• IRS آغاز شده است و روند ارسال coronavirus محرک چک پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم گرفت که پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها خواهد بود بخش عمده ای از عظیم coronavirus امداد قوانین تصویب شده توسط کنگره است.
  • اگر شما در میان آمریکایی ها تعجب “من کجا محرک را بررسی کنید ؟” در حال حاضر در اینجا برخی از دلایل که چرا شما پرداخت ممکن است به تعویق افتاده اند.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یکی از بسیاری از ملموس قطعه از شواهد که ما در حال زندگی می کنند از طریق عجیب و غریب و زمان نامشخص در حال حاضر این واقعیت است که به دلیل مرگبار COVID-19 coronavirus را برانگیخته چنین فاجعه بار رکود در اقتصاد آمریکا, ما همه در انتظار چک (مستقیم و یا سپرده های بانکی) از حداقل $1,200 از عمو سام.

چه مجنون حکم به نوشتن فکر می کنم که این است که آمریکا حدود مارس سال 2020 است. اما در اینجا ما — ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها از کار در حال حاضر دولت با چاپ پول را به هر کس حداقل یک چیزی کمی به آن را آسان تر به تحمل برخی از مشکلات. که ما به ارمغان می آورد به سوال اکثر مردم ذهن: چه وضعیت خود محرک بررسی کنید ؟ IRS منتشر شد یک ابزار آنلاین این هفته به شما اجازه می دهد برای بررسی, اما اگر مال شما نیست وارد و در عین حال در اینجا یک تعداد انگشت شماری از دلایل چرا که ممکن است مورد.

با توجه به IRS میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر بدست خود محرک بررسی و میلیون ها نفر از دیگران شده اند چک کردن ابزار آنلاین برای دیدن هنگامی که ایشان وارد خواهد شد:

در ضمن در اینجا برخی از دلایل که چرا شما نمی ممکن است وارد نشده است:

شما ثبت اظهارنامه مالیاتی برای سال گذشته — اما آن یک کاغذ بازگشت

IRS خواهد بود خود را با استفاده از بسیاری از بازگشت اظهارنامه مالیاتی برای ارزیابی واجد شرایط بودن خود را برای بررسی و همچنین به شکل از چگونه برای به دست آوردن پول به شما (مانند اگر آن را تا به اطلاعات بانکی خود را در فایل). این است که سریعترین برای افرادی که e-file. اگر شما به ارائه یک مقاله مالیاتی تشکیل پرونده برای 2019 آگاه باشید که IRS است که مانند بسیاری از کسب و کار و سازمان ها در ایالات متحده در حال حاضر و برخورد با کارکنان از راه دور. به عنوان یک نتیجه, کارکنان نیست و در دفتر به فرایند کاغذ را برمی گرداند که در, که در این صورت شما در انتظار در یک مقاله بررسی تحویل داده می شود از طریق پست الکترونیکی آن را طولانی تر.

شما بدست بازپرداخت مالیات در سال های اخیر

آگاه باشید: فقط به خاطر شما به صورت الکترونیکی ثبت مالیات خود را در سال گذشته این بدان معنا نیست که IRS است آنچه در آن نیاز به مستقیم به سپرده چک به حساب بانکی شما. شما نیاز به همچنین دریافت کرده اند بازپرداخت را انجام دهید که در این صورت IRS خواهد در حال حاضر بانک اطلاعات فایل برای شما. اگر شما بدهکار پول به نمایندگان پس از تشکیل پرونده در سال گذشته مالیات و پرداخت آن شما ممکن است فکر “که به معنی آنها من اطلاعات بانکی مناسب است؟” هیچ — IRS نیست با استفاده از اطلاعات از مردم آن را خارج از پول به منظور کشف کردن که در آن به ارسال مستقیم سپرده است.

IRS واریز پول به حساب بانکی

در حال حاضر آن را باید روشن شود — اگر IRS اطلاعات بانکی برای شما این چیزی است که این سازمان با استفاده از. حتی اگر این جزئیات از تاریخ است.

IRS جدید به من پرداخت آنلاین ابزار اجازه می دهد تا شما را به مطمئن شوید که آژانس خود اطلاعات بانکی به روز. به نظر می رسد که بدترین چیزی که اتفاق می افتد این است که IRS می فرستد و پول به حساب اشتباه را منعکس بانک و شما گیر کرده است انتظار برای یک بررسی در پست الکترونیکی است که طول می کشد.

شما لازم نیست به اندازه کافی درآمد به فایل مالیات

برخی از آمریکایی ها در واقع لازم نیست به فایل مالیات (اگر آنها را نمی کسب بیش از $12,200 آخرین سال و یا بیش از $24,400 برای زوج های متاهل). در آن صورت آنها نیاز به برخی از اقدامات خود را برای دریافت پول محرک است. بازدید از ابزار آنلاین منطقه به طور خاص برای غیر filers و به IRS جزئیات اساسی خود را مانند نام و تاریخ تولد و شماره امنیت اجتماعی (شما لازم نیست که به یک فایل بازگشت). IRS استفاده کنید که اطلاعات را به ارسال پول خود را.

منبع تصویر: ERIK S کمتر/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im