زمانی که آندروید 11 وارد بر روی تلفن خود را

اولین بار, عمومی آندروید 11 بتا فقط منتشر شد اما از آن خواهد شد چند ماه قبل از نسخه نهایی آماده است برای راه اندازی. متاسفانه تاریخ راه اندازی رسمی از آندروید 11 اصلا مهم نیست برای اکثریت قریب به اتفاق کاربران آندروید. هنگامی که و اگر شما آندروید 11 بر روی تلفن خود را به طور کامل وابسته به تولید کننده تلفن (و گاهی اوقات خود را حامل). بنابراین مگر اینکه شما یکی از تعداد نسبتا کمی از صفحه صاحبان صبر کنید برای به روز رسانی بزرگ بعدی ممکن است در طول ماه.

به طور کلی وجود دارد برخی از بهبود قابل توجه در زمان آن طول می کشد برای گل سرسبد گوشی برای دریافت آخرین نسخه اندروید. اما به دلیل وجود تعداد زیادی از میانی و بودجه دستگاه های تکه تکه شدن اندروید است که به عنوان بد به عنوان همیشه. اکثر گوشی ها هنوز هم در حال اجرا آندروید 9.

در حالی که ارزان تر گوشی های موجود در غرب وحشی از نرم افزار به روز رسانی flagships دریافت توجه بیشتر پس از راه اندازی و پیروی از یک الگوی خاص. و اگر چه ما نمی توانیم با اطمینان می دانیم هنگامی که گوشی را دریافت آندروید 11 (بسیاری از تولید کنندگان احتمالا نمی دانید که خود ما می خواهیم با استفاده از داده های گذشته به شما یک برآورد.

که برآورد بر اساس زمان آن را در زمان برای مدل های قبلی خود اولین به روز رسانی عمده و خواهد شد به ترجمه رسمی آندروید, 11 نسخه, که باید در حدود اواخر ماه اوت و اوایل سپتامبر سال 2020 است.

زمانی که سامسونگ گوشی آندروید 11

سامسونگ یک رابط کاربر است که به طور قابل توجهی متفاوت از اصطلاح سهام آندروید تجربه اما به تازگی این تولید کننده پا کرده است تا بازی خود را و آوردن به روز رسانی به موقع. امیدوارم این روند ادامه خواهد داد با اندروید 11.

کهکشان S20 سری

خوش برآورد خواهد بود که این کهکشان S20 فوق العاده و خواهر و برادر کوچکتر خود را دریافت کنید یک به روز رسانی UI آوردن آندروید 11 مدتی در دسامبر سال 2020 است. که یک تاخیر حدود 3 ماه که خیلی بد نیست. بسته به منطقه شما و یا حامل به روز رسانی ممکن است با تاخیر به ماه ژانویه و یا حتی مارس 2021.

Galaxy Note 10 و 10+

سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 10 و 10+ به احتمال زیاد خواهد بود که برای اولین بار 2019 مدل برای آندروید 11 به روز رسانی و باید آن را در مدت کوتاهی پس از S20 سری و توجه داشته باشید 20 (که اعلام خواهد شد در این تابستان). جدول زمانی برای آنها شروع می شود در اطراف اواسط ژانویه 2021.

کهکشان سری S10

با وجود اینکه یک سال مسن تر از S20 سری Galaxy S10 مدل نباید بیش از حد پشت سر خود را جانشینان وقتی که می آید به آندروید 11 به روز رسانی. اولین کهکشان S10 دستگاه باید با برکت سامسونگ در اندروید نسخه 11 در اطراف اواسط فوریه 2021.

هنگامی که شما گوشی LG اندروید 11

ال جی در حال انجام یک کار مناسب و معقول در آوردن جدیدترین آندروید برای آخرین flagships اما نسل قبل از آنها معمولا عقب بیشتر از در مورد سامسونگ.

LG مخملی

LG مخملی است که این شرکت در پرچمدار جدید به ظاهر به جای انتظار G9. به این ترتیب انتظار می رود برای اولین بار در خط برای آندروید 11 روز رسانی, که گذشته نشان می دهد اتفاق می افتد در ژانویه 2021.

LG V60

آندروید 11 به روز رسانی برای LG V60 است که انتظار می رسند یا در همان زمان به عنوان است که در LG مخملی و یا کمی پس از. مارس سال 2021 خواهد بود یک تخمین خوب برای زمانی که برای اولین بار ال جی V60s را دریافت آندروید 11.

