که در حال حاضر می گوید هر کس باید یک ماسک اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست

  • سازمان بهداشت جهانی روز جمعه صادر شده به روز شده راهنمایی های مربوط به استفاده از ماسک صورت در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • این سازمان در حال حاضر می گوید که زمانی که اجتماعی فاصله نیست و ممکن است در خارج از خانه همه ما باید با پوشیدن یک ماسک صورت ،
  • علاوه بر این سازمان در حال حاضر می گوید که مردم بیش از سن 60 سالگی به عنوان به خوبی به عنوان پزشکی آسیب پذیر باید باشد نه فقط یک چهره اما ماسک پزشکی ماسک خارج است.

هر کسی که با خود صادق را مجبور به اعتراف است که راهنمایی ها و پیام ها در اطراف استفاده از ماسک صورت به عنوان coronavirus همه گیر شده است کشیده شده است باید ما می گویند کمتر از ایده آل است.

وجود دارد یک دوره کوتاه از زمان به عنوان مثال زمانی که برخی از مقامات بهداشت گفت: نه به نگرانی در مورد آن از ماسک نیست یک ادم راه برای محافظت از خودتان در برابر ویروس. در حال حاضر ؟ اکثر متحده (اگر چه وجود دارد frustratingly برخی از موارد استثنا) نوعی از راهنما در محل به شدت تشویق شهروندان به پوشیدن محافظ پوشش صورت به منظور کاهش سرعت گسترش این بیماری در حال حاضر که بیشتر تصفیه شده درک درستی از چگونه ماسک کار — ماسک خود را محافظت می کند من از شما به عبارت دیگر و بالعکس. بر این اساس سازمان بهداشت جهانی روز جمعه منتشر شد به روز شده هدایت مرتبط با ماسک صورت با سلامت سازمان در حال حاضر مشاوره است که هر کسی که زندگی در یک منطقه که در آن جامعه گسترش coronavirus در حال وقوع است باید پوشیدن یک ماسک صورت هر زمان که آنها خارج از خانه خود را و زمانی که اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اضافه شده در سازمان کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه که مردم بیش از سن 60 — و همچنین هر کسی که با یک بیماری زمینه ای — باید بپوشند نه صرفا یک ماسک صورت, اما پزشکی ماسک را هر زمان که آنها نمی توانند به لحاظ اجتماعی فاصله. این که قبلا توصیه می شود که تنها مراقبت های بهداشتی کارگران و مردم بیمار توسط COVID-19 و مراقبان آنها ماسک می پوشند.

بخشی از دلیل که چرا ماسک پوشیدن و پیام های اطراف آن بسیار متفاوت است زیرا همانطور که در بالا اشاره شد این ماسک می پوشند نمی کند بسیار محافظت از شما آن را به عنوان کسانی که در اطراف شما. “ماسک های خود را محافظت نمی کند شما از COVID-19” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به یاد خبرنگاران در جمعه جلسه. برای برخی از مردم با پوشیدن یک ماسک نیز به نظر می رسد به ترجمه در ذهن خود به احساس محافظت به اندازه کافی است که آنها نیازی به اقدامات دیگر هر چند ماسک ها قرار بود بخشی از یک رژیم است که شامل اجتماعی فاصله و مکرر دست شستن.

قول هر چند من کمی نگران است. دیگر این بیماری همه گیر در می رود به نظر می رسد سخت ترین دشمن ما را به مبارزه است کاملا به سادگی طبیعت انسان است. به عبارت دیگر طولانی تر از این می رود و دیگر آن می رود شما را بدون ابتلا به این ویروس به نظر می رسد پایبندی به پوشیدن یک ماسک صورت زیر معکوس الگوی. آن بوده است در اطراف این و من بدست ویروس هنوز — من احتمالا ok به نظر می رسد آسان الگوی فکری به سقوط. به عنوان من رفته خرید مواد غذایی در روزهای اخیر من نیز تعجب است که بسیاری از مردم به نظر می رسد صرف نظر کردن از ماسک ،

به همین دلیل است که شاید که جدید ارشاد نمی تواند بیش از حد به زودی. “ما در حال ارائه مشاوره به دولت ها برای تشویق که عموم پوشیدن ماسک. و ما با مشخص کردن یک پارچه ماسک – است که یک غیر پزشکی ماسک” که ویژگی های سرب متخصص در COVID-19 ماریا ون Kerkhove گفت: در مورد به روز رسانی راهنمایی در یک مصاحبه جدید.

“ما تحقیقات جدید يافته است. ما شواهد در حال حاضر که اگر این کار به درستی انجام شده است این می تواند یک مانع … به صورت بالقوه عفونی قطرات است.”


سازمان بهداشت جهانی با صدور راهنمایی جدید جمعه در coronavirus ماسک صورت. منبع تصویر: یوری KOCHETKOV/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>