به همین دلیل ممکن است در نهایت دانم چرا coronavirus گسترش خارج از کنترل دوباره

  • Coronavirus گسترش به نظر می رسد خارج از کنترل در مناطق خاص از جمله چندین ایالت آمریکا و برزیل و هند و مناطق دیگر.
  • گذشته 1 میلیون و تایید COVID-19 موارد تشخیص داده شد بیش از طول فقط هشت روز در مقایسه با بیش از سه سال برای اولین میلیون.
  • یکی از دلایلی که چرا coronavirus انتقال فزاینده در جوامع مختلف ممکن است مجبور به انجام این کار با یک جهش کوچک است که باعث می شود این ویروس حتی بیشتر مسری تر از قبل.

رمان coronavirus مورد نیاز فقط هشت روز به آلوده اخیر 1 میلیون نفر در مقایسه با بیش از سه سال برای اولین میلیون مورد ثبت شده. بیش از 10.43 میلیون COVID-19 عفونت تایید شد که از صبح روز سه شنبه با بیماری کشتار بیش از 510,000 بیماران تا کنون. در حالی که برخی از کشورها قادر به خود را صاف عفونت منحنی و بازگشت به برخی از حس ظاهر دیگران هستند و در عین حال برای جلوگیری از موج اول. آمریکا و برزیل و هند همچنان به گزارش دهها هزار نفر از عفونت های جدید در هر روز با جهان به یک رکورد روزانه روز یکشنبه هنگامی که 183,000 موارد ثبت شده در سطح جهان با توجه به آمار جدید از سازمان بهداشت جهانی (WHO).

تست به طور چشمگیری افزایش یافته در مقایسه با چند ماه اول همه گیر وجود دارد شکی در آن نیست. اما SARS-CoV-2 ویروس بسیار عفونی و به خصوص در پر جمعیت جوامع که در آن مردم نمی عمل اجتماعی فاصله و حاضر به پوشیدن ماسک. اکنون معلوم می شود که به همین دلیل coronavirus گسترش خارج از کنترل در مناطق که نمی احترام به هر گونه اقدامات ایمنی ممکن است یک جهش کوچک که ممکن است را ساخته اند این ویروس بیشتر مسری است.

این اولین بار نیست که ما شنیده ایم در مورد D614G جهش بود که مفصل در چندین COVID-19 مطالعات انجام شده در چند ماه گذشته ، اما بیشتر محققان معتقدند این جهش است که عمدتا مسئول برای ظهور غالب نسخه از SARS-CoV-2 که بیشتر عفونی از اصلی ویروس است که از ووهان در اواخر سال گذشته.

همانطور که واشنگتن پست توضیح می دهد که برخی از 1300 اسیدهای آمینه هستند بخشی از پروتئین بر روی سطح ویروس. یکی از این اسیدهای آمینه جهش یافته — شماره 614 — تعویض از “د” (آسپارتیک اسید) به “G” (گلیسین). این تغییر به تنهایی و همچنین به عنوان شناخته شده “G” جهش ممکن است را ساخته اند این ویروس کارآمد تر در اتصال به ACE2 گیرنده و اتصال به سلول ها در بدن انسان است.

جهش تحت تاثیر سنبله پروتئین ها هستند که در خارج از ویروس. این سازه های بیرون زده چه اجازه می دهد پاتوژن به قلاب تا به سلول های سالم است. هنگامی که انجام می شود RNA اطلاعات در ویروس رمزگشایی و سلول های ربوده شده را به صورت انبوه تولید مقادیر زیادی از ویروس. کپی شده از سلول های در حال مرگ و این روند تکرار شده است و بیش از بیش.

از حدود 50000 ویروس ژنوم که آپلود آنلاین برخی از 70 درصد از آنها را حمل G جهش ارسال گزارش. چهار مطالعات جدید نشان می دهد که تنوع باعث می شود این ویروس بیشتر عفونی اما کار بوده است نه کارشناسی. های مختلف مطالعه می گوید: بیماران مبتلا به G جهش بیشتر ویروس در بدن خود را به طوری که آنها به احتمال زیاد به گسترش آن به دیگران است. اگر G جهش می دهد این ویروس در یک فرصت بهتر به قلاب تا به سلول ها و سپس این ویروس می تواند چند برابر راحت تر از D نسخه.

خبر خوب این است که G جهش نمی کند مردم را مریض تر و یا کشنده تر است. همچنین جهش نمی کند مانع واکسن کار تا کنون. آن را فقط ممکن است این ویروس بیشتر مسری است.

“بررسی اپیدمیولوژیک و اطلاعات ما با هم واقعا توضیح دهد که چرا [G نوع را] گسترش در اروپا و آمریکا بود واقعا سریع” موسسه تحقیقات virologist Hyeryun چو گفت. “این اتفاقی نیست.”

این محقق توضیح داد که اصلی سنبله پروتئین از SARS-CoV-2 ویژه دو بخش است که همیشه نمی نگه دارید و به خوبی با هم. بخش بیرونی غالبا شکست در اصلی که بدان معنی است که این ویروس تا به حال زمان سخت تر آلوده کردن سلول. چو یافت که نسخه G ویروس برجسته تر سنبله پروتئین و قسمتهای بیرونی کمتر به احتمال زیاد برای شکستن ، این تغییر به اندازه کافی به مطالعه 10 برابر بیشتر عفونی در آزمایشگاه آزمایش.

یک متخصص ژنتیک در نیویورک ژنوم مرکز و دانشگاه نیویورک مشغول به تحصیل شد ژن ها اجازه می دهد که این ویروس برای نفوذ به سلول های انسان است. اما نویل تاریخ آزمایش شکست خورده را هنگامی که با استفاده از توالی ژن از یک ووهان بیمار است. تعویض به G جهش افزایش ویروس قابلیت آلوده کردن سلول. “ما شوکه شده بودند,” تاریخ گفت. این تیم تکرار آزمایش در انواع مختلف سلول و هر بار که G جهش بود چند بار بیشتر عفونی.

در حالی که چو فکر می کند سنبله پروتئین با ثبات تر است به دلیل G جهش های تاریخ تیم معتقد است که جهش کمک می کند تا با فرایند واقعی از حمله به انسان سلول است. جرمی لوبن از دانشگاه پزشکی ماساچوست به مدرسه یک سوم فرضیه. G تنوع اجازه می دهد تا سنبله پروتئین تغییر شکل آن را به عنوان متصل به ACE2 گيرنده و این چیزی است که اجازه می دهد تا آن را به فیوز بهتر با غشاء سلول.

آن را قبلا استدلال که D614G جهش است به سرزنش برای این ویروس را افزایش عفونت به محققان ارسال شده چنین مطالعات در ماه آوریل است. اما دیگران مورد مناقشه, یافته, گفت, وجود دارد ممکن است مسائل را با داده های جمع آوری شده. کاهش دسترسی به تست در امریکا به عنوان به خوبی به عنوان این واقعیت است که G جهش آمد به آمریکا از اروپا می تواند نهفته اند مارس پژوهش است.

افزایش تعداد مطالعات D614G جهش می تواند با ارائه پاسخ های مقامات و پزشکان نیاز به ادامه مبارزه با این بیماری همه گیر. در مورد این کوچک جهش مسئول افزایش سرایت ویروس و سپس شیوع بیماری ممکن است حتی بیشتر به چالش کشیدن برای کنترل. اجتماعی فاصله ماسک صورت و شستن دست به طور منظم هنوز هم می تواند کمک به کاهش خطر انتقال بیشتر و خرید زمان تا بیشتر meds در دسترس هستند.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>