ما رو خبر بد اگر شما هنوز هم در انتظار خود محرک بررسی

  • برخی از افراد مشاهده شده است و تحقیق در مورد هر محرک به روز رسانی چک که بازدید خبر برای یک جای تاسف دلیل — آنها هنوز دریافت نکرده اند اولین محرک بررسی به رغم این واقعیت است که برخی از 160 میلیون فرستاده شده اند را در این نقطه است.
  • علاوه بر این, جدید, برآورد پروژه هایی که برخی از کسانی که هنوز در انتظار حتی ممکن است خود را coronavirus محرک چک کنید تا 2021.
  • این می آید به عنوان رئیس جمهور تهمت وعده داده است که نمایندگان مجلس در حال کار بر روی یک بسته محرک اقتصادی که شامل چک جدید برای آمریکایی ها.

کنگره با عجله یک 2.2 تریلیون دلار محرک امداد بسته به قانون بازگشت در پایان ماه مارس و IRS به سرعت شروع به ارسال امواج از محرک چک های پس از آن برای دریافت پول به دست آمریکایی ها صدمه دیده توسط خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. در اینجا ما در حال حاضر در پایان ماه ژوئن با اکثر آمریکایی ها واجد شرایط برای دریافت یک محرک پرداخت داشتن بدست ایشان در حال حاضر به نقطه ای که رئیس جمهور تهمت است حتی شروع به صحبت در مورد غیر قابل اجتناب از همه دور جدیدی از محرک چک که ظاهرا به زودی.

اما فقط به عنوان استثنا وجود دارد برای هر قاعده پس هم باید همه از بالا تلقی شود به استدلال می کنند که محرک پرداخت شده است یک موفقیت بی حد و حصر است. در واقع ماهیت بیماری همه گیر به این معنی بود که پرداخت شد کمی با عجله به طوری که بیش از 1 میلیارد دلار از محرک پولی بود bafflingly فرستاده شده به مردم مرده. همچنین برای برخی از افرادی که محرک پرداخت شده است به تعویق افتاد — آنها ممکن است در واقع پرداخت که تا 2021.

که با توجه به مالیات دهندگان حمایت خدمات (یا TAS) در هر عصر ایران, که اشاره می کند که برخی از 160 میلیون محرک پرداخت شده است پرداخت به روز به شکل مستقیم سپرده محرک چک و کارت های بدهی از قبل لود شده با گیرنده محرک بودجه.

در گزارش به کنگره TAS توضیح داد که “بسیاری از افراد” (بدون ذکر دقیق شماره) هنوز هم در انتظار خود محرک پرداخت به 3. “اگر چه IRS صادر کرده است نزدیک به 160 میلیون تاثیر اقتصادی پرداخت (EIPs) بسیاری از افراد که از ژوئن 3 سال 2020 برای انواع دلایل یا نه دریافت کامل EIP مقدار که حق آنها و یا دریافت یک EIP در همه” گزارش می خواند. “در بسیاری از موارد این افراد باید صبر کنید تا 2021 به دریافت یا خود EIP یا مبلغ کامل.”

زیرا این افراد به احتمال زیاد دچار “آشفتگی مالی” در حال حاضر این گزارش در ادامه به توجه ملی مالیات دهندگان مدافع نشان می دهد که IRS کار بر روی راه حل ها و گزینه های به اطمینان حاصل شود که تمام افراد دریافت EIP در تمامیت خود را در این سال است. آن باقی مانده است دیده می شود اما این که آیا آن خواهد شد.

آن را باید بدون گفتن مشاغل تصویر در ایالات متحده است که هنوز هم بسیار وحشتناک با تقریبا نیمی از کشور ظاهرا بدون شغل و در حال حاضر ساخت آن از همه بیشتر ضروری است که محرک پول دریافت کنید که در آن نیاز به رفتن. چه خواهد شد واقعا فوق العاده است اگر محرک جدید چک که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: به زودی اعلام خواهد شد در حال تصویب رسید و قبل از این مردم اولین بررسی است که تا کنون دریافت کرده است. که خواهد بود بسیار 2020.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>