چرا اپل جدید تام هنکس در فیلم “تازی’ مرا خشمگین

  • هیچ نقد و بررسی برای تام هنکس تازی فیلم که در حال حاضر جریان در تلویزیون اپل+ می توانید چشم پوشی از این حقیقت تلخ است که برخی از این فیلم بهترین لحظات فوق العاده سخت به درک ندیده مخاطبان است.
  • این فیلم تلاش برای به تصویر کشیدن یکی از مهم ترین و اغلب نادیده گرفته شده در جنگ جهانی دوم و نبرد در اقیانوس اطلس.
  • تازی است آزرده خاطر نتواند به ارائه صحنه های اضافی که کمک خواهد کرد که هر کس درک عظیم حوزه این دریا درگیری و خطرات هر یک از اقیانوس اطلس عبور مطرح شده به کشتی ها و خدمه درگیر است.

اگر نیست آن را برای رمان coronavirus ما می تواند زندگی عادی زندگی می کند و من رفته ام برای دیدن تام هنکس را تازی در تئاتر لحظه ای آن منتشر شد. این نه فقط به دلیل جنگ جهانی دوم فیلم است که به اندازه کافی برای من به می خواهید برای دیدن آن تام هنکس در جنگ جهانی دوم ، اسکار برنده نیست فقط بازی منجر شخصیت یک کاپیتان نیروی دریایی که درست کردم اول خود دستور, اما او همچنین قلم اسکریپت بر اساس C. S. جنگل را چوپان خوب. اضافه کردن به که این واقعیت است که فیلم می پردازد یکی از نادیده گرفته ترین نبردهای جنگ — مبارزه در اقیانوس اطلس بین متحدان و مرگبار گرگ بسته های آلمانی U-قایق — و شما را تا پایان با یک قضیه است. این یک فیلم است که می تواند مقدار زیادی از عمل و توسعه شخصیت در حالی که ارائه شما یک تکه از یکی از مهم ترین و ویرانگر درگیری های جنگ.

اما این سال از رمان coronavirus. فیلم studios به تعویق افتاد خود را به فیلم های پرفروش و فیلم های دیگر منتشر شده آنلاین. تازی است که در رده دوم با اپل به ثمر رساند توزیع حقوق برای این فیلم. می توان آن را به صورت آنلاین بر روی تلویزیون اپل+ در راحتی شما. تماشای فیلم مناسب سینما می تواند یک تجربه بسیار بهتری را برای هر گونه جنگ جهانی دوم فیلم اما تازی ممکن است بهترین راه حل مناسب برای جریان آنلاین. دلیلش این است که بیشتر شما آن را تماشا بیشتر به شما می خواهید به آن لذت ببرید. مشکل این است که شما نمی خواهد درک آنچه اتفاق می افتد در بسیاری از زمان شما از دست چقدر حماسی موضوع تازی بود واقعا.

به دست آوردن دامنه از فیلم, شما باید درک کنند که جنگ اقیانوس اطلس است که واقعا طولانی ترین نبرد جنگیدند در طول جنگ جهانی دوم است. در یک طرف شما رو متفقین تاجر ناوگان وظیفه مهم حمل و نقل لوازم و مردان از آمریکا به بریتانیا و روسیه است. این منابع ضروری بود برای حمایت از جنگ علیه آلمان و آنها را در نهایت بازی نقش قابل توجهی در شکست آلمان نازی ،

بدون این عرضه گسترده تلاش نه بریتانیا و نه اتحاد جماهیر شوروی شده اند که قادر به حفظ مبارزات خود را علیه محور. و نه خواهد امریکا تا به حال هر وسیله در واقع می گذارم. جنگ به طول انجامید از سال 1939 از طریق 1945 آلمان و فیلدینگ مرگبار زیردریایی است که به طور مداوم اخلال در عرضه خط. هزاران نفر از کشتی های غرق شد با وجود بهترین تلاش های متفقین نیروی دریایی برای دفاع از آنها. صدها نفر از U-boats پرداخت قیمت. این است چگونه می دادند به اندازه کافی خوش شانس برای گرفتن بحرانی انیگما ماشین که رمزگذاری آلمانی ارتباطات — رمز بعدها cracked آنها دسترسی دادن به طرح های آلمان.

تازی است که به منظور ضبط فقط 48 ساعت از مصیبت. اما در تنها 91 دقیقه, این فیلم فقط بیش از حد کوتاه به واقعا نشان می دهد برخی از نکات آن را در تلاش برای ایجاد. بله هنکس بسیار عالی مناسب برای این نقش است. این نه اولین جنگ جهانی دوم بازار مال فروشان و آن را نشان می دهد. داستان واقعا در مورد کاپیتان Krause و تلفات عظیم از موقعیت. بدون خراب هر یک از صحنه ها او را بیش از اندازه کافی برای این کار آماده. این ممکن است اولین فرمان اما او می داند که او کشتی خدمه, و ماموریت داخل به خارج است. او می داند که دریا و چگونه دشمن عمل او را سریع به واکنش نشان می دهند و او را همیشه در فرماندهی ناوگان زمانی که تماس ساخته شده است. مبارزات او با از دست دادن مردان فقط به عنوان او تلاش با نیاز به ارسال دشمنان خود را به مرگ. اما این همه بخشی از این کار است.

