چه به تماشای Netflix: 10 شگفت انگیزی خوب فیلم را نشان می دهد و شما ممکن است از دست رفته در ماه ژوئن

  • هر ماه ما حفاری را از طریق Netflix همیشه در حال گسترش فروشگاه از محتوا به آمده تا با 10 فیلم و مجموعه های تلویزیونی است که شما ممکن است از دست رفته.
  • در ماه ژوئن ما برخی از توصیه های فوق العاده که شامل فیلم نشان می دهد سرگرم کننده شما ممکن است از دست رفته و یک سری محدود شده است که در گرفتن بررسی بیحوصلگی حرف زدن.

ما به شما داده ایم کامل مختصر و مفید از اصلی Netflix فیلم و تلویزیون را نشان می دهد مجموعه به برتر در ماه ژوئن سال 2020 است. ما همچنین بر روی تمام جدید Netflix اصلی فیلم و فیلم از شخص ثالث استودیو مجموعه به آمار Netflix محتوای فروشگاه در این ماه و با وجود 57 در مجموع وجود دارد مقدار زیادی برای مشغول نگه داشتن شما. البته چک کردن تمام محتوای جدید در آینده به Netflix بکشد در هر ماه تنها یک راه برای پیدا کردن چیزهایی که دیده بان نیز وجود دارد مقدار زیادی است که شما به احتمال زیاد از دست رفته فقط در حال انتظار برای کشف شود. بعد از همه وجود دارد تنها چند ساعت در روز حتی در حالی که بسیاری از ما پناه در محل به خاطر رمان شیوع کروناویروس.

ما حفر طریق Netflix بکشد فروشگاه به آمده تا با 10 فیلم را نشان می دهد و شما ممکن است از دست رفته است که قطعا ارزش وقت خود را. برخی جدید هستند و برخی از آنها ، برخی از آنها Netflix اصل و دیگران دارای مجوز از استودیوهای دیگر. همه آنها سرگرم کننده اگر شما پیدا کردن همه از این ماه توصیه های زیر همراه با تریلر و لینک کلیک کنید برای شروع به جریان.

چتر آکادمی

شش خواهر و برادر جوان پیوست و پس از مرگ پدر و همه آنها دارای قدرت فوق العاده ای. در فصل اول از Netflix بکشد ذهن خم اصلی فانتزی سری یک ضربه بزرگ با بینندگان که مدیریت آن را بگیرد اما آن را کاملا به عنوان وزوز به عنوان آن را سزاوار بنابراین یک فرصت خوب وجود دارد شما آن را از دست رفته. به عنوان شما را دیدم در ما sneak peek جدید Netflix نسخه های آینده در ماه آینده فصل 2 از این بازی سرگرم کننده است که نشان می دهد مجموعه برای اولین بار در جولای 31srt. قطعا گرفتن در فصل اول قبل از آن.

سازمان دیده بان چتر آکادمی


گناهکار

گناهکار نیست Netflix اصلی آن در واقع ایالات متحده نشان می دهد. اگر شما نمی دانیم که وجود دارد هر سری اصلی در ایالات متحده آمریکا, شما تنها نیستید. گناهکار نیست فقط خوب هر چند این فوق العاده است. سومین فصل از این تاریک, درام, فقط پیچیده و آن را فقط به عنوان هیجان و suspenseful به عنوان اولین دو. فصل 3 نیست و در عین حال در دسترس در Netflix بکشد اما دو فصل اول هستند و آنها را بسیار توصیه می شود. در هر فصل به شرح زیر متفاوت مرموز و جنایت و بیل پولمن نقش کارآگاه است که موضوع مشترک در آسان شود. در حالی که Matt Bomer انجام یک کار بزرگ به عنوان آنتاگونیست در فصل جدید Jessica Biel بود واقعا فوق العاده در فصل اول که تا بحال بهترین.

سازمان دیده بان گناهکار


پیت دیویدسون: زنده از نیویورک

SNL ستاره پیت دیویدسون است صحبت از شهر در حال حاضر از جدید فیلم پادشاه جزیره استاتن کارگردان Judd apatow آمده بود که هفته گذشته منتشر شد. دیویدسون نیز تا به حال یک standup comedy ویژه آمار Netflix این گذشته فوریه پس از آن بررسی کنید اگر شما آن را از دست رفته.

پیت دیویدسون: زنده از نیویورک


وکو

وکو محدود است مجموعه ای است که به عرضه در پارامونت در سال 2018 و آن را فقط در Netflix بکشد به تازگی. آن را بررسی اف بی آی و ع را حمله به دیوید کورش شعبه Davidian ترکیب در واکو تگزاس در سال 1993. این ستاره Michael Shannon, Taylor Kitsch, Melissa Benoist, جولیا گارنر, John Leguizamo, و تر, و آن را بسیار عالی است.

