این مقاله ممکن است حاوی نظرات شخصی و از نظر نویسنده.

آن را به حال شده است در دو سال و نیم پس از اپل راه اندازی آیفون X اولین گوشی با چهره, ID, امن بیومتریک سیستم است که قادر به تشخیص منحصر به فرد خود و ویژگی های صورت اجازه شما را به زحمت باز کردن قفل گوشی خود را. چهره شناسایی شد و تا کنون از اولین سیستم تشخیص چهره موجود در گوشی: ما به یاد داشته باشید گوگل گوشی از نزدیک به یک دهه پیش که ثبت نام صورت خود را و استفاده از آن برای ورود به سیستم شما در گوشی خود را. اما در صورت ID متفاوت بود: شانس یک فرد تصادفی که قادر به باز کردن قفل آی فون با چهره ID 1 1 ، 000 ، 000 (که یک میلیون) نسبت به 1 به 50000 برای Touch ID اثر انگشت اسکن. این سیستم ساخته شده است در یک مجموعه پیچیده ای از دوربین ها و سنسورهای تعبیه شده در جلوی گوشی و آن را با این نسخهها کار به همان اندازه نیز در طول روز و در شب. مهمتر از همه این سیستم با استفاده از برخی از 30,000 نامرئی نقطه قرار داده شده بر روی صورت خود را برای ایجاد یک نقشه دقیق از خود را منحصر به فرد ویژگی های صورت. و در حالی که شما می توانید بسیاری دیگر از تشخیص چهره سیستم تنها با یک عکس چهره ID بسیار امن تر است. و آن را نیز تعبیه شده در برخی از ویژگی های هسته درون اکوسیستم های iOS: شما می توانید آن را برای اپل پرداخت برای فروشگاه نرم افزار, خرید برای رمز عبور پر یو پی اس و بیشتر.
ذخیره برای زمان فوق العاده ای ماسک وضعیت چهره ID بسیار راحت و آسان است که هر بار که من را به یک تلفن آندروید من بلافاصله به یاد چگونه با استفاده از یک صفحه نمایش fingerprint scanner احساس… عقب.

چهره ID نبود شگفت انگیز در آغاز هنگامی که آن را راه اندازی بر روی آی فون X. آن را آهسته کنار و تا به حال چند مسائل اما اپل آیا اپل می کند: این تکرار بر روی آن و سپس تکرار دوباره آن را سریع تر اجازه می دهد آن را به کار از زاویه گسترده تر به طور مستمر بهبود آن است. و در حالی که این یک ویژگی منحصر به فرد به آی فون حق بیمه X که راه اندازی در یک $1,000, قیمت این روزها $600 آیفون XR می آید با چهره ID بنابراین شما لازم نیست به صرف یک پنی به استفاده از پیشرفته ترین سیستم بیومتریک بر روی آی فون.

بازگشت در سال 2018 چند انتشارات نقل بخش عمده تولید کنندگان که با چهره ID اپل در زمان حال “دو سال منجر شود” در اندیشه رقابت است. اما در حال حاضر آن بوده است که دو سال و نیم و رقابت به نظر نمی رسد که ساخته شده بسیار پیشرفت است.

گوشی های سامسونگ احتمالا بدترین مجرم در این زمینه: مافوق صوت در صفحه اسکنر اثر انگشت مورد استفاده در گلکسی S20 سری و توجه داشته باشید 10 سری قبل است که آهسته و بسیار دقیق است. این یکی از شایع ترین شکایات مردم باید با این گوشی و S20 فوق العاده هزینه های $1,400 آن را یک تلفن ارزان به هر وسیله.

شما نمی خواهد پیدا کردن امن 3D تشخیص چهره در ال جی گوشی های, در گوشی های سونی و بیشتر از دیگران است.

در واقع وجود دارد تنها یک اندیشه سازنده است که اتخاذ کرده است از برخی از تغییرات چهره ID است و… خوب گوگل خود را. این صفحه 4 سری سریع و راحت سیستم تشخیص صورت, اما که یک احساس خشن در اطراف لبه ها و باز کردن قفل گوشی حتی اگر شما به دنبال نه در آن عمدا که باعث می شود آن را مصالحه در یک راه قابل توجهی از نظر امنیتی. و آن را هیچ جا تقریبا به شدت اجرا در سیستم اندروید به اپل بافته شده است در صورت ID.

بنابراین در اینجا سوال من از آندروید سازندگان تلفن: آنچه که مصرف شما ،

امن سیستم تشخیص چهره در اپل ثابت کرده است خود را راحت و موفق و در عین حال بزرگترین گوشی آندروید سازندگان به سادگی چشم در اجرای راه حل های مشابه. به آینده توجه داشته باشید کهکشان 20 سری نیز نمی رود به کمک به هر چیزی معنی دار در نظر بیومتریک در جهان اندیشه. و که به نظر من این یک فرصت از دست رفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de