که مورد حمایت مطالعه نشان می دهد ماسک های صورت را کاهش می دهد coronavirus گسترش قابل توجهی

  • ماسک صورت از هر نوع می تواند به کاهش coronavirus انتقال یک مطالعه جدید نشان می دهد.
  • راه اندازی شده توسط سازمان بهداشت جهانی این تحقیق همچنین می گوید که عینک و نگه داشتن یک فاصله حداقل سه فوت از افراد دیگر می تواند به کاهش خطر ابتلا به عفونت و انتقال است.
  • استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی همراه با اجتماعی فاصله افزایش می دهد حفاظت در برابر COVID-19 و کمک به صاف منحنی.

ما ممکن است COVID-19 درمان برای جلوگیری از عوارض و کاهش خطر انتقال وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. این که آیا آن را موظف یا نه اجتماعی فاصله می توانید محدود کردن گسترش قطرات است که می تواند شامل پاتوژن. ماسک صورت نیز می تواند ارائه حفاظت حتی آنهایی که شما را به خودتان. اضافه کردن در شستن مکرر دست ها و شما در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را برای محافظت از خود و دیگران است. باز کردن شهرها و بازگشت به برخی از حس عادی امکان پذیر است.

این اقدامات ساده همراه با گسترده تست و تماس با ردیابی نیز می توانید جلوگیری از شیوع آینده از شمعی کل کشور. اگر شما هنوز هم نگران شخصی محافظ مواد مانند ماسک صورت, شما باید بدانید که کار می کنند و تحقیقات جدید ثابت می کند که نقطه.

وجود دارد هیچ راه یقین برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و هیچ PPE خواهد بود به طور کامل موثر در مسدود کردن ویروس. اما با پوشیدن ماسک و عینک می تواند بسیار مفید با توجه به تحقیقات با حمایت سازمان بهداشت جهانی (WHO). منتشر شده در مجله لانست (از طریق LiveScience) مقاله جزئیات اثر انواع مختلف PPE به عنوان مشاهده شده در پژوهش موجود.

دانشمندان نگاه موجود COVID-19 داده و همچنین تحقیقات برای سارس و MERS قبلی coronaviruses است که wreaked ویران کردن بر روی این سیاره است. محققان در نگاه اطلاعات از 44 مطالعات مربوط به 25000 نفر در 16 کشور. مطالعات تجزیه و تحلیل اثرات اجتماعی فاصله ماسک صورت و حفاظت از چشم در انتقال ویروس.

که مورد حمایت مطالعه نشان داد که چیزی به عنوان ساده به عنوان داشتن حداقل سه پا بین دو نفر کاهش احتمال انتقال 82%. حداقل سه پا از فاصله مساوی به 3 درصد شانس ابتلا به کوروناویروس. خطر بود به نصف کاهش می یابد اضافی برای هر سه فوت از راه دور. در ضمن خطر عفونت افزایش به 13 درصد برای فواصل کمتر از سه فوت.

با پوشیدن ماسک های صورت را کاهش می دهد خطر ابتلا به عفونت یا انتقال به 3 درصد در مقایسه با 17 درصد زمانی که شما لازم نیست که هر چیزی بر روی صورت خود. که در معرض خطر کاهش بیش از 80 درصد است.

N95 ماسک ماسک توصیه می شود برای استفاده های پزشکی ثابت می شود حتی بیشتر موثر در مسدود کردن انتقال است. N95 ماسک ها 96% موثر در حفاظت از مردم در مقایسه با 77% برای فولاد ماسک و انواع دیگر را پوشش می دهد. عینک همچنین محافظت در برابر عفونت با توجه به مطالعه است. حفاظت از چشم قطره شانس انتقال به 6 ٪ از 16 درصد و بدون هر نوع از عینک و یا حفاظت.

“یافته های ما برای اولین بار به ترکیب تمام اطلاعات مستقیم در COVID-19 سارس و MERS و ارائه در حال حاضر بهترین شواهد موجود در استفاده بهینه از این رایج و ساده مداخلات برای کمک به صاف منحنی'” نویسنده ارشد هولگر Schünemann در بیانیه ای گفت.

“برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در COVID-19 بخش یک [N95] ماسک باید حداقل استاندارد مراقبت” دانشگاه نیو ساوت ولز’ کربی موسسه در استرالیا استاد Raina مک اینتایر و همکارانش گفت: در یک تفسیر همراه مطالعه است. آنها همچنین گفت: در این مطالعه “پشتیبانی جهانی ماسک صورت استفاده شود زیرا ماسک بودند به همان اندازه موثر در مراقبت های بهداشتی و جامعه تنظیمات.”

همانطور که با همه جدید کروناویروس تحقیقات بیشتر داده ها ممکن است نیاز به بهتر تعیین نوع حفاظت PPE از جمله ماسک صورت می تواند ارائه دهد. شواهد به وضوح نشان می دهد که ماسک صورت کارآمد هستند اما مطالعه مشاهدهای که به معنی آن نیست مقایسه دو گروه مختلف از مردم — یکی از پوشیدن PPE و یکی بدون. دو کارآزمایی های کنترل شده تصادفی برای صورت ماسک های در حال انجام در کانادا و دانمارک.


مردم خارج از راه رفتن و پوشیدن ماسک. منبع تصویر: Darko Vojinovic/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>