به همین دلیل است که کهکشان ما را سیاه چاله چشمک می زند در ما ؟

این سیاه چاله در مرکز کهکشان ما چشمک می زند در ما و دانشمندان فکر می کنم آنها می دانند که چرا. در سال جدید مح

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 خرداد 1399
  • این سیاه چاله در مرکز کهکشان ما چشمک می زند در ما و دانشمندان فکر می کنم آنها می دانند که چرا.
  • در سال جدید محقق کاغذ ستاره شناسان توضیح است که یک دیسک از مواد اطراف سیاه چاله ممکن است تولید برق با توجه به "نقاط داغ" که فرم در آن است.
  • پژوهش منتشر شده در مجله اختر فیزیک نامه.

ماه حول زمین, زمین حول خورشید و خورشید — همراه با هر چیز دیگری در کهکشان ما — حول یک سیاهچاله ابر پرجرم است که نشسته است در مرکز. این رقص که به مدت ها قبل از اینکه ما به اینجا رسیدیم اما دانشمندان در حال انجام بهترین خود را برای زمان از دست رفته با توضیح چگونه سیاه چاله ها کار می کنند چرا آنها وجود داشته باشد و آنچه می تواند ما را در مورد شکل گیری جهان است.

در حال حاضر محققان با استفاده از داده ها از Atacama Large میلیمتر/Submillimeter Array (آلما) تلسکوپ توسط رصدخانه جنوبی اروپا در شیلی مستند گیج کننده پدیده اتفاق می افتد در نزدیکی محل Sagittarius A*, محل سکونت: در قلب کهکشان راه شیری اعتقاد به یک سیاه چاله است. به نظر می رسد که سیاهچاله ابر پرجرم است که چشمک می زند در ما جهت.

در یک مقاله جدید منتشر شده در مجله منسوب به فیزیک نجومی نامهمحققان در توصیف مشاهدات خود را به سرعت در حال-مثل نور سوسو نور منحنی که از محل Sgr A*. سیاه چاله ها خود را نمی, نور, یا نور منتشر می کنند بنابراین آنچه می تواند آن را احتمالا خواهد بود ؟

"آن شناخته شده است که Sgr A* گاهی عود در میلیمتر طول موج" Yuhei ایواتا سرب نویسنده این مقاله در بیانیه ای گفت. "در این زمان با استفاده از آلما ما به دست آمده از داده های با کیفیت بالا از رادیو-موج شدت تنوع Sgr A* به مدت 10 روز 70 دقیقه در روز است. پس از آن ما در بر داشت دو گرایش: شبه تناوبی تغییرات با یک نمونه مقیاس زمان 30 دقیقه و یک ساعته آهسته تغییرات."

برای تمام اکتشافات دانشمندان در مورد جهان ما و جایگاه ما در آن ما هنوز هم می دانم که ارزش کمی در مورد سیاه چاله ها. که قابل فهم است به خصوص با توجه به آنها نامرئی در نور مرئی (آنها را به یک عادت بلع آن) و آن را آسان به مطالعه چیزی است که شما حتی نمی توانید ببینید.

با توجه به شدت کشش گرانشی سیاه چاله ها, آنها تمایل به احاطه مواد که آنها به آرامی slurping ، داغ گازهای گرد و غبار و باقی مانده به شکل یک هاله نور در اطراف سیاه چاله شناخته شده به عنوان یک اتحاد دیسک. ماده در داخل دیسک می تواند حرکت در سرعت است که نزدیک شدن به سرعت نور است.

سوسوی تولید گازهای گلخانه ای تصور می شود منشاء آن در یک منطقه از دیسک نزدیکترین سیاه چاله خود را. نقاط داغ که می توانید از فرم در حال حرکت سریع دیسک و دانشمندان فکر می کنم آن را تولید گازهای گلخانه ای از این نقاط که به نظر می رسد به "blink" ما زمانی که آنها در حال حرکت به سمت ما در مدار سیاه چاله است.

"نقاط داغ در حال صورت پراکنده شکل گرفته در هارد دیسک و دایره در اطراف سیاه چاله تابش قوی میلیمتر امواج" محققان توضیح می دهند که در آزادی مطبوعات. "با توجه به انیشتین نسبیت خاص نظریه انتشار است که تا حد زیادی تقویت شده که منبع در حال حرکت به سمت ناظر با سرعت قابل مقایسه با آن از نور است."

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب