قدمت آن به نوامبر 2018 تهمت مقامات دولت هشدار داد آمریکا و متحدان به استفاده از Huawei تجهیزات شبکه برای شبکه های 5G که آنها در ساختمان است. بسیاری از شما می دانید که Huawei موفق سازنده تلفن; در سال گذشته شرکت حمل 240 میلیون واحد به پیش افتادن از اپل به عنوان دومین تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان است. اما آنچه که به عنوان شناخته شده این واقعیت است که این شرکت بزرگترین تولید کننده تجهیزات شبکه در جهان است.
ایالات متحده نگران آن است که هواوی ادعا روابط به کمونیست و دولت چین به این معنی است که آن را ساخته شده است درب پشتی به محصولات خود از جمله تجهیزات شبکه است که جمع آوری اطلاعات مصرف کنندگان و شرکت ها می فرستد که اطلاعات به پکن. Huawei بارها از این رد و نه اثبات این است که تا کنون کشف شده است. در حالی که استرالیا و ژاپن هشدار توجه از واشنگتن دو با مشخصات بالا متحدان آمریکا حاضر به انجام این کار. هر دو آلمان و بریتانیا تصمیم گرفته اند به اجازه می دهد Huawei شبکه دنده را در شبکه های 5G اگر چه بریتانیا نگه داشتن Huawei قطعات دور از “حساس توابع.”

Huawei اهدا شد 58 درصد از ارزش از چین تلفن همراه 5G قرارداد برای سال به تاریخ

سعی کنید آن را به عنوان ممکن است برای جلوگیری از کشورها با استفاده از Huawei تجهیزات شبکه در شبکه های 5G آمریکا هیچ کنترلی بر این تصمیم است. و با قدرتهای جهانی در تلاش برای تبدیل شدن به اولین کشور برای مهار سرعت 5G اتصال برای کمک به ایجاد فن آوری های جدید و صنایع وجود دارد که بسیار در خطر است. بلومبرگ گزارش می دهد که Huawei دریافت اکثریت قریب به اتفاق سفارشات برای 5G تجهیزات در چین که در آن $170 میلیارد دلار صرف خواهد شد برای ساخت شبکه های مورد نیاز برای نسل بعدی از اتصال بی سیم در کشور است.

در طول سال گذشته در سه ماهه سوم, موج وطن پرستی در چین کمک Huawei های شگفت انگیز 42.4 درصد سهم داخلی محموله های گوشی های هوشمند; the runner-up, Vivo, حال 17.9% تکه از پای. در این سال Huawei شمارش حامل در داخل چین به جایزه آن بزرگ قرارداد به عرضه آنها با 5G شبکه دنده. بزرگترین ارائه دهنده بی سیم در کشور چین تلفن همراه داده Huawei 4 میلیارد دلار ارزش این قرارداد از ابتدای سال جاری ضرب و شتم رقبای مانند ZTE و اریکسون.
برخی از این جوایز می تواند با توجه به Huawei فن آوری است که در گزارش 12 تا 18 ماه جلوتر از آنچه که رقابت ارائه شده است. علاوه بر این, Huawei قادر به ارائه سخاوتمندانه شرایط تامین مالی به مشتریان گفته می شود با توجه به ارتباطات است که این شرکت با بانک مرکزی چین است. زمانی که نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در اوایل این سال که واقعا وجود دارد هر گونه جایگزین برای Huawei در 5G در بازار تکرار بسیاری در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که به تحقق رسید که این بیانیه درست است. دادستان کل ویلیام Barr شناور ایده های وحشی در مه که به نام دولت آمریکا برای خرید Huawei رقبای نوکیا و اریکسون. دولت همچنین در این گزارش با نزدیک شدن به ایالات متحده آمریکا, شبکه, شرکت اوراکل و سیسکو برای دیدن اگر آنها می خواهم به روی Huawei. هر دو شرکت ظاهرا پاسخ داد که آنها در زمان مورد نیاز و یا پول را به شرکت در چنین پروژه.

بودن جهانی 5G رهبر مهم است که هر دو کشور چین و ایالات متحده آمریکا در دیدار با مقامات ارشد ممکن است آخرین رئیس جمهور چین گفت که 5G رهبری این کشور کمک خواهد کرد راه اندازی مجدد آن اقتصاد ضعیف. چین انتظار دارد به صرف $169.4 میلیارد دلار در شبکه های 5G بیش از پنج سال آینده خواهد شد که ایجاد 3 میلیون شغل جدید است. هزینه های تکنولوژی نمی قله تا 2022 یا 2023 به گفته IDC مخابرات تحلیلگر Cui کای.

از $5.2 میلیارد دلار در 5G قرارداد که چین تلفن همراه تعلق می گیرد به تجهیزات شبکه شرکت Huawei به دست آورد کمی بیش از 3 میلیارد دلار یا 58 درصد از کل. بعد ZTE که دریافت $1.51 میلیارد دلار یا 29 درصد از کل. اریکسون سوم شد و با $579 میلیون دلار در قرارداد که به مقدار 11.1 درصد از سفارشات.

پل Triolo سر از فن آوری جهانی سیاست در گروه اوراسیا می گوید: “تمرکز بر buildouts, گوشی های و معیارهای دیگر نتواند این واقعیت است که 5G خواهد بود یک پلت فرم که در آن نوآورانه شرکت های چینی از قبیل Alibaba Tencent Baidu, و یک میزبان از فناوری جدید تک شاخ خواهد بود قادر به ساخت برنامه های کاربردی جدید و موارد استفاده. پکن می خواهد شرکت های چینی را در این مسابقه به نوآوری در بالای 5G.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im