چرا من نمی خواهم مورد علاقه من, ویژگی اندروید به آیفون

  • یک مزیت بزرگ اندروید است که دارای بیش از آی فون است که به سرعت شارژ باتری, فن آوری, با برخی شرکت های مشغول به کار در شارژ سرعت حدود 100W.
  • اما سریع شارژ سرعت دارای عوارض جانبی ناخواسته بر روی باتری خود را به عنوان سلامت رو به زوال می تواند بسیار سریع تر به دلیل سریع شارژ بی سیم.
  • به همین دلیل آی فون 18W شارژ سرعت ممکن است لازم سازش بین خوب عمر باتری و سلامت باتری.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آیفون انقلابی در گوشی های هوشمند کسب و کار 13 سال پیش و همه را مجبور به سرعت وفق دهند به یک راه جدید برای ساخت گوشی های هوشمند است. گوگل سریعترین و کشتار خود را شاه توت-مانند سیستم عامل آندروید پروژه و تجهیز نشدن این سیستم عامل تلفن همراه به کار بر روی دستگاه های صفحه نمایش لمسی. از آن زمان به بعد ما شاهد تعداد باور نکردنی از دستیابی به موفقیت نوآوری در موبایل چشم انداز با آی فون و آندروید ساخت هر پلت فرم های دیگر منسوخ شده است. به ناچار اندیشه سازان و گوگل کپی اپل و اپل اختصاص امکانات از آندروید برای iOS. طرفداران هر دو طرف خواهد به شما بگویم که سیستم عامل آنها وفادار به بهترین و آی فون یا آندروید سخت افزار آنها با استفاده از است برتر به رقابت. حقیقت این است که در جایی در وسط. اما در نهایت بی امان رقابت بین این دو طرف است چه درایوهای نوآوری و مصرف کنندگان در پایان برنده شوید.

نه همه ویژگی های آسان برای مهاجرت بین سیستم عامل ، نگاهی به اپل iMessage باید فوری برنامه پیام رسانی است که هیچ رقیب درست در آندروید. و آن را نه فقط در نرم افزار. آندروید دارای یک ویژگی است که من غبطه می خوردند برای سال: شارژ سریع تکنولوژی که گرفتهای آیفون 18W سیمی شارژ کردن سرعت به عنوان آن را می توانید تمام راه را تا به 120W. اما یک آشکارسازی جدید من ساخته شده است تجدید نظر کند که موضع.

چندین گوشی هوشمند سازان در حال حاضر با سیمی-شارژ سرعت است که می توانید به 100W و حتی از آن پیشی بگیرد. Lenovo جدیدترین علاوه بر این به تعداد محدودی از دستگاه اندیشه سازان کاوش در چنین شارژ نرخ. اما گوشی های آندروید است که می تواند شارژ در 65W در حال حاضر وجود دارد. آنها در حال ساخته شده توسط Oppo و فن آوری است که به نام SuperVOOC یک دوره بازاریابی است که شما در حال حاضر ممکن است با آن آشنا شود.

Oppo بخشی از همان کنگلومرا به عنوان OnePlus و دومی شایع است به همان سرعت شارژ به آینده گوشی های هوشمند است. جدیدترین گوشی های پشتیبانی از شارژ سریع نیز هست اما سرعت به 30W به صورت سیمی و بی سیم, شارژ, به عنوان مخالف به رعد و برق سریع سرعت خواهیم دید که در سال های آینده.

در پاسخ به یک صدای جیر جیر جزئیات شایعه است که وان پلاس گوشی می تواند پشتیبانی 65W شارژ موبایل را آندره F. نشان داد که سریع شارژ بد است به صورت کلی عمر باتری این دستگاه است. وحی نیست واقعا تعجب, اما این چیزی است که من تا به حال متوقف به در نظر گرفتن قبل از. شارژ سریع فشار در سلامت باتری و می تواند به اثبات می شود مشکل در آینده است.

سلامت باتری باید بحرانی جزئیات برای هر کسی که برنامه ریزی برای خرید یک پرچمدار جدید و نگه دارید بر روی آن برای چند سال. من 18 ماهه آیفون X باتری در 86% سلامت و این رفتار بهتر از انتظار می رود. من آن را کشف کرده است مقدار زیادی از زمان باقی مانده تا آن را به یک باتری جایگزین. من عمدتا با استفاده از یک 12W آداپتور برق با آن اگر چه آیفون X پشتیبانی می 18W شارژ درست مانند مدل های جدیدتر.

اگر شما برنامه ریزی در ارتقاء گوشی آندروید خود را غالبا پس شما نباید نگران سلامت باتری در وهله اول. شارژ سریع قطعا می تواند در مفید آمده است. اما اگر شما علاقه مند در سالانه ارتقاء سپس شما ممکن است در نظر گرفتن محافظه کارانه تر آداپتور برق برای دستگاه خود و تنها با استفاده از شارژ سریع سرعت زمانی که کاملا ضروری است. دیگر جایگزین است که با داشتن باتری جایگزین پس از آن تنزل اما این به معنای داشتن دسترسی به یک مرکز تعمیر مجاز است که قادر خواهد بود برای تضمین آب-مقاومت در برابر گوشی خود را پس از باتری سرویس. زیرا بسیاری از flagships آمده با آب و گرد و غبار مقاومت در برابر رأی هستند که تا زمانی که شما ترک روی صفحه نمایش و یا کسی باز می شود این دستگاه برای تعمیرات بدون دانستن آنچه که آنها انجام.

به روز رسانی آیفون هر سال معنا ندارد برای اکثر مردم است. هر آی فون جدید نسل تضمین شده است برای چند سال گذشته و بدون قابل توجهی در مسائل مربوط به عملکرد. بر خلاف اندروید همه جدید اپل را دریافت خواهد کرد سال از iOS به روز رسانی. شما می تواند خوش شانس برای به دست آوردن حتی سه سال از آندروید به روز رسانی در اندیشه گل سرسبد. که توسط راه این است که یک دلیل خوب برای ارتقا گوشیهای اندرویدی بیشتر از شما خواهد آی فون.

با همه که در ذهن من خوشحال به صبر برای شارژ سریع تکنولوژی به ظهور که نکنه سلامت باتری حتی اگر این بدان معناست که نیاز به حسادت کسانی که باور نکردنی سریع شارژ سرعت دستگاه های آندروید در حال گرفتن. به عنوان برای آی فون 12 سری که مشخص نیست چه نوع شارژ سرعت آنها را پشتیبانی می 12 جوانب مطمئنا بزرگتر باطری چرا که آنها هر دو بزرگتر از پیشینیان خود.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>