چرا سیری است که موجب ترس جهنم از برخی از کاربران آیفون

برای بسیاری از مردم آنچه را که آنها را از رفتن در اطراف آنها یک نشانه مطمئن است که جهان در حال آمدن است به پایان است. ما در وسط یک جهانی همه گیر ما به تازگی دیده ام تورنادو و باطل وزش طوفان های پستی از طریق چندین ایالت و اپل و گوگل در حال کار با هم در یک تماس ردیابی ابزار. و اگر که نیست به اندازه کافی اثبات این که چیزی عجیب و غریب در جریان است, سیری نیز می بیند که جهان رو به پایان است و به زودی با توجه به برخی از کاربران آیفون.

است سیری خواستار جهان رو به پایان است ؟

شرکت سریع گزارش می دهد که برخی از مردم درخواست شده است اپل ناقص دستیار دیجیتال سوالات است که آنها واقعا نمی نیاز به پاسخ به. برای مثال برای کشتن زمان چندین کاربران آیفون پرسید: “هی سیری چه مدت تا سال 2020 به پایان می رسد؟” مناسب پاسخ امروز خواهد بود 260 روز. اما برخی از آنها دریافت پاسخ از سیری است که موجب ترس جهنم از آنها. مجازی دستیار دیجیتال گفتن است برخی از کاربران که وجود دارد تنها چند دقیقه به ساعت سمت چپ در سال است که آن را به عنوان پایان جهان.

اما بر خلاف بسیاری از پاسخ هایی که سیری ممکن است شما در واقع وجود دارد یک دلیل معتبر برای این پاسخ است. پس از بسیاری از نقاط جهان با استفاده از یک 24 ساعت (مانند زمان نظامی که در آن 2 ساعت است که شناخته شده به عنوان 1400 ساعت) هنگامی که سیری بود پرسید: چه مدت تا سال 2020 به پایان می رسد آن را محاسبه تعداد ساعت در زمان کنونی و در زمانی که 8:20 pm (2020).

ما فقط خواسته Siri سوال “چه مدت تا سال 2020 به پایان می رسد ؟” و در نمونه سیری مد ما گفته شد که در آخرین روز از سال 2020 خواهد بود پنج شنبه, دسامبر 31st, 2020. که واقعا نمی پاسخ به این سوال. زمانی که ما خواسته گوگل دستیار همان سوال را نیز به ما عرضه با پاسخ اشتباه است. گوگل دیجیتال کمکی به اشتباه گفت: 261 روز مانده بودند در سال به عنوان محاسبه شد و بر اساس شرکت سریع مقاله منتشر شده در آوریل 15. پس از سال 2020 یک سال کبیسه از جمله وجود دارد 160 روز در سمت چپ در سال است.
گفت: ما به عنوان اوایل این سال ، اپل قطعا نیاز به کار بر روی Siri. بخشی از مشکل این است که دستیار دیجیتال اغلب درک نمی کند که سوال خواسته بودن آن است. در اوایل این ماه اپل گرفته اند ممکن است یک گام بزرگ به جلو در جهت بهبود سیری توسط گزارش خرید یک شرکت ایرلندی به نام Voysis. دومی ارائه می دهد یک پلت فرم اجازه می دهد دستیاران دیجیتال به درک زبان انسان بهتر است. Voysis متناسب با MO از یک شرکت است که اپل خواهد بود علاقه مند در به دلیل آن است که کوچک تحت رادار و می تواند ارائه بهبود Siri بسیار به سرعت. خرید Voysis می توانید پیوستن مشابه دیگر معاملات ساخته شده توسط اپل در گذشته از جمله سال 2010 کسب سیری (که منجر به سیری البته) 2011 خرید بیومتریک شرکت AuthenTec (که منجر به توسعه Touch ID) و 2014 خرید Beats Audio (که از آن سیب موزیک راه اندازی شد). البته ضربان موسیقی خرید بود کمی خارج از جعبه برای اپل پس از آن هزینه شرکت 3 میلیارد دلار باقی می ماند و بزرگترین خرید در تمام دوران است.
بنابراین در حال حاضر که ما می دانیم که سیری نیست به ما هشدار در مورد یک پایان ناگهانی به جهان (حتی اگر آن را هنوز هم ممکن است احساس مانند آن) شما می توانید آه امداد. اگر شما صاحب یک دستگاه iOS و به طور کلی ناراضی با سیری شما می توانید با نصب گوگل دستیار برنامه از فروشگاه App. با استفاده از کلید های میانبر از ویژگی های ما می توانید با فعال کردن گوگل دستیار صوتی اگر چه شما ممکن است خجالت اگر کسی می شنود شما انجام این کار است. اگر شما به درستی راه اندازی کلید های میانبر شما می توانید با گفتن “Hey, Siri, Okay Google” برای فعال کردن گوگل برتر دیجیتال یاور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر