چه هستند شانس زندگی هوشمند موجود در خارج از زمین است ؟

  • یک ستاره شناس محاسبه کرده است آنچه که او معتقد است که شانس که زندگی وجود دارد در جاهای دیگر در جهان, و آنها بسیار مطلوب است.
  • بر اساس محاسبات خود دیوید Kipping از دانشگاه کلمبیا می گوید شانس نوعی از حیات فرازمینی در اطراف 9:1 به نفع.
  • شانس زندگی هوشمند در حالی که هنوز مطلوب پایین تر هستند در 3:2.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آیا شما فکر می کنم بیگانگان وجود دارد ؟ این یک سوال همه ما خودمان را پرسید و به طور کلی من فکر می کنم اکثر مردم فکر می کنم وجود دارد چیزی در خارج وجود دارد, حتی اگر هیچ یک از ما واقعا می دانیم آنچه در آن است. دانشمندان را به یافتن پاسخ, البته, اما در حالی که آنها صبر کنید برای E. T. به سقوط زمین در آستان خود آنها crunched اعداد برای دیدن چگونه به احتمال زیاد آن است که بیگانگان هستند و حتی در خارج وجود دارد.

در یک مقاله جدید منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علومدیوید Kipping, دستیار استاد ستاره شناسی در دانشگاه کلمبیا را میسازد و نه چندان سخت داده است.

در آینده با شانس زندگی و حتی کمتر احتمال هوشمند زندگی موجود در هر تصادفی سیاره در جهان روی حیله و تزویر است. ما می دانیم که زندگی اول نشات گرفته بر روی زمین بیشتر و یا کمتر و ما می دانیم که چگونه آن را در زمان طولانی برای زندگی هوشمند به رشد عظیم که از موجودات زنده.

“ظهور سریع زندگی و اواخر تکامل بشریت در زمینه جدول زمانی تکامل قطعا مطرح,” Kipping در بیانیه ای گفت. “اما در این مطالعه این امکان را به واقع تعیین کمیت و چه حقایق به ما بگویید.”

او با چهار واقعیت ممکن است در مورد زندگی در جهان: این مشترک و هوشمند زندگی است که تقریبا به همان اندازه به عنوان مشترک, زندگی مشترک است اما هوشمند زندگی است نه زندگی نادر است اما این نتایج به طور معمول در زندگی هوشمند و زندگی هر دو نادر و به ندرت نتایج جستجو در هوش.

“تکنیک شبیه به شرط بندی شانس” Kipping توضیح می دهد. “آن را تشویق می کند که آزمایش های مکرر از شواهد جدید در برابر موقعیت خود را در اصل یک حلقه بازخورد مثبت پالایش برآوردهای خود را از احتمال یک رویداد است.”

در این مطالعه Kipping چاله این امکانات مختلف در برابر یکدیگر با استفاده از یک فرمول است که ما بر اساس دانش فعلی چگونه زندگی پدید آمده و شرایط که منجر به هوشمند زندگی است. نتیجه گیری ؟ پیچیده است.

Kipping نشان می دهد که شانس زندگی موجود در نقاط دیگر جهان هستند در واقع بسیار بالا است. فرض کنید که سیارات مشابه زمین (سنگی معتدل و مرطوب) هستند Kipping می گوید که احتمال دارد حداقل 9:1 به نفع زندگی موجود در جای دیگر در بعضی از فرم.

زندگی هوشمند در دست است تقریبا به عنوان به احتمال زیاد. بر اساس محاسبات خود Kipping قرار می دهد شانس در حدود 3:2 به نفع زندگی هوشمند اما اشاره می کند که حتی بر روی زمین این واقعیت که انسان ها تکامل یافته اند بعید به نظر می رسید.

“تحلیل می کنند و یقین و یا حداقل تضمین های دادرسی تنها آماری احتمالات بر اساس آنچه در اینجا اتفاق افتاده بر روی زمین” Kipping یادداشت ها. “هنوز encouragingly مورد برای یک جهان پرتکاپو با زندگی پدیدار می شود به عنوان مورد علاقه ، جستجو برای حیات هوشمند در جهان فراتر از زمین باید به هیچ وجه دلسرد شده است.”

منبع تصویر: NASA/ESA

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net