WhatsApp رول برچسب متحرک در اندروید و iOS

واتساپ اضافه کردن ویژگی های جدید برای تلفن همراه خود را و برنامه های دسکتاپ. از امروز شروع تاریک در حالت, انیمیشن,, برچسب کدهای QR و یک زن و شوهر از پیشرفت های دیگر در دسترس خواهد بود برای کاربران واتساپ در اندروید ، iOS و دسکتاپ.بیش از چند هفته آینده WhatsApp خواهد شد نورد جدید متحرک, برچسب, بسته برای کاربران اندروید و iOS. همچنین WhatsApp است که ساخت آن را آسان تر برای کاربران برای اضافه کردن تماس های جدید به سادگی با اسکن کدهای QR خود را. این ویژگی های جدید را حذف نیاز به صورت دستی اضافه کردن یک تماس با شماره بر روی تلفن خود را.

جدا از این ویژگی های مهم جدید WhatsApp اعلام کرد که به آن اضافه شده است پیشرفت های عمده به گروه تماس های ویدئویی اجازه می دهد تا به 8 نفر در یک تماس تصویری. بعلاوه یک آیکون ویدئو در گروه چت از 8 یا کمتر گنجانده شده در آخرین به روز رسانی است که اجازه می دهد تا به کاربران برای شروع یک گروه تماس های تصویری تنها با یک ضربه بزنید.

اگر وجود دارد هر گونه KaiOS کاربران در میان خوانندگان ما آنها خوشحال خواهید بود به می دانم که واتساپ اضافه کرده است که “وضعیت” از ویژگی های است که قادر می سازد به اشتراک گذاری به روز رسانی است که ناپدید می شوند پس از 24 ساعت.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم پس از انتشار dark mode در اندروید و iOS, WhatsApp است که در حال حاضر در آوردن این ویژگی به وب و دسکتاپ. تمام این ویژگی ها خواهد شد نورد بیش از چند هفته آینده پس صبور باشید اگر شما آنها را نمی بینید به حق دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>