LG G8

LG مصمم است به ارائه حداقل 2 به روز رسانی عمده به آن flagships که به معنی LG G8 را با آندروید 11 به عنوان به خوبی. که برای صاحبان 2019 مدل احتمالا باید صبر کنید تا اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن 2021.

LG V50

جای تعجب نیست این وضعیت بسیار شبیه وقتی که می آید به LG V50 منتشر شد فقط چند ماه پس از G8. در آندروید 11 برای LG V50 — مه-ژوئن 2021.

هنگامی که شما گوگل پیکسل و با دریافت 11

وقتی که می آید به روز رسانی نرم افزار به طور طبیعی هیچ کس نمی تواند ضرب و شتم گوگل اگر چه برخی از تولید کنندگان در حال نزدیک شدن به تطبیق سریع آن به روز رسانی.

با صفحه گوشی وجود دارد تقریبا هیچ اختلاف بين مدل به عنوان طولانی به عنوان آنها پشتیبانی می کند. این صفحه 4, 4, XL, 3a, 3a, XL, 3, 3, XL 2 و 2 XL خواهد شد و همه شروع به دریافت اندروید 11 از یک روز. که بسته به نوع موج خاص خود دستگاه می افتد در آن می تواند چند روز قبل از اینکه شما به روز رسانی. البته دستگاه های جدیدتر خواهد شد به احتمال زیاد اولویت بنابراین نمی نا امید اگر شما صبر کنید یک هفته یا بیشتر قبل از اینکه شما صفحه 2 آندروید 11.

هنگامی که شما وان پلاس گوشی آندروید 11

OnePlus یکی از قهرمانان سریع اندروید به روز رسانی. شرکت OxygenOS است که بسیار نزدیک به سهام آندروید است که اجازه می دهد تا آن را به سرعت ایجاد تنظیمات لازم و ارسال آن به آخرین دستگاه های.

وان پلاس 8 و 8 Pro

اگر همه چیز می رود هموار وان پلاس 8 و 8 Pro باید برخی از اولین شخص ثالث گوشی برای دریافت آندروید 11. بسته دقیقا همان زمانی که گوگل نسخه های این سیستم عامل به روز رسانی از OxygenOS است که به ارمغان می آورد اندروید 11 آمده می تواند به عنوان اوایل ماه اکتبر این سال است.

OnePlus 7, 7 Pro و 7T, 7T Pro

OnePlus 7 و 7T از جمله خود نرم افزار انواع, احتمال دریافت اندروید 11 در همان زمان. به روز رسانی تاخیر بین OnePlus نسل به طور سنتی در اطراف یک ماه پس از OnePlus 7 و 7T کاربران می توانند انتظار Android 11 در ماه نوامبر.

شما با موتورولا گوشی آندروید 11

موتورولا همیشه ضلالت به دور از اندروید سفارشی اما این نه لزوما منجر به سریع به روز رسانی. امیدوارم با گوگل در تلاش برای ساده کردن فرایند نسخه بعدی اندروید خواهد بود آسان تر به ارائه.

موتورولا لبه+

موتورولا لبه+ است که این شرکت برای اولین بار درست مدرن روز گل سرسبد و پس از آن فاقد سلف آن را سخت به قاضی چگونه سریع موتورولا فشار خواهد شد به روز رسانی به آن است. وجود دارد برخی از بحث در اطراف آن به عنوان به خوبی به عنوان موتورولا در ابتدا گفت تلفن را تنها با دریافت یک به روز رسانی عمده اما پس از آن تغییر ذهن خود را و وعده داده شده ،

در هر صورت با لبه+ 1000 دلار برچسب قیمت آمدن انتظارات خاصی در مورد به روز رسانی نرم افزار. اگر موتورولا است برای دیدار با آنها را بهتر تحویل آندروید 11 به عنوان سریع به عنوان رقبای خود به معنی قبل از پایان سال 2020 است.

موتور سری G8

موتورولا منتشر کرده است تعدادی از موتورولا یک گوشی اما Moto G سری باقی می ماند محبوب ترین شرکت خط. موتور G8 خانواده است که در حال حاضر بزرگتر با جدید Moto G Stylus و G سریع ساخت اولین و ارزش گزاره بهتر از همیشه است. به طوری که این جدید Moto G گوشی های آندروید 11? خوب با تکیه دوباره بر روی تاریخ مورد انتظار قاب زمان است که ممکن است 2021. در حالی که ایده آل نیست ما باید نگه دارید در ذهن است که این بودجه گوشی های و ما نمی توانیم انتظار واقع بینانه آنها را به دریافت به روز رسانی به عنوان سریع به عنوان شاخص.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>