واتساپ به روز رسانی خواهد شد آسیب پذیری است که برگ های, پیام های رمزگذاری بر روی iOS و آندروید

کاربران آی فون اپل است که تکیه بر WhatsApp پایان به پایان رمزگذاری ممکن است متوجه است که باز است که می تواند اجازه می دهد یک هکر به عنوان خوانده شده پیام های خود را. با توجه به WhatsApp صفحه پرسش و پاسخ, پیام های واتساپ که در حال حمایت کردن در iCloud حفاظت شده توسط نرم افزار را به صورت end-to-end encryption. اما به روز رسانی در حال آمدن است به تعطیل این آسیب پذیری. فوربس گزارش WhatsApp iOS بتا شامل یک تغییر است که “امکان رمزگذاری چت سابقه میزبانی بر روی iCloud از جمله رسانه ها” از طریق تنظیمات در برنامه WhatsApp.
اگر واتساپ تصمیم می گیرد به جلو بروید و شامل این ویژگی را در آینده به روز رسانی عمومی آن برنامه iOS, مقامات, هکرها و حتی اپل بسته شد از خواندن تکه تکه کردن پیام های متنی. اساسا این به روز رسانی را گسترش end-to-end encryption موجود از واتساپ به پیام های ذخیره شده در iCloud. و در همان زمان WhatsApp در حال کار بر روی همان حفاظت از آن چت, پشتیبان گیری در اندروید می باشد.

فقط به عنوان چت WhatsApp حمایت در iCloud نیستند تحت پوشش end-to-end encryption نه در حال چت است که کاربران آندروید در Google Drive. از ویژگی های جدید می تواند در دسترس در WhatsApp beta برای اندروید نسخه 2.20.73 است و به نام “حفاظت از پشتیبان گیری” که بسیار واضح است. تا زمانی که آن را تبدیل به بخشی از WhatsApp برای اندروید و iOS فقط نگه داشتن در ذهن که با وجود پایان به پایان رمزگذاری بر روی برنامه, اگر شما نسخه پشتیبان تهیه چت خود را به آیکلاد و یا درایو شما در حال ترک آنها را آسیب پذیر به عنوان خوانده شده. وجود هر گونه شواهدی وجود دارد که این استثمار شده است, اما این چیزی است که هر کاربر واتساپ باید آگاه باشند از.
به نظر می رسد که WhatsApp به کاربران iOS بیشتر هیجان زده آینده علاوه بر پشتیبانی از کدهای QR. این یکی از ویژگی های است که اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد شخصی کدهای QR برای کمک به دیگران آنها را پیدا کنید. کد QR پشتیبانی نیز در دسترس خواهد بود برای اندروید totin’ کاربران WhatsApp به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im