در حالی که برخی از شخصیت های حمایت از خود را لحظه تازی به ما می دهد یک نگاه در نبرد اقیانوس اطلس از طریق کاپیتان چشم. این همه از منظر او حق را از پل. و این جایی است که این فیلم مهم ترین نقص را می توان یافت.

مخاطبان با گیر کاپیتان و خدمه در آن پل برای بسیاری از عمل است که لزوما چیز بدی نیست. همکار من اندی با حوصله برجسته همان نقطه در بررسی خود از این فیلم چند هفته پیش. این که چگونه ما درک می کنیم که Krause است و چگونه او دستورات خود را و ما به فوریت اقدامات خود را. برای کسانی که 48 ساعت ناوگان فاقد پوشش هوایی است که می تواند کمک بسیار زیاد با لکه بینی و بمباران بسته از زیردریایی های دشمن. اسکورت کشتی ها باید به تکیه بر خود را آموزش و ابزار آنها را در اختیار خود برای شناسایی زیردریایی آنها را رهگیری و نابود کردن به عنوان بسیاری از آنها را به عنوان امکان پذیر است.

از اولین تماس مخاطب را بر روی لبه صندلی خود را. حملات اجتناب ناپذیر شما هیچ ایده که کشتی ها را هدف می شود و یا چه کسی برنده خواهد شد. کاپیتان Krause سریع برای انطباق با وضعیت صدور سریع سفارشات به عنوان او منجر تازی برای پاسخ به آنچه اتفاق می افتد در میدان جنگ است. اما به عنوان او فریاد خود را سفارش و به عنوان آنها در حال تکرار و تایید شما متوجه شما هیچ ایده چه چیزی است که اتفاق می افتد.

چگونه است که متفقین ناوگان? کجا هستند این ناوشکن نسبت به ناوگان? که در آن U-قایق? چگونه می توانم همه آنها را به حرکت در طول نبرد ؟ که از Krause سفارشات را حس کند و آن را نمی? که در آن تازی ناوشکن زمانی که U-قایق حمله عقب ؟ آنها حتی حمله عقب ستون در حالی که به طور همزمان هدف قرار دادن جبهه? این یک اسپویلر چون من مشروع هیچ ایده چه چیزی اتفاق افتاده است.

مگر اینکه شما آموزش داده شده است را درک دستورات و سرفصل برای مرور دریا شما می شود بیشتر از زمان. شما می توانید انتخاب کنید برای متوقف کردن عمل خواندن در چه کسانی سرفصل ممکن است و سپس جزئیات بیشتر به کشف کردن که قطعات کشتی هنکس است با اشاره به. شما همچنین می توانید به عقب سعی کنید به درک موقعیت کشتی و U-boats در شروع نبرد. هایی در سراسر این فیلم که مدیر می دهد تا شما را به گرفتن توپ نورد.

اما این تقریبا به اندازه کافی برای منظم و طرفداران. هر کس در پل صحبت می کند همان زبان به عنوان Krause. که آیا آنها به توافق برسند یا نه با دستور آنها اشتباه گرفته شود. آنها می دانند که دقیقا چه اقداماتی مورد نیاز است. آنها می دانند که در آن زیردریایی هستند که در آن بقیه ناوگان است و آنها درک خطر است. آنها آموزش داده شده است برای این است. مخاطبان نیست.

اسکریپت کوچک برای ترجمه که به عناصر بصری برای کمک به آموزش ندیده مخاطبان است. نه به ذکر است که تماشای تازی در یک تئاتر می دهد شما هیچ کنترل بیش از پخش. شما نمی خواهد باید لوکس توقف این فیلم به جستجو آنلاین برای همه چیز در مورد جنگ دریایی است که شما نمی توانند بفهمند.

پراکنده جلوه های ویژه استفاده می شود به ما یک دید چشم پرندگان از جنگ کمک نمی کند. که به ویژه با توجه به همه چیز که اتفاق می افتد این است که در برابر طوفانی پس زمینه است که باعث می شود عمل حتی بیشتر به چالش کشیدن به دنبال دارد.

مقایسه تازی با هر گونه جنگ جهانی دوم فیلم که شامل هر نوع نبرد و شما را به سرعت درک است که مبارزه با آنها, که در آن همه از آینده است و تاکتیک های به کار است. شما لازم نیست که به یک متخصص در هر نوع جنگ است. شما لازم نیست به دانستن مخازن خشم به کار می کنند. و آن را همیشه کاملا روشن به مخاطبان جایی که خطر در Saving Private Ryan می آید از وقتی مبارزه به مبارزه است.

با ارائه اطلاعات اضافی در مورد آنچه در جریان است در نبرد آتلانتیک سازندگان تازی راب مخاطب فوق العاده هیجان می آید که به طور کامل از درک وضعیت. همچنین کاهش قدرت اوجی صحنه است. و هیچ مقدار از گوگل در حالی که شما مکث این فیلم را تشکیل می دهند برای آن است. اضافه کردن 10 دقیقه بیشتر از گسترده زاویه دوربین که آدرس موقعیت کشتی های مختلف و U-boats در بازی در چند صحنه نبرد و تازی می تواند تبدیل به یک فوق العاده نمایندگی از یکی از مهم ترین نبردهای جنگ جهانی دوم است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de