگر توصیف خطرات و چالش های مرتبط با تولید هر یک از آنها باید به آنها ثابت می شود موثر در تولید مورد انتظار پاسخ ایمنی است.

در میان قابل توجه COVID-19 واکسن نامزدها وجود دارد خارج وجود دارد, نویسندگان, برجسته, روش های ژنتیکی مانند آنهایی که از Moderna, BioNTech/فایزر و Inovio. آنها همچنین ذکر است بیشتر از روش سنتی است که با استفاده از ناقل های ویروسی مانند یکی از دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca.

این مقاله همچنین تکل رو به رشد تقاضا برای چالش آزمایشات که شامل عمدا آلوده داوطلبان با رمان coronavirus پس از آنها می خواهم داده شده است واکسن داوطلبان برای آزمون اثربخشی سریع تر از به طور منظم واکسن پروتکل های پژوهشی. که در حال حاضر دستورالعمل های مصوب برای چنین روش و بیش از 14000 نفر در سراسر جهان ابراز علاقه در تحت چنین آزمون.

“این دلگرم کننده است که واکسن تلاش های توسعه را به سرعت نقل مکان کرد و چند عمده واکسن سیستم عامل در حال حرکت به سمت ارزشیابی کارآموزی” مقاله خواند و اضافه کرد که “هیچ واکسن و یا واکسن پلت فرم به تنهایی به احتمال زیاد برای دیدار با جهانی نیاز و پس از یک رویکرد استراتژیک به چند جانبه تلاش است کاملا حیاتی است.

این مقاله همچنین به معرفی مشترک جدید برنامه آغاز شده توسط NIH. به نام ACTIV (شتاب COVID-19 مداخلات درمانی و واکسن) یک مشارکت عمومی-خصوصی است که قرار است برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن. دولت پیشنهاد افزایش همکاری و شفافیت های مختلف تصمیم گیری عوامل و شرکت های درگیر در مراحل متعدد از COVID-19 واکسن توسعه در حال حاضر به تسریع واقعی استقرار عملی مواد مخدر است.

NIH همکاری برای ACTIV با FDA, CDC, وزارت بهداشت و خدمات انسانی, پزشکی, پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار بخش دفاع و جانبازان در امور سازمان پزشکی اروپا. دیگر شرکای شامل بیش از 15 biopharmaceutical شرکت های بشردوستانه سازمان های نمایندگان از دانشگاه و بنیاد NIH.

“هزینه های توزیع سیستم زنجیره سرد مورد نیاز و تحویل گسترده پوشش تمام پتانسیل انقباض نقاط احتمالی تحویل واکسن به افراد و جوامع است. همه این مسائل نیاز به همکاری جهانی در میان سازمان های درگیر در مراقبت های بهداشتی تحویل و اقتصاد” کاغذ یادداشت. “برای بازگشت به ظاهر قبلی نرمال توسعه SARS-CoV-2 واکسن یک ضرورت مطلق است. برای رسیدن به این هدف تمام منابع در بخش عمومی و خصوصی و خیریه بخش نیاز به شرکت در یک استراتژیک شیوه ای است. این فعال بخش دولتی و خصوصی مشارکت و همکاری هماهنگ آزمایش اثر بخشی در حال مدل را قادر می سازد برای رسیدن به هدف مشترک ما.”

بیل گیتس که در خط مقدم COVID-19 واکسن توسعه خود را از طریق بیل و ملیندا گیتس, لمس کردن در این جنبه های مختلف در هفته های اخیر. او توضیح داد که نیاز به توسعه واکسن های متعدد و پیگیری سریع برنامه ای برای تولید انبوه نامزدها که در نهایت انتخاب شدند.

Fauci گفت: چند هفته پیش که در بهترین سناریو برای اولین بار واکسن ممکن است در دسترس به عنوان به زودی به عنوان اوایل 2021 اگر همه چیز به خوبی می رود. در پی مصاحبه با نشنال جئوگرافیک, Fauci ابراز خوش بینی بسیار برای مدرن را بيان ژن واکسن است که پیشرفته ترین کارآزمایی بالینی در حال حاضر. اما او همچنین گفت که آنها می خواهند “بسیاری از عکس در هدف” به دنبال به جلو به چهار یا پنج نامزد که رسیدن به مراحل پیشرفته تر این تابستان. خبر خوب این است که به عنوان بسیاری از 115 تیم بودند آزمایش مجزا coronavirus واکسن نامزدها که از اواسط ماه آوریل تا به امید بالا برای حداقل یکی از آنها را به کار.

منبع تصویر: عکس بالا شرکت/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im