سال گذشته Facebook شده است به دنبال راه هایی برای نمایش تبلیغات در WhatsApp. ما در گزارش امکان که اتفاق می افتد در 2020, اما پس از آن در اوایل سال Facebook گزارش رها کسانی که در برنامه ها و تصمیم خود را بصورت پول در اوردن برنامه در حال حاضر. تیم مسئول برای طراحی یک راه برای معرفی و تبلیغات واتساپ منحل شد و در حال حاضر توسعه کد بود از برنامه حذف شده.اما یک گزارش جدید از اطلاعات (از طریق TechRadar) نشان می دهد که فن آوری های غول پیکر به طور کامل داده تا در تبلیغات محبوب نرم افزار پیام. بیشتر چه, Facebook گزارش شده است که برنامه ریزی برای استفاده از آن در Facebook پایگاه داده به منظور ارائه تبلیغات شخصی شده به کاربران.

علاوه بر این Facebook گزارش قصد دارد با استفاده از شماره تلفن به منظور هماهنگ کردن حساب های مردم در Facebook, Instagram و WhatsApp به یک استخر از داده های کاربر و حتی اگر آن را به نظر می رسد که این غول تکنولوژی قصد ندارد به ادغام این سه سیستم عامل به یک نرم افزار. بر اساس این استخر مشترک از اطلاعات Facebook خواهد شد و سپس به شما نشان می دهد تبلیغات که هدف منافع خود را در هر سه سیستم عامل است.

در این لحظه اگر چه, این است که اعلام کرد به عنوان به زودی به آمده از ویژگی های برای واتساپ و فن آوری های غول پیکر نمی ارائه هر گونه تاریخ بالقوه. با توجه به اطلاعات یکپارچه سازی زیرساخت های این سه سیستم عامل در حال رفتن به گرفتن برخی از زمان و واتساپ به نظر می رسد سخت ترین قطعه از پازل به عنوان آن ارائه می دهد پایان به پایان رمزگذاری در حالی که Instagram و Facebook Messenger نمی کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de