• سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت که coronavirus ایمنی تست می تواند ثابت کند که کسی جان سالم به در COVID-19 اما هیچ مدرکی وجود دارد که یک فرد است که سیستم ایمنی بدن به ویروس.
  • این اظهارات آمده است در پاسخ به افزایش پچ پچ در مورد ایمنی و تست های ایمنی گذرنامه برای هفته ها و ماه های آینده.
  • دانشمندان در حال مطالعه جدید SARS-CoV-2 ویروس شده اند قادر به کشف کردن چه مدت طول می کشد ایمنی با توجه به بیماری است که فقط چند ماه در این نقطه است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

بیش از 2.2 میلیون نفر در سراسر جهان تایید شده است که شما با رمان coronavirus که از صبح روز شنبه. COVID-19 مورد نیاز فقط سه ماه به کشتن بیش از 154,000 بیماران و upend زندگی روزانه ما است. اجتماعی فاصله اقدامات را تبدیل به هنجار در بسیاری از کشورها و سیستم های پزشکی شده اند عجله برای اطمینان از آنها به اندازه کافی منابع و آزمون. در همان زمان پزشکان آزمایش شده است با تمام انواع داروهای شناخته شده برای کاهش COVID-19 علائم و جلوگیری از عوارض تهدید کننده زندگی. به طور جداگانه محققان با تعداد فزاینده ای از مطالعات جدید بیماری در حالی که دیگران ایجاد شده بیش از 70 واکسن نامزدها برای SARS-CoV-2.

اجماع عمومی این است که COVID-19 مصونیت چیزی است که کمک خواهد کرد که ما در گذشته این طاعون مدرن و است که می تواند انجام شود توسط بازمانده عفونت و یا گرفتن یک واکسن. اما این که برخی از اخبار بد در مورد COVID-19 ایمنی. در حال حاضر صرف تشخیص آنتی بادی ها را تضمین نمی کند حفاظت در برابر این بیماری است.

“این تست آنتی بادی قادر به اندازه گیری است که سطح سرولوژی حضور که سطح آنتی بادی, اما این بدان معنا نیست که کسی با آنتی بادی” ایمنی است که دکتر ماریا ون Kerkhove گفت: در روز جمعه. این سازمان از بیماری های نوظهور و مشترک بين انسان و حيوان واحد اضافه شده که مقامات کشف بسیاری از کشورها که پیشنهاد مصونیت آزمون خواهد “ضبط آنچه آنها فکر می کنم خواهد شد اندازه گیری ایمنی است.”

در واقع, شده است وجود دارد مقدار زیادی از بحث در مورد ایمنی به تازگی و در مورد به اصطلاح ایمنی گذرنامه که تایید یک فرد است COVID-19 بازمانده. همانطور که ما توضیح داد که در گذشته همه چیز ممکن است اما آن را نیز می تواند شکست بخورد اگر مراحل سخت نیست در محل برای اطمینان از صحت داده ها. نیز وجود دارد یک سوال بزرگ در مورد ایمنی که هنوز پاسخ داده شود: ما هیچ ایده چگونه این به دست آورد و ایمنی به طول می انجامد.

“چه استفاده از این آزمایشات را انجام خواهد اندازه گیری سطح آنتی بادی است. این پاسخی است که بدن دارای یک یا دو هفته بعد پس از آنها بوده ام با این ویروس آلوده,” دکتر گفت: در یک کنفرانس خبری در ژنو در هر CNBC. “در حال حاضر ما هیچ شواهدی وجود دارد که استفاده از یک تست سرولوژی می تواند نشان دهد که یک فرد مصون است و یا محافظت از عفونت مجدد.”

که مدیر اجرایی اورژانس برنامه های دکتر مایک رایان توضیح داد که محققان به دنبال به طول حفاظت است که COVID-19 آنتی بادی ارائه می کنند.

“هیچ کس مطمئن است که آیا کسی که با آنتی بادی به طور کامل محافظت شده در برابر داشتن بیماری و یا در معرض بودن دوباره,” او گفت:. “به علاوه برخی از این آزمایشات باید مسائل را با حساسیت. آنها ممکن است به یک نتیجه منفی کاذب.”

او ادامه داد: “با توجه به بازیابی و سپس عفونت مجدد من معتقدم که ما لازم نیست که پاسخ به آن است. است که ناشناخته است.” Kerkhove دقیق مطالعه از شانگهای در روز دوشنبه نشان داد که برخی از بیماران به حال “هیچ قابل تشخیص پاسخ آنتی بادی” در حالی که دیگران تا به حال پاسخ بالا. او افزود که آیا گروه دوم است که سیستم ایمنی بدن به دومین عفونت مجدد “یک سوال جداگانه.”

گزارش های متعددی از کشورهای مختلف دقیق موارد COVID-19 بیمارانی که بهبود یافت اما پس از آن آزمایش مثبت دوباره. پزشکان هنوز در تلاش برای توضیح این پدیده است.

که تا به حال به صورت انتقاد شدید از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در چند هفته گذشته با مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام چند روز پیش ما را متوقف خواهد کرد بودجه سازمان است. از کسی که تا به حال پاسخ کاملی به این رمان همه گیر اما آن را هنوز هم در جهان تنها سلامت بدن و تخصص خود را مورد نیاز است در طول بیماری های همه گیر.

همچنین هر آنچه که ممکن است انجام داده اند اشتباه راه برخی از دولت ها در واکنش به همه گیر نیست که تقصیر. برخی از کشورها قادر به آماده شدن پاسخ سریع به همه گیر با آلمان, ایسلند, کره جنوبی, سنگاپور, تایوان و ویتنام بودن نمونه. دیگران مانند ما حیف و میل این هفته-سر بلند شروع کرده بودند و موفق به اطمینان حاصل شود که آنها تا به حال لوازم و تدارکات و پروتکل های است که می تواند به آنها کمک کرد تا صاف منحنی از شروع محلی شیوع است.

به عبارت دیگر کسی که راهنمایی و نظر باید هنوز هم تعداد برای چیزی و نباید رد کرد فقط به خاطر اینکه آن را به طور کامل خبر خوب.

منبع تصویر: رزمی TREZZINI/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im