از زمانی که اپل معرفی سلامت باتری از ویژگی های آی فون و آی پد وجود داشته است مردم نگه داشتن یک چشم بر روی آن و نگرانی در مورد تعداد وجود دارد به آرامی در حال کاهش است. این مقاله توضیح خواهم داد که چرا وجود دارد کمی نگران و ارائه نکات مفید در مورد چگونه به مراقبت بهتر از باتری آی فون خود را به طوری که آن را طول می کشد.مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید این است که باتری های لیتیوم یون موجود در گوشی های هوشمند مدرن تنزل به عنوان آنها استفاده می شود. آن را غیر ممکن است برای نگه داشتن یک باتری سلامت در 100% را برای همیشه لطفا برای. اما حتی زیر که کامل درصد آی فون خود را می تواند ارائه عملکرد اوج و زیر نکات زیر را به اطمینان حاصل شود که باتری آن باقی مانده است در سلامت خوب برای یک مدت زمان طولانی.

آنچه که از سلامت باتری در آی فون و چگونه به آن را چک کنید ؟

بیایید شروع با اصول اولیه. سلامت باتری معرفی شد با iOS 11.3 در سال 2018 به کاربران اجازه می دهد برای نظارت بر سلامت خود را به باتری و این ظرفیت است. در سلامت باتری صفحه شما می توانید پیدا کردن اطلاعات در مورد چگونه به خوبی باتری مقابله با مصرف و چقدر خوب آن شرط است.

هنگامی که شما دسترسی به باتری سلامت بخش در یافت تنظیمات > باتری در آی فون خود را به شما خواهد شد یک بخش به نام حداکثر ظرفیت به شما نشان می دهد چه مقدار از شارژ باتری خود را نگه دارید می توانید نسبت به زمانی که آن جدید بود.

اوج عملکرد قابلیت بخش به شما اطلاع میدهد که آیا باتری خود را ارائه می کنند به اندازه کافی قدرت به آی فون خود را هنگامی که آن را در زیر بار سنگین – در هنگام شروع و یا در حال اجرا یک بازی پیچیده ، اگر از سلامت باتری خود را قطره زیر یک نقطه که در آن آن را ناتوان از حفظ اوج عملکرد شما یک هشدار را ببینید در اینجا. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد عملکرد throttling و چگونه آن را با این نسخهها کار در اینجا.

آنچه بهینه سازی شارژ باتری و من باید آن را ترک کنید ؟

این قابلیت بسیار مفید است اگر شما گوشی خود را یک شبه مانند بسیاری از مردم است. آن را سازگار به خود شارژ الگوها و توقف شارژ روند در 80 درصد است. بقیه پر شده است در صبح درست قبل از خارج شدن از رختخواب. این گسترش یک باتری با طول عمر; زمان کمتری را صرف به طور کامل شارژ دیگر آن را به سالم ماندن.

بهینه سازی شارژ باتری به طور پیش فرض فعال و فعال به طور خودکار نشان دادن شما یک اعلان هنگامی که آن را فعال. در اکثر موارد شما نمی نیاز به آن را خاموش مگر اینکه شما برخی از شما نیاز به یک شارژ کامل باتری در وسط شب.

چگونه به بهبود سلامت باتری در آیفون?

در حال حاضر اجازه می دهد تا حرکت به برخی از راهنمایی های مفید است که کمک خواهد کرد که شما در حفظ یک درصد بالاتر از ظرفیت باتری و باتری بهتر سلامت. نگه داشتن در ذهن است که آی فون خود را خواهد شد در نهایت نیاز به تعویض باتری. متاسفانه شما نمی توانید خود را بازیابی ظرفیت باتری با این راهنمایی.

 

جلوگیری از گرمای شدید به حفظ باتری آی فون خود را سالم

اپل می گوید در آن وب سایت است که باتری آیفون و اپل به طور کلی در انجام بهترین خود را در حدود 62 حداقل به 72℉ به عنوان درجه حرارت ایده آل. محدوده ای که در آن آی فون راحت است که به طور کلی بین 32℉ و 95℉. دمای بالاتر از 95℉ خطرناک برای سلامت باتری از آی فون خود را بدون در نظر گرفتن اگر آن را شارژ فقط ایستاده و یا اگر شما در حال استفاده از آن است.

پس همین حالا ترک آی فون خود را در آفتاب هنگامی که شما در حال نوشیدن کوکتل خود را در ساحل و مراقب باشید زمانی که شما آن را شارژ – تلفن برخی از موارد ممکن است آی فون خود را دریافت داغتر در حالی که شارژ بیش از دیگران است. اگر شما احساس می کنید مانند آی فون خود را است راه بیش از حد داغ شدن وقتی که شارژ فقط شارژ آن را بدون مورد در یک منطقه به خوبی تهویه مناسب.

