که آی فون 11 رنگ شما باید دریافت کنید?

بنابراین شما تصمیم به گرفتن یک آی فون 11, 11 نرم افزار یا نرم افزار Max? این یک انتخاب عالی! اما قبل از شما آن را خریداری شما باید یک رنگ را انتخاب کنید و پس از شما در اینجا هستید بدیهی است که در مواجهه با یک معضل است. خوب ما اینجا هستیم تا به شما کمک کند با انتخاب شما و امیدوارم تا پایان این مقاله شما می خواهم که در انتخاب رنگ شما می خواهید.این آی فون 11 و آی فون 11 مدل نرم افزار به طور کامل گزینه های رنگ های مختلف, بنابراین ما جدا این مقاله به دو بخش است.

شما می توانید پرش مستقیم به آی فون 11 Pro/Pro Max بخش را از لینک زیر دانلود کنید:

که آی فون 11 رنگ را انتخاب کنید ؟

قبل از اینکه بپردازیم به آنچه باعث می شود رنگ های خاص ترجیح داده در برخی موارد ما باید اول کشف انتخاب ما با آن روبرو هستیم.

آی فون 11 می آید در 6 رنگ های روشن و بر خلاف اکثر تولید کنندگان گوشی های هوشمند است که مانند دادن رنگ عجیب نام هایی مانند توهم غروب اپل فقط تماس آنها را به عنوان آنها هستند.

اپل آی فون 11 رنگ:

  • سفید
  • سیاه
  • سبز
  • زرد
  • بنفش
  • (PRODUCT)RED

خوب است کمی متفاوت ما صحبت در مورد آن را در یک بیت. در حال حاضر که ما دیده ایم آنها اجازه استراحت کردن انتخاب های خود را.

منحصر به فرد آی فون 11 رنگ

معمولا هر آیفون می آید با حداقل یک رنگ یا نوع رنگ است که منحصر به فرد به این مدل است. و آی فون 11 متفاوت است. در آن صورت رنگ دو: سبز و بنفش. هر دو بسیار نرم و کرمی به نقطه ای که در آن به دنبال در آی فون خود را احساس می کند مانند چشم خود را به آرامی نوازش. ما باید آن را به اپل رنگ آن همیشه در نقطه.

چیدن یکی از این رنگ ها را به گوشی خود را کمی بیشتر هویت و آن را احساس منحصر به فرد به عنوان سخت به عنوان آن است که صحبت کردن در مورد اپل. این دو رنگ نیز مسلما بیشتر طبیعت-y از آنهایی که دیگر, بنابراین اگر شما نوع از کسی که احساس می کند یک ارتباط نزدیک با مادر زمین, آن به احتمال زیاد خواهد شد به شما صحبت می کنند قوی ترین.

حرکت نزولی این است که اگر شما بعد از آن می خواهید به فروش در آی فون خود را 11, شما باید برای پیدا کردن شخص دیگری که دوست دارد رنگ شما برداشت کرده اید.

کلاسیک آیفون رنگ

سیاه و سفید دو رنگ تقریبا در هر آی فون در می آید. این باعث می شود آنها را بسیار شایع و مسلما تا حدودی خسته کننده است. یکی از مزایای عمده ای از سیاه و سفید است که شما به راحتی می توانید بازی یا با هر رنگ دیگر, بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در اگر آی فون خود را در برخورد خود را با پیراهن لباس یا کیف.

که حتی بیشتر از آن درست است اگر شما می خواهید برای دریافت یک خنک مورد شفاف با یک تصویر رنگی بر روی آن. با سیاه یا سفید, شما همیشه می خواهید یک پس زمینه برای آن در حالی که همان را نمی توان گفت برای هر یک از دیگر آی فون 11 رنگ.

شرط بندی روی سیاه یا سفید ریسک انتخاب است. اگر شما نوع فرد است که تغییر تنظیمات به راحتی انتخاب کنید یکی از شما ترجیح می دهند و پس از آن فقط با آزمایش موارد در طول راه.

“ارزان آیفون” زرد

فکر نمی کنید ما اشتباه ما عشق به رنگ زرد در اپل. آن را روشن و شاد و آن دودی vibes مثبت چه را دوست دارید ؟ اما تا کنون آن را تنها به نظر می رسد در آیفون که در نظر گرفته شد “ارزان”. ابتدا آن را بر روی آی فون 5C و سپس بر روی آی فون XR هر دو نسخه ارزان تر از خود را همنام.

با آی فون 11, خانواده, اپل تغییر همه چیز پس از آنها را دیدم که چگونه محبوب XR شد و نام جانشین آن به سادگی آیفون, 11, تلاش برای جلوگیری از هر گونه ناخودآگاه ارتباط با چیزی subpar. بنابراین اگر شما با تکیه بر روی آی فون خود را برای خدمت نه تنها به عنوان یک تلفن بلکه یک نماد وضعیت و سپس شما ممکن است بخواهید برای جلوگیری از زرد آیفون 11.

اما اگر شما نمی مراقبت در مورد هر یک از آن, سپس با تمام معنی برای زرد و صورتی که رنگ مورد علاقه خود را در میان شش.

