واتساپ راه اندازی جدید دیجیتال ویژگی های پرداخت در برزیل

  • WhatsApp پرداخت در حال حاضر در دسترس برای کاربران در برزیل اجازه می دهد آنها را به ارسال پول به دوستان و خانواده از داخل واتساپ چت و یا پرداخت هزینه برای کالا در پشتیبانی از خرده فروشان.
  • معاملات حفاظت شده شش رقمی پین و یا یک اثر انگشت و رایگان برای کاربران. تنها کسب و کار پرداخت یک کمیسیون شبیه به هزینه برای معاملات کارت اعتباری.
  • کاربران واتساپ را به لینک کارت بانکی معتبر و یا کارت های اعتباری به مشخصات خود را برای فعال کردن این ویژگی و پرداخت کامل با Facebook پرداخت.

این هیچ راز است که Facebook دارای پررنگ طرح انقلابی در نقل و انتقال پول با اعمال نفوذ قدرت blockchain به ارائه تقریبا فوری معاملات در سراسر مرز. اما Facebook را cryptocurrency ملاقات کرده است مقدار زیادی از مقاومت از رگولاتور و آن را در حالی که تا زمانی که سیستم پرداخت و در حال اجرا است.

تا آن زمان, Facebook ارائه خواهد شد کاربران راه های مختلف برای ارسال پول به مخاطبین خود و حتی پرداخت هزینه برای کالا آنلاین. طراحی شده توسط Facebook پرداخت WhatsApp در حال حاضر خود را پرداخت دیجیتال سیستم در محل و اگر شما اتفاق می افتد به خواندن این مطلب در برزیل, شما می توانید از ویژگی های جدید در حال حاضر.

WhatsApp Facebook گران قیمت ترین شرط بندی تا کنون با برچسب قیمت 19 میلیارد دلار. اما واتساپ نیز یکی از محبوب ترین برنامه های چت در جهان, حمایت از بیش از دو میلیارد نفر در سراسر سیستم عامل. WhatsApp Facebook, تنها چت نرم افزار است که پشتیبانی از پایان به پایان رمزگذاری و آن را یکپارچه این شرکت در آینده, جهانی, چت, سیستم است که شامل Facebook Messenger and Instagram.

WhatsApp سرنشین یک سرویس پرداخت در هند, اما بازار به آن را ببینید در عمل خواهد شد و برزیل. واتساپ اعلام کرده است که کاربران در برزیل خواهد بود قادر به ارسال پرداخت به کسب و کارهای محلی به طور مستقیم از برنامه. این ویژگی را نیز پشتیبانی خواهد کرد نقل و انتقال پول به دوستان و خانواده.

WhatsApp ویژگی های پرداخت demoed بر روی آندروید است. منبع تصویر: WhatsApp

نقل و انتقالات بین مردم خواهد شد و به رایگان در دسترس در حالی که پرداخت برای کالاها خواهد بود موضوع به یک پردازش هزینه پرداخت شده توسط کسب و کار است. این کمیسیون خواهد بود شبیه به آنچه آنها پرداخت زمانی که پذیرش کارت اعتباری و معاملات. معاملات در حال محافظت از طریق شش رقمی پین و یا یک اثر انگشت این گزارش اشاره می کند اما نمی شناسه.

در ابتدا این ویژگی را پشتیبانی ویزا و مستر کارت بدهی و کارت های اعتباری صادر شده توسط Banco do Brasil, Nubank و Sicredi. Cielo پیشرو پردازنده پرداخت در برزیل فرآیندهای پرداخت.

این ویژگی فقط نورد در برزیل, بنابراین شما نمی خواهد به آزمایش آن در هر نقطه دیگری است. واتساپ یک صفحه ارائه می دهد که یک نسخه ی نمایشی بصری از جدید ویژگی های پرداخت اگر شما می خواهید برای دیدن آنچه آن را مانند به نظر می رسد. آن را به احتمال زیاد این ویژگی در دسترس خواهد بود در بازارهای دیگر پس از Facebook پاک موانع نظارتی اما این شرکت نمی آشکار هر یک از بازارهای دیگر است. Facebook پرداخت می تواند در آینده مورد استفاده قرار به پرداخت حمایت در سراسر یکپارچه سیستم چت این شرکت در حال کار بر روی.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>