• دکتر دبورا Birx می گوید که اجتماعی فاصله قطعا باید برای ادامه به ماه های تابستان است و فقط به این دلیل که منحنی مسطح معنا نیست که ما می توانیم بازگشت به حالت عادی.
  • Birx گفت: دیدار با مطبوعات که اظهارات مایک پنس که پیشنهاد شیوع خواهد بود “پشت سر ما” با روز یادبود نباید گرفته شده به معنی ما می تواند همه بازگشت به ما قبل از همه گیر زندگی می کند.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اجتماعی فاصله در حال کار برای کمک به جلوگیری از گسترش سریع رمان coronavirus. ما این را می دانیم چرا که ما می توانید ببینید تغییر در میزان عفونت در مناطقی که این ویروس گسترش مانند آتش سوزی قبل از اقامت در خانه سفارشات و اجتماعی فاصله حکم صادر شد. اما چه مدت می خواهیم به زندگی در این عادی است ؟

دکتر دبورا Birx یکی از مقامات بهداشت در کاخ سفید coronavirus نیروی کار می گوید که ما نگه داشتن فاصله از یکدیگر چیزی است که شما نیاز به ادامه به برخی از زمان. ما قطعا از جنگل هنوز با این بیماری همه گیر و اجتماعی فاصله ما بهترین سلاح در برابر گسترش آن به عنوان ما منتظر یک واکسن برای تبدیل شدن به در دسترس است.

در مصاحبه با ملاقات با مطبوعاتدکتر Birx روشن ساخته است که اجتماعی فاصله چیزی است که شما نیاز به در محل باقی می ماند در طول تابستان به اطمینان حاصل شود که موج دوم این بیماری همه گیر کند به ما ضربه نمی خواهد نیروی کامل است.

“اجتماعی فاصله می خواهد با ما از طریق تابستان واقعا اطمینان حاصل شود که ما محافظت از یک دیگر همانطور که ما حرکت را از طریق این مراحل” دکتر Birx گفت: در طول مصاحبه. او اشاره کرد که دیدگاه های ساخته شده به تازگی توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس که پیشنهاد کرد که همه گیر خواهد بود “پشت سر ما” با روز یادبود نباید در ارزش اسمی گرفته.

مدل های دولت است که با استفاده از پیش بینی گسترش ویروس نشان می دهد که منحنی مسطح است در برخی از سخت ترین-آمار مناطق Birx گفت که داشتن یک دسته در شیوع لزوما همان چیزی که به آن “پشت سر ما است.”

وجود دارد البته مراحل برای هر بیماری همه گیر و آنچه دولت به نظر می رسد اشاره این است که اولیه گسترده شیوع فاز به زودی پشت سر ما. مدیریت در جریان همه گیر اما داستان دیگری است و روشن است که ما نیاز به ادامه اجتماعی ما فاصله اقدامات برای برخی از زمان اگر ما می خواهید به اطمینان حاصل شود که بیمارستان ها در سراسر کشور می توانید مسئولیت رسیدگی به تعداد بیماران جدید که می آیند.

با بسیاری از کارشناسان و دانشمندان سازمان ها و مقامات دولتی ارائه خود را طول می کشد در مورد وضعیت این بیماری همه گیر آن را تقریبا غیر ممکن است برای به دست آوردن یک پاسخ روشن در سراسر هیئت مدیره. هنوز اطلاعات دروغ نمی گوید و ما می توانید ببینید که اقدامات ما در حال گرفتن — اجتماعی فاصله کار از خانه و غیره — در واقع کمک به به طور قابل توجهی کاهش سرعت گسترش ویروسی.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de