چرا اپل باید همیشه بر روی صفحه نمایش به عنوان یکی از ویژگی های ؟

بیایید آشکار از راه: این دلیل است که اپل نمی تواند آن را انجام دهد. این یک انتخاب آگاهانه توسط این شرکت را که از ویژگی های. پس چرا آن را انتخاب کنید نه ؟

در حالی که همیشه-در-گرافیک صفحه نمایش معمولا به عنوان حداقلی که ممکن است برای نگه داشتن مصرف برق پایین وجود دارد هنوز هم قابل توجه آمار در عمر باتری اگر شما با استفاده از یک. پس از همه این گوشی به قدرت نه تنها پیکسل اما CPU و GPU و همچنین از آنجایی که آنها مسئول هستید از آنچه که باید نشان داده شده بر روی صفحه نمایش. حتی اگر آنها در حال کار در یک بخش کوچکی از ظرفیت خود است که هنوز هم یک قدرت اضافی را تخلیه بیش از داشتن گوشی خود را به طور کامل خاموش.

البته کاربران همیشه می توانید انتخاب کنید به استفاده از AOD. و اگر آنها را انتخاب و برای آن اپل می تواند اضافه کردن یک هشدار است که آن را روشن خواهد کوتاه شدن عمر باتری. اگر عمر باتری است که نگرانی اصلی و سپس اپل باید خیلی بر روی آن متمرکز شده است که آن را نمی خواهید به اغوا کردن مردم به انجام کاری که می تواند آن را بدتر کند.

اما آخرین اپل دارای عمر باتری بسیار عالی به خطر انداختن یک ساعت یا بیشتر نمی تواند به عنوان نمایشی به عنوان قبل از. باید آن را چیز دیگری پس از آن…

برای نگه داشتن صفحه نمایش از اهانت آمیز

اپل شناخته شده برای طول عمر خود را در هر دو سخت افزار و نرم افزار و اپل است که به حق افتخار کنیم. داشتن صفحه نمایش, مسلما مهم ترین بخش از گوشی کار بیشتر از زمان (معمولا این تنظیمات را می توان خاموش به طور خودکار در شب) می رود در برابر فلسفه حفظ عملکرد برای چهار یا پنج سال است.

پیکسل سوختگی در یک نگرانی مشترک با صفحه نمایش OLED. در حالی که “همیشه در” ممکن است شما فکر می کنم که موضوع را با یکی از ویژگی های آن را واقعا نمی. هر تولید کننده ساخته شده است که مطمئن شوید که برای تغییر گرافیک کمی بیش از زمان برای استفاده های مختلف پیکسل.

اما هنوز هم هر نوع استفاده از می آید با یک مقدار مشخصی از ساییدگی و پارگی و اپل ممکن است فکر می کنم که منافع هستند که ارزش اشکالاتی.

به خاطر آن خوشحال نیست با AOD تجربه کاربر

یکی دیگر از چیزی که اپل همواره در مورد این است که چگونه آن را به انجام همه چیز را به نفع کاربر است. چگونه درست است که قابل بحث است اما ما مطمئن هستیم که اپل در واقع در مورد مراقبت از آن تا حد زیادی. پس چه چیزی آن را ممکن است دوست ندارم در مورد تجربه کاربر وقتی که می آید برای همیشه در نمایش ؟

برای یک اپل ممکن است آن را به عنوان تا حدودی کار برکنار شده است. آن را در حال حاضر بالا بردن به از خواب بیدار می دهد که کاربران تمام اطلاعات همیشه بر روی صفحه نمایش را تنها با تلاش اضافی از کمی حرکت گوشی خود را.

AODs نیز معمولا کم نور که به معنی “یک نظر اجمالی از یک فاصله” استدلال است که همیشه معتبر است یا نه.

پس از آن وجود دارد این حرکت جزئی از گرافیک ما که قبلا ذکر شد. اگر شما این گوشی را در جایی دید محیطی خود را هر زمان که گرافیک تغییر آن جلب توجه خود را به عنوان مغز ما این است که آموزش دیده برای درک آن به عنوان “اوه چیزی تغییر آن باید نیاز به توجه من!” که کمی آزار دهنده است و قطعا یک تجربه خوب است.

گوگل صفحه 4s استفاده از رادار فن آوری به تشخیص زمانی که شما در حال نگاه کردن به گوشی خود را برای فعال کردن صفحه نمایش است که بهترین از هر دو جهان. این سخت افزار اضافی و ارزش آن موضوع دیگری است.

از آنجا که کاربران واقعا نمی مراقبت در مورد آن

شاید به این دلیل اپل لازم نیست که همیشه بر روی صفحه نمایش است که به عنوان ساده به عنوان اپل با توجه به آن بیش از حد ناچیز از یک ویژگی به پیاده سازی. مطمئنا آن را انجام داده است برخی از تحقیقات به این موضوع از جمله در جمع کاربران نظرات یک راه یا دیگری. این امکان وجود دارد که نتیجه این بود که بیش از حد چند در واقع آن را می خواهم.

اما شاید یک سطحی تر دلیل…

اپل یک trendsetter نه یک روند پیرو

اپل اجتناب از مقایسه خود را به مارک های دیگر و حتی بیشتر از آن اجتناب ظاهر می شود به عنوان اگر آن را زیر روند تعیین شده توسط دیگران است. در حال حاضر ما نمی توانیم بگوییم که دقیقا چگونه به شدت تیم کوک و شرکت احساس می کنم در مورد آن, اما آن را به اندازه کافی می تواند به جست و خیز بر یک از ویژگی های جزئی تنها برای جلوگیری از اعتراف به آنها دیر به حزب.

البته که به احتمال زیاد حداقل دلیل و حتی اگر وجود دارد برخی از حقیقت به آن ما هرگز پیدا کردن برای اطمینان حاصل کنید که اپل همیشه می تواند اشاره به هر یک از دیگر آنهایی که چرا اپل لازم نیست که همیشه بر روی صفحه نمایش.

که نتیجه لیست از دلایل ما را به عنوان قابل قبول است. آیا شما فکر می کنم اپل باید همیشه در نمایش ؟ و یا آن را غیر ضروری یکی از ویژگی های ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im