چرا گوشی های خیلی سنگین ؟

حتی اگر گوشی های هوشمند طراحی شده است و به سختی تغییر بیش از چند سال گذشته وجود دارد یک متغیر پنهان که به طور مداوم در حال افزایش است. امروز ما در حال رفتن به آدرس یک فیل (در اتاق) که گرفتن سنگین تر و سنگین تر: گوشی های هوشمند’ وزن است. بله روی دستگاه های خود را رشد قابل توجهی در اندازه وجود دارد اما عوامل دیگری که منجر به اضافه وزن تمایل. ما به برخی از آمار از پایگاه داده ما و سعی کنید به کشف کردن آنچه در جریان است در حداقل راه خسته کننده (در صورتی که شما احساس می لرزد پایین ستون فقرات خود را در حالی که خواندن کلمه “آمار”).به منظور ساده کردن چیزهای کمی در, ما در حال رفتن به تمرکز بر روی اپل و سامسونگ flagships: فقط هسته مدل از آی فون اصلی راست به کهکشان S20. وجود دارد برخی از نکات جالب توجه ساخته شود و اگر شما یک نگاهی به نمودار (ما وعده آن را تنها یک) شما خواهید دید که این روند همراه با چند محوری امتیاز.

چند مدل های آی فون نگه داشته و وزن تقریبا ثابت بین 133 و 140 گرم است. که واقعا جالب توجه است که آیفون 4 با آن جسورانه و منحصر به فرد طراحی گنجانیده شده از شیشه و فلز بدون به دست آوردن وزن بسیار. سامسونگ از سوی دیگر آغاز شده چیز خیلی سبک تر زمانی که برای اولین بار Galaxy S عرضه در سال 2010. اگر ما مقایسه آیفون 3GS با سامسونگ کهکشان S (آنها بسیار مشابه منجر به دعاوی متعدد) خواهیم دید که Galaxy S است که نزدیک به 30 گرم سبک تر با وجود داشتن صفحه نمایش بزرگتر و به طور کلی یک دستگاه بزرگتر.

مقصر اصلی در پشت این تفاوت صفحه نمایش است. در حالی که آی فون 3GS sported پانل ال سی دی گلکسی S با استفاده از AMOLED تکنولوژی. دومی تولید صفحه نمایش است که به طور قابل توجهی نازک تر و سبک تر به عنوان آنها نمی نیاز به نور پس زمینه به کار گیرند (به پیکسل های فردی خود نور منتشر می کنند). همچنین لبه فلزی در اطراف آی فون 3GS پانل جلویی اضافه کردن یک بیت از وزن به عنوان مخالف به تمام پلاستیک طراحی گلکسی اس 2012 محوری سال برای این دو شرکت weightwise. اپل علامت بسیاری از جعبه با آلومینیوم طراحی آیفون 5 در حالی که نگه داشتن وزن حداقل در 112 گرم است. سامسونگ Galaxy S III از همان سال بود که خیلی سنگین تر در 133 گرم عمدتا به دلیل آن بود که یک دستگاه بزرگتر با یک باتری بزرگتر. دومی است که یکی از همکاران اصلی به همراه,’ وزن است. اپل نگه داشته اندازه صفحه نمایش چهار اینچ و باتری نیز به طور قابل توجهی کوچکتر ظرفیت از این رو سبک تر دستگاه.
بعد از دگردیسی آمد در اطراف 2014-2015 پس از طراحی Galaxy S5 انتقاد قرار گرفته بود برای استفاده از پلاستیک در پشت با متمایز band-aid بافت و نگاه کنید. سامسونگ تصمیم به تغییر همه چیز در اطراف و آن را با Galaxy S6 معرفی شیشه/فلز ساندویچ در آن مدل نمونه کارها. جالب است بدانید وزن پایین رفت از 145 به 138 گرم بود اما در هزینه از ظرفیت باتری (2,800 میلی آمپر برای S5 در مقابل 2,550 میلی آمپر برای S6). سامسونگ ریختن کردن وزن از یکی از سنگین ترین چیز در گوشی های هوشمند و به عنوان نتیجه عمر باتری گلکسی S6 یک نقطه ضعف است.

در ضمن در اپل همه چیز در حال رشد در اندازه. تقاضا برای صفحه نمایش های بزرگتر منجر به افزایش در اندازه صفحه نمایش از 4 به 4.7 اینچ بین آیفون 5s و آیفون 6. ظرفیت باتری نیز افزایش یافته و به مقابله با مصرف انرژی از صفحه نمایش بزرگتر است. این روند برای گوشی های هوشمند برای به دست آوردن وزن شروع به فرم.

2017 شد یک سال دیگر از انقلاب برای گوشی های هوشمند طراحی و اپل بود دوباره در خط مقدم. این شرکت به تصویب رسید و نسخه خود را از شیشه ساندویچ آشکار آیفون X و معرفی شکاف به جهان است. این همه رفت و در سراشیبی بعد از آن اگر ما در این وزن است. گوشی های هوشمند در آغوش شیشه ای و فلزی ساندویچ طراحی و فقط مدام بزرگتر و سنگین تر است. این نه فقط اپل و سامسونگ – از آن همه!

چرا گوشی های هوشمند شدن سنگین تر?

  • اندازه صفحه نمایش نگه داشته و رو به رشد از طریق سال و در نتیجه بزرگتر از دستگاه های.
  • شیشه و فلز استفاده می شود عمدتا. شیشه و فلزات سنگین هستند.
  • باتری را افزایش داده اند در ظرفیت و اندازه اضافه کردن به وزن.

آینده وزن پایین در تماس با ما

اگر دوست دارید چیزهای کوچک و سبک آینده به نظر می رسد کمی غم انگیز در مورد گوشی های هوشمند است. شرکت ها نه تنها تحت فشار قرار دادند برای بزرگتر, ultra-premium دستگاه (کهکشان S20 فوق العاده آیفون XS حداکثر) اما همچنین معرفی جدید سنگین وزن قهرمان – تاشو گوشی های هوشمند است. Samsung Galaxy برابر وزن 276 گرم معادل دو کوچکتر گوشی های هوشمند که در همه انصاف این دستگاه در واقع به نظر می رسد. Huawei Mate X است و حتی سنگین تر هل دادن 300 گرم محدود (295 گرم).
در گذشته شرکت های تلاش را به گوشی های کوچکتر و سبک تر است. در حال حاضر ما مخالف دقیق روند. خواهد جداول به نوبه خود یک بار دیگر و هنگامی که? که یک سوال دشوار است اما در حال حاضر جواب این است: احتمالا نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>