سازمان دیده بان وکو


Ex Machina

Ex Machina خیلی بزرگ فیلم آنلاین, اما ما هنوز هم در سراسر مردم در همه زمان ها که دیده نمی آن. این Alex Garland ستارگان سینما, Alicia Vikander به عنوان یک سایبورگ ساخته شده توسط حلقه گل مورد علاقه اسکار آیزاک غیر عادی tech میلیاردر. او را دعوت یکی از کارکنان خود را (Domhnall Gleeson) به خانه خود را به کمک اداره تورینگ آزمون و داستان است که تحقیق و بحث enthralling است. حلقه گل قرار دادن اولین سری محدود گسسته آمار Hulu چند ماه پیش. در حالی که آن را بصری خیره کننده و نمره باور نکردنی خود را نشان می دهد fizzled از یک بیت در پایان. اگر می خواهید واقعا ببینید چه گارلند است که قادر به به عنوان یک قصه گو Ex Machina است که در آن شما باید شروع به.

سازمان دیده بان Ex Machina


باور نکردنی

هیچ سوالی وجود دارد که غیر قابل باور است که دشوار است به تماشای آن واقعا چشمگیر گفتن یک داستان بر اساس حوادث واقعی. نوجوان و جوان به گزارش پلیس که او sexually assaulted اما پس از آن recants او اتهامات زیر فشار از کارآگاهان که به نظر نمی رسد به او اعتقاد دارند. طرح غلیظ هنگامی که دو زن کارآگاهان به بررسی آنچه به نظر می رسد سریال متجاوز به دختر جوان است.

سازمان دیده بان باور نکردنی


مارسلا

برای امی نامزد شده نشان می دهد مارسلا واقعا نمی توانید توجه آن را سزاوار هنگامی که آن را برای اولین بار در سال 2017. این ستاره Anna Friel به عنوان یک مشکل سابق شهری کارآگاه پلیس است که به ارمغان آورد در وظیفه برای کمک به تحقیقات به قتل که به نظر می رسد همه بیش از حد آشنا. فصل 3 فقط منتشر شد چند روز پیش پس از آن زمان مناسب برای شیرجه رفتن.

سازمان دیده بان مارسلا


استخراج

نوشته شده توسط Joe Russo. به کارگردانی سام Hargrave. تولید شده توسط جو و Anthony Russo. با بازی Chris Hemsworth. نیاز ما در ادامه می گویند ؟ استخراج فقط منتشر شد یک ماه پیش و آن را به راحتی یکی از Netflix بهترین عمل اصلی فیلم است.

سازمان دیده بان استخراج


جو Koy: در عناصر

خنده دار کمدین جو Koy بازگشته است با یکی دیگر از ویژه در Netflix بکشد, اما وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین این ویژه و آخرین: در عناصر فیلم برداری شده بود در مانیل زندگی می کنند. در بالا از آن, این نمایش, نیست, همه چیز در مورد Koy. او سهام صحنه و نور افکن با دیگر فیلیپینی, کمدین, نوازندگان, نوازندگان. این یک سوار وحشی و آن را در دسترس برای جریان راست در حال حاضر.

سازمان دیده بان جو Koy: در عناصر


سرگرم کننده با دیک و جین

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, سرگرم کننده با دیک و جین underrated جیم کری فیلم از سال 2005 که در آن او نقش یک سطح میانی اجرایی می شود که یک ارتقاء بزرگ در شرکت خود را تنها به یاد بگیرند که او شده است قرار به سقوط یک رسوایی بزرگ. کیر, بازی های برگزار شده توسط کری و همسرش جین (Téa Leoni) به پایان رسید تا رفتن جرم ولگردی و قانونی شکنی به پایان می رسد دیدار پس از از دست دادن همه چیز است.

سازمان دیده بان سرگرم کننده با دیک و جین

ژاک اپستاین کرده و در اطراف فناوری اطلاعات و ارتباطات برای بیش از یک دهه برای اولین بار در بازاریابی و توسعه کسب و کار با دو خصوصی telcos پس از آن به عنوان یک نویسنده و سردبیر پوشش اخبار کسب و کار مصرف کننده الکترونیک و مخابرات. ژاک کار شده است به نقل از بی شماری برترين اخبار نشریات. او همچنین به تازگی نام یکی از بالا 10 “قدرت تلفن همراه اثرگذارندهها” توسط مجله فوربس به عنوان یکی از, Inc. مجله top-30 اینترنت از چیزهایی که ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>