چه کسی می گوید coronavirus نشده جهش یافته برای تبدیل شدن به بیشتر خطرناک یا کشنده

  • نقشه از رمان coronavirus همه گیر دیده می شود یکی دیگر از بزرگ shift با برزیل تبدیل شدن به جدید COVID-19 کانون.
  • این ویروس نشده قدرت خود را از دست داده و آن را کمتر مسری تر از قبل حتی در کشورهایی که موفق به پهن کردن منحنی.
  • اما سازمان جهانی بهداشت همچنین توضیح داد: در این هفته که پاتوژن را جهش را ندارد آن را خطرناک تر است یا, که فوق العاده است اخبار برای COVID-19 واکسن توسعه است.

این تحقیق به نظر می رسد بسیار امیدوار کننده برای هر دو داروهای جدید به معنای بهبود COVID-19 درمان و واکسن نامزدها که می تواند به ارائه برخی از حفاظت در برابر عفونت است. و همه که در بالا از قول تحقیق از داروهای موجود که repurposed شده است به مبارزه با رمان coronavirus. کارشناسان بیماری های عفونی از جمله دکتر Anthony Fauci و سازمان بهداشت جهانی (WHO) مقامات به ما هشدار داد که COVID-19 ممکن است هرگز از بین برود و این می تواند تبدیل به بومی. اما اگر همه این داروها می تواند منجر به درمان های جدید پروتکل هایی است که می تواند به جلوگیری از عوارض با اکثر بیماران مبتلا به این بیماری خواهد شد بسیار ساده تر به زندگی می کنند با از آن است که در حال حاضر.

چند تیم تحقیقاتی در حال نظارت بر ویروس برای جهش های که می تواند مانع از توسعه مواد مخدر و ما در حال حاضر شنیده می شود چند بار که SARS-CoV-2 نشده تکامل را به یک خطرناک تر جوانه. اگر هر چیزی برخی از جهش های آن دچار صدمه زدن ویروس. این رمان coronavirus نیست کمتر کشنده تر از قبل از آن بود. اگر هر چیزی, آن را فقط به عنوان خطرناک و شما هنوز هم می تواند به شما با سهولت. که یش هر دو این مسائل در این هفته با مقامات پرداختن اخیر ادعا می کند که این ویروس ممکن است تغییر کرده باشد.

که مدیر بهداشت و درمان اضطراری برنامه Michael Ryan روز دوشنبه گفت: در طول یک آنلاین کنفرانس خبری گفت که “ما باید فوق العاده مراقب باشید که برای ایجاد یک حس است که ناگهان همه از یک ویروس توسط اراده خود را در حال حاضر تصمیم به کمتر بیماری زا. که مورد است نه در همه.”

سخن گفتن آمد و در پاسخ به ذهن ترا درهم میشکنند نظر یک پزشک که گفت: کروناویروس “بالینی دیگر وجود ندارد در ایتالیا” در هنگام بدیهی است که چنین نیست. دکتر آلبرتو Zangrillo صحبت به واشنگتن پست پس از اظهارات خود در تلویزیون دور جهان و حفظ عقیده خود را. چیزی متفاوت ممکن است رخ دهد “در تعامل بین ویروس و انسان راه هوایی گیرنده” او گفت:. “ما می توانیم نشان می دهد که این ویروس جهش یافته است اما ما نمی تواند نادیده بگیرد که ما يافته های بالينی به طور چشمگیری بهبود یافته است.”

در واقعیت وجود دارد به احتمال زیاد کمتر ویروس در گردش در منطقه و افراد ممکن است در معرض دوزهای پایین تر. همچنین توجه داشته باشید دانشگاه پیتسبورگ دانشکده پزشکی بیماری های عفونی متخصص Vaughn کوپر گفت: این پست که SARS-CoV-2 جهش ژنتیکی به آرامی در مقایسه با آنفولانزا.

“من اعتقاد دارم که آن را ایمن می گویند که این تفاوت که پزشکان گزارش در ایتالیا به طور کامل با توجه به تغییرات به درمان پزشکی و در رفتار انسان است که حد و انتقال شماره از عفونت های جدید آغاز شده توسط بزرگ inocula — دوز بزرگتر از ویروس به نظر می رسد بدتر — به جای تغییرات در ویروس خود را,” او گفت:.

کارشناسان دیگر معتقدند که این ویروس نمی تواند کم کردن سرعت و حتی محلی شیوع ممکن است تکامل متفاوت است. نقشه از coronavirus همه گیر است که به طور منظم در حال تغییر است. چین اولیه کانون بیماری و سپس COVID-19 حمله به اروپا و ایالات متحده است. ایتالیا مواجه شده است که ویروس برای ماهها و مسطح منحنی در هزینه های ده ها هزار نفر از زندگی است. فقط به عنوان COVID-19 کاهش در برخی از مناطق اروپا کشورهایی مانند برزیل و روسیه دیده می شود افزایش تعداد COVID-19 موارد است.

که بیماری های عفونی اپیدمیولوژی دکتر ماریا ون Kerkhove پنجه جهش ویروس های مختلف در یک نشست خبری در این زمان ساخت آن را روشن است که این ویروس نیست تحت هر جهش است که آن را خطرناک یا کشنده است. “وجود دارد تغییرات طبیعی در این ویروس است که انتظار می رود در طول زمان,” او گفت: هر NY Post. “هیچ یک از این تغییرات تا کنون نشان می دهد که این ویروس خود را در حال تغییر است در نظر توانایی خود را برای انتقال و یا به علت بیماری شدید.”

او همچنین هشدار داد که مردم نیاز به نگه داشتن خود را نگهبان است. مستند خستگی و آرامش بخش بهداشت اجتماعی قابل توجهی می تواند تهدید. “مردم رشد خسته. آن را بسیار دشوار است به نگه دارید تا همه این اقدامات و ما باید قوی باقی می ماند و مراقب باشند — به دولت به طور کامل درگیر و مردم به طور کامل درگیر این مستندات ذکر شده است,” او اضافه شده است. “است که باید انجام شود در راه آهسته است.”

این کارشناس هشدار داد ممکن است شرایطی که مقامات نیاز به بازگرداندن شدید اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع بیماری از خارج شدن از کنترل است.


Coronavirus درایو-از طریق آزمایش. منبع تصویر: راس D فرانکلین/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de