چه جدید در iPadOS 14? که iPads ها پشتیبانی خواهد کرد iPadOS 14?

اپل WWDC نورد شده به عنوان برنامه ریزی و کشت و آینده ارتقاء نرم افزار و امکانات است بر ما. پس از اعلام iOS 14 اپل نیز در زمان برخی از زمان به بحث در مورد چه چیزی جدید در iPadOS 14. و… در اینجا ما بروید!

ستون های فرعی جدید و دوباره طراحی نرم افزار

اپل برنامه های هسته خواهد بود دوباره طراحی شده برای بهبود گردش کار و استفاده از به جای صفحه نمایش بزرگ است که اپل قرص اند. ما دیده نمی شود همه آنها را, اما این عکس ها و یادداشت های این نوار که به نظر می رسد به طور مداوم خواهد شد که خانه های میانبر به کتابخانه ها و نوت بوک ها و همچنین به عنوان دکمه برای ویرایش و مرتب کردن مطالب خود را.

فایل برنامه نیز لمس شده است تا با “پوشه جدید” و “مرتب کردن” دکمه های دیگر پنهان اما مداوم در بالای صفحه نمایش آن خوب است.

ویدجت های آینده به iPadOS 14

درست مانند iOS 14, iPadOS 14 را دریافت ویدجت جدید. این بدان معنی است که آنها دیگر نمی خواهد tucked دور در سمت چپ ترین صفحه اصلی (و یا به سمت چپ از صفحه قفل) اما شما می توانید تغییر اندازه و آزادانه تنظیم مجدد آنها را در طول تمام صفحه اصلی خود.

جهانی جستجو

همه ما می دانیم تابع جستجو در iOS — شما کش رفتن به پایین از روی صفحه اصلی خود را و شما می توانید این همه جانبه تابع جستجو است که می توانید برای مخاطبین, نرم افزار, اخبار و حتی شروع یک جستجو در وب.

در iPadOS 14 آن را اندکی طراحی مجدد — آن را در حال حاضر خواهد شد یک پنجره شناور است که می تواند به نظر می رسد بیش از برنامه های فعلی خود را (بنابراین شما لازم نیست که به حرکت به عقب به صفحه اصلی برای شروع یک جستجو) و آن قادر خواهد بود به دنبال اطلاعات در داخل نرم افزار. بله این بود که قبل از در دسترس به عنوان به خوبی, اما بیشتر به عنوان یک barebones جستجو که عمدتا مشغول به کار در اپل برنامه های هسته تنها. در حال حاضر آن را پشتیبانی برای برنامه های کاربردی 3rd حزب و انجام یک جستجوی عمیق تر به طور کلی.

خط ناخوانا me softly

یک ویژگی جدید برای اپل مداد چیزی است که اپل خواستار “Scribble”. iPadOS 14 در حال حاضر قادر به تشخیص و تبدیل متن نوشته شده به تایپ متن فورا. حتی اگر شما می خواهید به نوشتن چیزی در درون یک searchbar — شما دیگر نمی خواهد نیاز به قرار دادن مداد و نوع آن را بر روی صفحه کلید. به جای آن شما قادر خواهد بود برای… خوب خط ناخوانا آن بیش از searchbar و آن را فورا تبدیل به متن نوشته شده است.

شما همچنین قادر خواهد بود برای برجسته کردن نوشته, یادداشت های آنها را کپی و چسباندن آنها به یک typewriting برنامه — iPadOS 14 خواهد هوشمندانه تبدیل و چسباندن آن درآمده است.

خط ناخوانا را به رسمیت چند زبان مختلف به صورت خودکار. زبان انگلیسی و چینی نشان داده بودند ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از در دسترس خواهد بود در راه اندازی.

علاوه بر این, اگر شما برجسته کردن یک شماره تلفن و یک آدرس و یا تاریخ iPadOS 14 را به رسمیت شناخته و آن را به عنوان چنین و هوشمندانه نشان می دهد اقدام مناسب (تماس بگیرید و حرکت و غیره.).

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, هنگام گرفتن دست نوشته با کشیده اشکال خط ناخوانا خواهد بود قادر به تشخیص شکل آنچه شما در تلاش بودند به رسم و… شما می دانید که — راست خطوط خود را کمی. خوب ما همه هنرمندان است.

که iPads ها را دریافت کنید iPadOS 14?

پس خواهد iPad خود را سازگار با iPadOS 14? آن را بسیار محتمل است. ما طیف گسترده ای از iPads ها با تایید iPadOS 14 سازگاری.

برای اولین بار است که iPad Air 2 احتمالا تنظیم رکورد طولانی ترین-پشتیبانی از تبلت تا کنون. IPad Air 2 منتشر شد و در پاییز سال 2014 که باعث می شود آن را تقریبا 6 سال است. خود اپل پردازنده A8X است کاملا طولانی در دندان در حال حاضر… اما آن را هنوز هم می شود به روز رسانی نرم افزار.

بنابراین هر چیزی که جدید تر از iPad Air 2 نیز به روز رسانی. در اینجا لیست کامل!

هنگامی که iPadOS 14 آزاد ؟

از لحاظ تاریخی جدید در iOS (و در نتیجه iPadOS) منتشر شده در ماه سپتامبر. “سقوط 2020” اپل می گوید. بنابراین این چیزی است که ما قصد داریم با.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>