علاوه بر جلوگیری از استفاده از آی فون خود را هنگامی که آن را شارژ پس از آن نمی گرما از بازی و یا جریان ویدئو.

آیا سوء استفاده از بی سیم شارژر یا سریع شارژر برای آی فون خود را

سعی کنید به منظور محدود کردن استفاده از بی سیم شارژر – آنها می تواند مضر به آی فون خود را از سلامت باتری به دلیل گرما آنها را تولید. گاه به گاه استفاده از شارژر بی سیم خوب است فقط مطمئن شوید که آن را بیش از حد. وجود دارد بی سیم شارژر با طرفداران که کاهش حرارت به طور قابل توجهی.

همان می رود برای سریع شارژر. اگر شما به طور مداوم با استفاده از یک شارژر سریع مانند اپل 18W آداپتور برق همراه با آی فون 11 Pro و نرم افزار Max آی فون خود را برای سلامت باتری اجازه می دهد تا دسترسی سریع تر. اما با اپل معلوم نیست چگونه از تاثیر سریع شارژر باید نسبت به آهسته شارژر. اگر شما می خواهید به در سمت امن است, شما می توانید استفاده شما مناسب شارژر سریع هنگامی که شما نیاز به شارژ سریع-و شارژ شبانه در آهسته شارژر و یا از یک کامپیوتر پورت USB.

اگر شما تصمیم می گیرید برای شارژ آی فون خود را یک شبه نگران نباشید در مورد overcharging. آی فون خود را متوقف خواهد شد شارژ یک بار از آن بازدید 100%.

استفاده از اصل یا گواهی MFi شارژر

این نکته به طور کلی برای محافظت از شما در برابر مشکوک بد گویی کردن شارژر است که می تواند خسارت خود را از سلامت باتری و انجام بیش از آسیب خوب. اپل این برنامه به نام MFi (ساخته شده برای آی فون ساخته شده برای iPad و ساخته شده برای آی پاد) ارائه می دهد که صدور مجوز برای سازندگان. یک تولید کننده به تصویب اپل انطباق آزمون و دیدار با اپل الزامات مورد نیاز برای ایمنی و سازگاری به منظور دریافت گواهینامه MFi. بنابراین مطمئن شوید که برای رفتن به شارژر اصلی و یا یک MFi-گواهی برای آی فون خود را.

چگونه به صرفه جویی در عمر باتری در آیفون

باتری های لیتیوم یون از دست دادن کمی از بهداشت و درمان با هر بار شارژ-تخلیه چرخه. بنابراین شما می توانید آی فون خود را طول عمر باتری شارژ نمی شود آن را به عنوان اغلب. در اینجا برخی از راهنمایی های مفید در مورد چگونه به صرفه جویی در عمر باتری در آیفون:

  • مطمئن شوید که آی فون خود را به روز رسانی به آخرین نرم افزار
  • استفاده از قدرت کم حالت در آی فون خود را زمانی که مورد نیاز
  • کاهش روشنایی صفحه نمایش اگر شما می خواهید برای صرفه جویی در مصرف باتری
  • خاموش کردن بلوتوث و خدمات محل سکونت (شما می توانید ریز لحن خدمات محل برای برنامه های خاص از تنظیمات مربوط به حریم خصوصی > محل)
  • خاموش کردن سابقه و هدف برنامه تازه کردن برای برنامه های کاربردی که به آن نیاز نیست (از General > Background App Refresh)*
  • استفاده از dark mode برای iOS و برنامه های که پشتیبانی آن
  • مانیتور که برنامه تخلیه باتری و تنظیمات را به استفاده از آن
  • مطمئن شوید که برای بهره مندی از اپل بهینه سازی شارژ باتری
  • زمانی که ذخیره سازی آی فون خود را برای دوره های طولانی تر از زمان شارژ آن به 50% و آن را خاموش

*مطمئن شوید که شما روشن نمی کردن سابقه و هدف برنامه تازه کردن به طور کامل آن را به عنوان لازم برای برنامه های مانند ایمیل و یا برنامه های پیام های متنی. این برنامه نیاز به آن را قادر به به روز در همه زمان ها.

خط پایین: لازم نیست در مورد آن استرس بیش از حد

این می رود بدون گفت – گوشی های ساخته شده تا به ما خدمت می کنند, نه راه دیگری در اطراف. سلامت باتری است و البته مهم برای طول عمر از آی فون خود را. اما این نیز مهم است به یاد داشته باشید که هر چه در یک نقطه شما نیاز به تغییر آی فون خود را به باتری و یا خرید یک گوشی هوشمند جدید. سلامت باتری مهم است اما اجازه ندهید که آن را در راه در واقع با بهره گیری از داشتن یک آی فون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de