• واتساپ چت تصویری در حال حاضر پشتیبانی تا هشت نفر به لطف یک به روز رسانی جدید است که در حال حاضر نورد از به کاربران است.
  • واتساپ تماس های ویدئویی در حال پایان به پایان رمزگذاری بر خلاف تازگی منتشر شده مسنجر اتاق ویدئو کنفرانس نرم افزار.
  • WhatsApp را نیز دریافت خواهد کرد اتاق پشتیبانی به زودی جدید, نشت را نشان می دهد.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رمان coronavirus همه گیر تغییر راه ما در زندگی ما, ما را مجبور به صرف زمان بیشتری را در داخل خانه از ما می خواست. اما به عنوان مزاحم به عنوان اجتماعی این اقدامات ممکن است به نظر می رسد آنها یک ضرورت است. دور ماندن از افراد دیگر ممکن است زندگی شما را نجات دهد و ایشان آن را به عنوان به شما کمک کند جلوگیری از انتقال COVID-19. خوشبختانه تکنولوژی است که در اینجا برای کمک به در هر مرحله از راه است. با تشکر از اینترنت هر دستگاه هوشمند می تواند تبدیل به یک پلت فرم سرگرمی. YouTube, Netflix و Spotify و هر جریان پلت فرم آماده تحویل فوری دسترسی به, فیلم, تلویزیون را نشان می دهد و موسیقی است. بازی نیز یک شیر آب دور. و برای کسانی که به مطالعه و یا کار از خانه وجود دارد مقدار زیادی از نرم افزار برای دریافت کار انجام می شود.

این در واقع COVID-19 همه گیر ساخته شده است که چت تصویری نرم افزار حتی بیشتر محبوب با زوم برنده روشن. زوم شده اند ممکن سرند با حفظ حریم خصوصی و مسائل امنیتی اما ویدئو کنفرانس نرم افزاری است فوق العاده آسان برای استفاده که آیا آن را برای مدرسه/محل کار و یا برای صحبت کردن با دوستان و خانواده خود را. گوگل به روز رسانی آن مطابق با پلت فرم به تکرار برخی از زوم ویژگی های. Facebook فقط راه اندازی مسنجر اتاق زوم-مانند چت تصویری برنامه که با این نسخهها کار بر روی هر دستگاه بدون در نظر گرفتن که آیا شما یک Facebook account. این برنامه نیز به زودی کار با Instagram Direct پورتال و واتساپ. در حالی که شما صبر کنید, شما می توانید حداقل امکان استفاده از واتساپ جدیدترین مکالمه تصویری قابلیت پشتیبانی تا هشت نفر است.

WhatsApp دو برابر حداکثر تعداد شرکت کنندگان در تماس های تصویری از قبلی حداکثر چهار ویژگی که در آثار برای چند هفته. اگر شما واتساپ نصب در آیفون و اندروید شما متوجه وجود یک به روز رسانی انتظار را قادر خواهد ساخت که این قابلیت بر روی دستگاه شما.

بعد از ارتقا شما قادر خواهید بود برای گسترش تماس های ویدئویی با دوستان و خانواده خود را تا هشت نفر اما همه آنها نیاز به در همان نسخه از نرم افزار است.

مسنجر اتاق است که بسیار بهتر از گزینه اگر شما نیاز به دعوت بیش از هشت نفر برای پیوستن به خود را به صورت ویدئو کنفرانس. اتاق پشتیبانی تا 50 کاربران با محدودیت زمانی ندارد. همه شما باید انجام دهید این است که به اشتراک گذاری ،

Facebook گفت که اتاق های پشتیبانی در دسترس خواهد بود در سایر محصولات از جمله WhatsApp بدون آشکار هر گونه اجرای برنامه های. اما WaBetaInfoوبلاگ که اعلام جدید WhatsApp ویژگی های قبل از آنها رسمی موجود در اتاق از آثار در WhatsApp beta برای اندروید 2.20.139.

این بدان معناست که کاربران واتساپ قادر خواهید بود برای ایجاد یک اتاق از سمت راست به داخل که چت/گروه سهم ورق.

اتاق خواهد بود ایجاد شده در مسنجر WhatsApp ظاهرا شما بگویم که جزئیات مهم است. بر خلاف WhatsApp چت ویدئویی که در پایان به پایان رمزگذاری اتاق video calls نمی خواهد که به همان سطح از رمزگذاری. حتی چت WhatsApp است که شامل به هشت نفر را رمزگذاری خواهد شد, با توجه به تصاویر Facebook استفاده می شود به نسخه ی نمایشی از ویژگی های (دیدن تصویر بالا).

برگشت به واتساپ را پشتیبانی اتاق که مشخص نیست که آن را نورد می شود.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im