که در نهایت اذعان coronavirus هوابرد انتقال خطر

  • Coronavirus هوابرد انتقال مشهود 239 محققان به تازگی گفت: اصرار سازمان بهداشت جهانی به اذعان خطر است.
  • این سازمان گفت: در پاسخ که “در حال ظهور شواهد” است که این ویروس می تواند از طریق هوا نه فقط قطرات حاصل از عطسه و صحبت کردن است.
  • اما این که جمله بندی به نظر می رسد نشان می دهد که آن را در حال رفتن به آن را تغییر دهید COVID-19 دستورالعمل انتقال به حساب اقدامات است که می تواند به کاهش هوابرد گسترش یافته است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) فقط اذعان کرد که شواهد نشان می دهد که coronavirus است گسترش از طریق هوا. این حرکت در پاسخ به نامه سرگشاده ای از 239 دانشمندان خواست که این سازمان به اذعان خطر COVID-19 گسترش در داخل تنظیمات که ضعیف هستند و تهویه مناسب. وجود دارد در حال رشد شواهد برای حمایت از این ایده که قطرات مردم بیرون در هنگام عطسه و سرفه و یا صحبت کردن معطل می تواند در هوا و رسیدن به افراد دیگر در همان اتاق. یک گزارش در اوایل این هفته از نیویورک تایمز توضیح داد که تمایلی به تغییر آن نقطه نظر در coronavirus انتقال به مقامات هنوز هم می گویند قطرات اولیه راه COVID-19 گسترش و حمایت مکرر شستن دست به عنوان یک راه برای کاهش این خطر است.

که در پاسخ به افزایش فشار از دانشمندان و رسانه ها است که تحت پوشش خود coronavirus هوابرد انتقال ادعا می کند در واقع بدون انجام هر کاری برای تغییر آن دستورالعمل برای مبارزه با این بیماری همه گیر. به نیویورک تایمز گزارش می گویند که برنامه انتقال خواهد باید مفاهیم مختلفی برای راه مقامات بهداشت در حال مبارزه با این بیماری همه گیر به عنوان مقامات می تواند دستور تغییرات است که می تواند به کاهش خطر. ماسک صورت می تواند مورد نیاز در همه فضاهای داخلی. تغییرات تهویه نیز می تواند اجرا شود به عنوان یک نتیجه.

“ما اذعان دارد که در حال ظهور شواهد در این زمینه در تمام زمینه های دیگر مورد Covid-19 ویروس و همه گیر و بنابراین اعتقاد ما این است که ما باید باز به این شواهد و درک پیامدهای آن در مورد حالت های انتقال و همچنین در مورد اقدامات احتیاطی که باید گرفته شود” گفت که ویژگی های منجر به عفونت پیشگیری و کنترل دکتر Benedetta Alleganzi در یک نشست خبری در روز سه شنبه.

ماریا ون Kerkove توضیح داد که بسیاری از امضا کنندگان این نامه هستند مهندسین “است که می افزاید: به رشد آگاهی در مورد اهمیت تهویه که ما احساس می کنیم بسیار مهم است.” ون Kerkove یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی با این که بهداشت و درمان اضطراری برنامه.

“ما شده اند صحبت کردن در مورد احتمال انتقال هوابرد و آئروسل انتقال به عنوان یکی از حالت های انتقال Covid-19 و همچنین قطرات,” او گفت:. “ما نگاه fomites. ما نگاه مدفوع-دهان و دندان است. ما در نگاه مادر به فرزند. ما نگاه حیوانی به انسان البته به عنوان به خوبی.”

“این زمینه تحقیق که واقعا در حال رشد و برای آن شواهدی وجود دارد در حال ظهور است اما قطعی نیست” Alleganzi گفت. “و امکان انتقال هوابرد در تنظیمات عمومی به خصوص در شرایط خاص شلوغ بسته تهویه ضعیف تنظیمات که شده است نمی توان رد کرد. اما شواهد نیاز به جمع آوری و تفسیر.”

این است که هیچ جدید COVID-19 دستورالعمل را اعلام کند اما این سازمان در حال کار بر روی یک علمی مختصر خلاصه دانش در مورد کوروناویروس انتقال است. مقاله باید منتشر شود در هفته های آینده در سی ان ان. اما که به نظر می رسد و مقاوم در برابر اجرای هر گونه تغییر معنی دار در آینده نزدیک با توجه به راه آن بیان آن سخنان در مورد برنامه انتقال. که آخرین به روز رسانی خود را coronavirus مشاوره به صورت عمومی در ماه ژوئن 4th, و مواد را با جزئیات نیست امکان پیمانکاری COVID-19 از هوا.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de