که به تازگی منتشر شده جدید کروناویروس انتقال دستورالعمل

  • Coronavirus هوابرد گسترش یک موضوع داغ این هفته به عنوان صدها نفر از دانشمندان خواست سازمان بهداشت جهانی اذعان به اهمیت ذرات معلق در هوا در COVID-19 انتقال است.
  • که گفت: اوایل این هفته است که در حال ظهور شواهد پشتیبانی می کند هوابرد انتقال و اعلام کرد که این نسخه به روز شده دستورالعمل.
  • سند جدید می کند استادانه درست شده در خطر هوابرد گسترش, اما می گوید: این اتفاق می تواند تنها تحت شرایط خاصی که قطرات و تماس انسان اولیه روش از عفونت است.

وجود دارد بسیاری از بحث در مورد راه رمان coronavirus گسترش اوایل این هفته. یک گروه از 239 دانشمندان خواست سازمان بهداشت جهانی (WHO) به اذعان coronavirus است هوابرد. به عبارت دیگر ویروس ها می ماندند و در درجه بعد افراد آلوده اخراج ذرات کوچک است که به نوبه خود به ذرات معلق در هوا.

گزارش در آن زمان نشان داد که چه کسی می تواند مقاوم در برابر تغییر و همچنان به ترویج قطرات به عنوان خیابان اصلی از ابتلا به این بیماری است. قطرات بزرگتر ذرات بزاق از آنهایی که تبدیل به ذرات معلق در هوا و تمایل آنها به زمین در سطوح چند پا دور از کسی که سرفه, عطسه و یا ایران. که آیا تصدیق هوابرد گسترش خطر برای COVID-19 اما با اشاره به اطلاعات موجود به عنوان “در حال ظهور شواهد” و گفت: این موضوع نیاز به مطالعه بیشتر.

این سازمان در نهایت صدور دستورالعمل جدید برای COVID-19 انتقال که در ادامه برای تاکید بر اهمیت انتقال قطرات با شستن دست و بهداشتی بودن راه های اصلی برای کاهش خطر. هوابرد انتقال ذکر شده است با که گویم این اتفاق می تواند در شرایط خاص.

به روز علمی کوتاه منتشر شده در وب سایت و شامل ده صفحه است که جزئیات انتقال SARS-CoV-2 ویروس و “مفاهیم برای پیشگیری از عفونت احتیاطی.”

“برنامه انتقال تعریف شده است به عنوان گسترش یک عامل عفونی ناشی از انتشار قطرات هسته (ذرات معلق در هوا) که باقی می ماند عفونی زمانی که معلق در هوا بیش از مسافت های طولانی و زمان می گوید:” این کاغذ را در بخش اختصاص داده شده به برنامه انتقال. اما این که آن را روشن می سازد که آئروسل انتقال اتفاق می افتد تنها در شرایط خاص. “برنامه انتقال SARS-CoV-2 می تواند رخ دهد در روش های پزشکی است که تولید ذرات معلق در هوا (“آئروسل تولید روش”). که همراه با جامعه علمی شده است به طور فعال مورد بحث و بررسی اینکه آیا, SARS-CoV-2 نیز ممکن است گسترش از طریق ذرات معلق در هوا در غیاب آئروسل تولید روش به خصوص در داخل تنظیمات با تهویه ضعیف.”

این که لینک کلیک کنید برای آزمایش که اثبات آئروسل انتقال امکان پذیر است اما اشاره می کند که “تحقیقات بیشتری مورد نیاز است با توجه به پیامدهای احتمالی چنین مسیر انتقال است.” آنچه که بدان معنی است که که نمی خواهد مسئله ماسک صورت اجباری و یا نیاز به تهویه سیاست های داخلی برای تنظیمات به منظور کاهش خطر انتقال.

