از زمان بحران جهانی منجر به افزایش خدمات ارتباطی استفاده اما به نظر می رسد مانند آنها قادر به مقابله با تقاضا برای هم بودن. حتی اگر به نظر می رسد که وجود دارد به اندازه کافی پهنای باند به جای سنبله در استفاده از بسیاری از این خدمات نیاز به بهبود است.

WhatsApp است که در روند ارتقاء آن برنامه های تلفن همراه با یک زن و شوهر از پیشرفت است که به معنای اجازه می دهد تا کاربران متعدد به شرکت در تماس های صوتی و تصویری. WABetaInfo آموخته است که WhatsApp برنامه ای برای گسترش گروه تماس صوتی و تصویری محدودیتی در دستگاه های آندروید و iOS.

در حال حاضر کاربران WhatsApp می توانید شروع به تماس های گروه با 4 تا شرکت کنندگان اما به روز رسانی های آینده خواهد شد افزایش تعداد شرکت کنندگان در آن شما می توانید دعوت در یک گروه تماس برای حداقل 6. این معلوم نیست چه تعداد نهایی خواهد بود اما ما نمی دانیم که واتساپ اعمال خواهد شد همان پیشرفت تماس تصویری گروه از ویژگی های.

نه از این بهبود در دسترس است در نسخه بتا از WhatsApp در عین حال اما آنها آشکار در برخی از رشته ها از کد کشف شده توسط WABetaInfo. تغییرات در حال انتظار به اجرا در هر دو آندروید و iOS نسخه های WhatsApp, اما ما نمی دانیم که دقیقا آنها خواهد شد نورد از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im