که در آن است 5G موجود در جهان در حال حاضر ؟

سال 2020 و ما در حال حاضر شاهد بیشتر و بیشتر کشورهای گرفتن 5G پس از آن اولین اعزام سال گذشته است. در برخی از مناطق جهان 5G سرعت دانلود سریعتر از 4G LTE سرعت دانلود اگر چه جدیدتر تلفن همراه فناوری هنوز در مراحل ابتدایی است و بیشتر توسعه در جریان است به آن را بهبود بخشد. که هیجان انگیز و تمام اما جایی که در جهان دقیقا از مردم دسترسی به این جدیدتر و سریع تر شبکه? شما می توانید ببینید که در آن در جهان 5G است مستقر شده اند تا کنون.

که در آن است 5G در دسترس; مرجع سریع:

5G در ایالات متحده

اگر چه 5G سرعت و پوشش در ما دور از کامل در هر یک از سه عمده حامل Verizon, T-mobile و AT&T در حال حاضر 5G در دسترس است در بسیاری از شهرستانها عمده در ایالات متحده است. ما پوشش دقیق نقشه که در آن شما می توانید بررسی 5G در دسترس بودن برای خود دولت و حامل:

5G در کانادا

در کانادا 5G نیست که جریان اصلی است. دو عمده کانادا حامل Bell و Telus, باید مستقر 5G در دو شهرستانها: کلگری و Endmonton. متاسفانه همانطور که در حال حاضر دیگر شهرهای کانادا دسترسی ندارند به جدیدتر و سریع تر شبکه تلفن همراه.

5G در استرالیا و نیوزیلند

استرالیا خوب برخوردار 5G در دسترس بودن در آن کشورها استرالیا حامل Telstra 5G را فراهم می کند دسترسی به بسیاری از شهرستانها. مصرف کنندگان در استرالیا می توانید لذت بردن از سریع تر 5G شبکه در سیدنی, ملبورن, نیوکاسل, بریزبن و تاونزویل در میان دیگر شهرهای این محبوب گردشگری محور شرق ساحل.

مردم نیوزیلند را 5G با تشکر از وودافون. شهرستانها که 5G و به طور گسترده ای در دسترس برای خرید 5G را فعال کنید گوشی های هوشمند هستند, Christchurch, Wellington و Queenstown.

جرقه حامل دیگر را فراهم می کند شبکه های 5G در برخی از مناطق از نیوزیلند. اگر چه شبکه خود را در دسترس است 5G-دستگاه قادر به محدود به انتخاب مشتریان و نه به طور گسترده ای در دسترس است.

5G در انگلستان

بریتانیا به طور گسترده ای مستقر 5G شبکه است که در دسترس است تقریبا در تمام شهرستانها عمده در کشور است. حامل Vodafone و O2 سه و خام هستند اطمینان که مردم می توانند از مزایای 5G در شبکه سریع تر سرعت.

5G در ایرلند

در ایرلند حامل های که ارائه 5G هستند Vodafone و Eir. 5G شبکه تلفن همراه در دسترس است در دوبلین, Limerick, Waterford, Wexford, چوب پنبه و دیگر شهرستانها در کشور است.

5G در اروپا

کشورهای اروپای غربی و به طور کلی لذت بردن از 5G; اما جدیدتر شبکه فن آوری در دسترس نیست در همه کشورها در اتحادیه اروپا است. کشورهایی مانند اتریش, سوئیس, آلمان, بلژیک, هلند و لهستان دسترسی به 5G در حالی که فرانسه و برخی دیگر را ندارد 5G در همه در حال حاضر است.

مجارستان دارای 5G در دو شهر بزرگ – بوداپست و زالائگرسگ لطف حامل Vodafone و Magyar مخابرات. شهرهای دیگر در کشور هستند که بدون 5G در حال حاضر. رومانی تنها کشور هم مرز با دریای سیاه است که مستقر جدیدتر تکنولوژی تلفن همراه در برخی از شهرستانها عمده.

ایتالیایی ها دسترسی به 5G با تشکر از وودافون و تیم اما تنها در دو شهرستانها عمده: رم و ناپل. دیگر شهرهای ایتالیا ندارد 5G نشده است.

در اسپانیا, Vodafone فراهم می کند دسترسی به 5G در چندین شهرهای بزرگ مانند رئال مادرید و بارسلونا و والنسیا و برخی از شهرهای کوچکتر نیز هست.

در شمال اروپا: نروژ, سوئد, دانمارک, فنلاند و لتونی نیز 5G موجود در برخی از شهرستانها عمده. یک واقعیت جالب این است که در سوالبارد این مجمع الجزایر واقع در اقیانوس قطب شمال حامل فیلتر شکن ساخته شده 5G در دسترس برای 3000 مردم که زندگی می کنند وجود دارد.

در کشورهای شرق اروپا ندارد 5G همانطور که در حال حاضر به جز رومانی.

5G در آسیا

5G به طور گسترده ای مستقر در بسیاری از کشورها در قاره آسیا. این کشورها که عمدتا دارای 5G در دسترس هستند و چین و تایلند و ژاپن و کره جنوبی.

به عنوان یک ماده در واقع کره جنوبی بود و در میان کشور برای اولین بار به طور رسمی اعزام تجاری در دسترس 5G شبکه در سال گذشته تقریبا در همان زمان به عنوان Verizon مستقر 5G شبکه در ایالات متحده است. اگرچه هیچ مقام رسمی اجماع بود که در واقع برای اولین بار به استقرار 5G در 2019, کره جنوبی شده اند با بهره گیری از 5G در دسترس بودن در کشور خود با تشکر از حامل های SK Telecom, KT و LG U+ برای حدود یک سال در حال حاضر.

فیلیپین دارای 5G در دو شهر: مانیل پایتخت و شهرستان رخس. 5G شبکه وجود دارد موفق توسط حامل Globe Telecom.

ژاپن در شهرستانها عمده دسترسی به 5G مدیریت حمل و Softbank, NTT Docomo و KDDI(Au).

سنگاپور نیز مستقر 5G در دسترس برای مصرف کنندگان است. در شهر کوچک-دولت 5G شبکه ارائه شده توسط حامل ایرانسل.

هند ندارد به صورت تجاری در دسترس 5G شبکه در حال حاضر است.

5G در آفریقا

بخش بزرگی از قاره آفریقا ندارد دسترسی به 5G در حال حاضر اگر چه جدیدتر تلفن همراه فناوری مستقر در آفریقای جنوبی. مردم در ماداگاسکار لذت بردن از 5G با تشکر حامل Telma Mobile SA در شهرستانها آنتاناناریوو و Toamasina.

Ookla 5G پوشش جهانی نقشه با Speedtest

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net