که گفت:, airborne انتقال می شود خود آن نقطه گلوله در نقاط کلیدی بخش کوتاه که نشان می دهد که در نظر گرفتن این موضوع به طور جدی:

هوابرد انتقال این ویروس می تواند رخ دهد در مراقبت های بهداشتی تنظیمات خاص که در آن پزشکی به نام aerosol تولید روش های تولید قطرات بسیار کوچک به نام ذرات معلق در هوا. برخی از شیوع گزارش مربوط به داخل سالن شلوغ فضاهای پیشنهاد کرده اند امکان انتقال آئروسل همراه با انتقال قطرات به عنوان مثال در طول تمرین گروه کر در رستوران ها و یا در کلاس های تناسب اندام.

که همچنین می گوید که در صورت ماسک باید توصیه شود در شرایط خاصی توقف کوتاه گفت که پوشش صورت باید در همه زمان ها (تاکید ما):

با توجه به این که افراد آلوده بدون علائم می تواند انتقال ویروس آن را نیز محتاطانه تشویق به استفاده از پارچه ماسک صورت در اماکن عمومی که در آن وجود دارد جامعه انتقال و در جایی دیگر اقدامات پیشگیری, مانند, فیزیکی, فاصله, هستند امکان پذیر نیست. پارچه ماسک, اگر ساخته شده و فرسوده به درستی می تواند در خدمت به عنوان یک مانع به قطرات اخراج از پوشنده لباس به هوا و محیط زیست است. این ماسک باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بخشی از یک بسته جامع از اقدامات پیشگیرانه که شامل مکرر دست و بهداشت جسمی فاصله زمانی که ممکن است تنفسی قوانین و مقررات زیست محیطی تمیز کردن و ضد عفونی. توصیه می شود اقدامات احتیاطی نیز شامل اجتناب از داخل سالن شلوغ تجمعات به عنوان آنجا که ممکن است به ویژه در زمانی که فاصله فیزیکی امکان پذیر نیست و تضمین محیط زیست تهویه در هر بسته تنظیم.

که توضیح می دهد که افراد مبتلا با علائم می تواند دیگران را آلوده عمدتا از طریق قطرات و تماس نزدیک. چه کسی می گوید که حامل بدون علامت و presymptomatic بیماران نیز می تواند گسترش ویروس.

این مقاله همچنین اذعان دارد که سوال باقی می ماند در مورد انتقال است که نیاز به خطاب:

بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده در مورد انتقال SARS-CoV-2 باقی می ماند و پژوهش به دنبال پاسخ به این سوالات در حال انجام است و تشویق است. شواهد موجود نشان می دهد که SARS-CoV-2 است که در درجه اول منتقل بین مردم از طریق قطرات تنفسی و مسیرهای تماس – اگر چه aerosolization در تنظیمات پزشکی که در آن تولید آئروسل روش استفاده می شود نیز یکی دیگر حالت ممکن است از انتقال و انتقال COVID-19 رخ داده است از افرادی که قبل از علامت یا علامتی به دیگران در تماس نزدیک (فیزیکی مستقیم و یا چهره به چهره با یک احتمالی و یا مورد تایید شده در عرض یک متر و به مدت طولانی) که با پوشیدن مناسب PPE. انتقال نیز می تواند رخ دهد از افرادی که آلوده می شوند و بدون علامت باقی می ماند اما میزان که رخ می دهد این است که به طور کامل درک نشده و نیاز به تحقیقات بیشتر به عنوان یک اولویت فوری. نقش و میزان هوابرد انتقال خارج از مراکز بهداشت و درمان و به طور خاص در تنظیمات با تهویه ضعیف نیز نیاز به مطالعه بیشتر.

دانشگاه مریلند aerobiologist دکتر دونالد میلتون نویسنده سرب از باز کردن نامه 239 دانشمندان منتشر شده گفت: NPR که او “احساسات” در مورد این که مختصر. “من خوشحالم که برای دیدن آنها نقل مکان کرده اید کمی,” او گفت:. “من نا امید آنها حرکت نمی کند بیشتر است.”

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de