شریف (PRODUCT)RED

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم است اپل علامت تجاری (محصول)قرمز رنگ. بر خلاف نرم و سبز و بنفش و زرد این رنگ کاملا قابل توجه است. آنچه باعث می شود این ویژه است که بخشی از پول شما صرف در آی فون خود را 11 می رود به طور مستقیم به صندوق جهانی برای مبارزه با COVID-19.

قبل از COVID-19 شد یک چیز (PRODUCT)RED کمک به سمت تحقیقات سرطان و احتمالا دوباره انجام این کار در آینده.

البته قیمت (PRODUCT)RED آی فون 11 نیست بالاتر از بقیه پس از آن اپل است که سهم از طرف شما. مبارزات انتخاباتی در جریان بوده است برای سال های بسیاری در حال حاضر و آن را به خوبی شناخته شده است که بدان معنی است که دیگر مردم نیز توجه داشته باشید که شما انتخاب کرده اید برای کمک به یک علت خوب با خرید خود را.

با توجه به رنگ خود را بسیار عالی است (محصول)قرمز است یک نامزد برای آی فون خود را 11 رنگ از انتخاب.

در حال حاضر که ما در حال انجام خود را با انتخاب رنگ, شما ممکن است بخواهید برای بررسی ما بهترین آی فون 11 مورد مقاله به برخی از حفاظت را برای شما با نام تجاری جدید تلفن. فراموش نکنید که برای در نظر گرفتن یک محافظ صفحه نمایش برای آن را به عنوان به خوبی.

خرید اپل آی فون 11 از:

که آی فون 11 Pro, Pro Max رنگ را انتخاب کنید ؟

با آی فون 11 Pro و 11 Pro Max مدل سیب است که به صورت جدی تر رنگ در باب روز پایین سایه که خواهد بود مناسب برای یک کسب و کار محیط زیست است. همچنین شما می توانید از را انتخاب کنید کمتر رنگ, شما نمی توانید به رخ کشیدن در اطراف به رنگ زرد روشن آی فون 11 Pro, اگر, اپل هر چیزی در مورد آن می گویند.

پس, آنچه, آیفون, 11 Pro رنگ می تواند ما را انتخاب کنید ؟

در اینجا آی فون 11 Pro و نرم افزار Max رنگ ترکیب:

  • فضای خاکستری
  • نقره ای
  • نیمه شب سبز
  • طلا

بیایید نگاهی دقیقتر به آنها!

منحصر به فرد آی فون 11 Pro رنگ

به عنوان با آی فون 11 اپل دارای یک رنگ منحصر به فرد خود را برای کاربران حرفه ای: نیمه شب سبز. به نظر می رسد مانند خاکستری با رنگ سبز و یک بیت از یک نظامی پرنیان به آن است.

11 نرم افزار و 11 Pro Max در حال حاضر بسیار قابل تشخیص با سه دوربین برجستگی اما نیمه شب سبز گیلاس در بالا اگر شما می خواهید به طور کامل در آغوش 11 Pro خانواده است.

در حرکت نزولی, بسیاری از مردم مانند رنگ به همان دلیلی که باعث می شود آن را بسیار محبوب و کاهش برخی از منحصر به فرد. اما با چهار رنگ در کل شما نمی توانید انتظار به دیدن یک گوشی مثل مال شما هر روز.

رنگ خود را برای مطابقت با مک بوک

اپل واقعا خوب است در استفاده از همان زبان طراحی در سراسر همه از محصولات خود را. و اگر شما به دنبال به خرید یک آی فون 11 Pro شما احتمالا تعداد کمی از آنها. و برای بهترین زیبایی, نتایج شما باید جفت مک بوک خود را با مناسب آیفون و رنگ است که به معنی انتخاب بین فضای خاکستری و نقره ای. این که چگونه آن را به معنای شد.

این رنگ کلاسیک نیز اطمینان حاصل شود که هنگامی که شما آماده هستید به بخش خود را با آی فون 11 Pro به منظور رسیدن به یک مدل جدیدتر وجود خواهد داشت مقدار زیادی از داوطلبان برای آن است.

این رنگ فانتزی

آی فون 11 Pro, رنگ طلا مرزهای طلا افزایش یافت, اما آن را کاملا وجود دارد. هنوز هم آن را بدیهی است که اضافه شده به صف لطفا به بخش بزرگی از اپل زنانه userbase.

رنگ مناسب گوشی های خوبی ساخت آنها را نگاه کنید تا آنجا که طلا و جواهر به عنوان امکان پذیر است. در حالی که دیگر گزینه ها بیشتر فایده طلا فقط فریاد لوکس. و اگر این است که آنچه شما دنبال آن هستید, شما باید خود را برنده.

امیدوارم در حال حاضر شما باید یک ایده بهتر از کدام رنگ است انتخاب مناسب برای شما در حال حاضر اگر شما نیاز به کمک به چیدن یک مورد نیز شما می توانید ما را بررسی کنید بهترین آی فون 11 Pro و نرم افزار Max موارد مقاله.

خرید اپل آی فون 11 Pro از:

خرید اپل آی فون 11 Pro Max از:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de