وست پوینت فارغ التحصیلان بودند مجبور به بازگشت برای مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی و 16 گرفتار coronavirus

  • لیست coronavirus موارد فقط یک کمی طولانی تر بی ارزش بر اساس اخبار در مورد وست پوینت فارغ التحصیلی دانشجویان که آزمایش مثبت برای ویروس.
  • وست پوینت است که در شمال coronavirus کانون از شهر نیویورک فرستاده دانش آموزان خانه اوایل سال جاری هنگامی که شیوع ویروسی آغاز شد.
  • با این حال آنها شده ایم به آینده را در امواج جلوتر از رئیس جمهور تهمت برنامه ریزی شده سخنرانی در مراسم فارغ التحصیلی این ماه — و چندین دانشجویان باید پس از آن گرفتار coronavirus. علاوه بر این چند ده نفر از اعضای مدرسه هیات علمی و کارکنان باید آزمایش مثبت برای این ویروس بیش از حد.

Coronavirus’ ما تلفات واز کمی بدتر برای حداقل یکی از دلایلی است که اعتصاب اکثر مردم به عنوان غیر ضروری با توجه به جدید ایالات متحده آمریکا امروز گزارش که در بر داشت که حداقل 16 وست پوینت فارغ التحصیلی دانشجویان باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

این دلیل که چرا آنها آزمایش مثبت است که به نظر می رسد بسیار غیر ضروری. وست پوینت — که فقط در شمال شهر نیویورک عمده coronavirus کانون در آمریکا بود در اصل بسته آن دانشگاه فرستاده به همه و به تعویق افتاد آن مراسم فارغ التحصیلی به عنوان یک پاسخ به COVID-19 ویروس. اما پس از آن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پایان ماه آوریل اعلام کرد او صحبت می کنند در این سال فارغ التحصیلی. شما احتمالا می توانید ببینید که در آن این است که رفتن.

این مراسم برای هفته آینده. به دلیل سخنرانی رئیس جمهور از مدرسه با عجله کار می کرد تا یک برنامه را به دانش آموزان عقب با خیال راحت متناوب در بازگشت خود را در امواج به موقف اجتماعی فاصله. در حالی که در محوطه دانشگاه و دانشجویان نیز بنا به گزارش ها باید از پوشیدن ماسک و ارسال به دمای روزانه چک.

با این وجود حداقل 16 دانش آموزان در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus پس از بازگشت خود را با توجه به مدرسه. نه تنها این, اما 71 اعضای مدرسه هیات علمی و کارکنان باید آزمایش مثبت برای این ویروس از اواسط ماه مارس.

ما سن. Tammy Duckworth, D -, ایلینوی, لعنتی تهمت ظاهر به عنوان یک شیرین کاری تبلیغاتی است. “مغلوب ساختن پیشی جستن را بی پروا تصمیم به جمع آوری 1,000 دانشجویان در وست پوینت برای یک سخنرانی قرار می دهد و ما در آینده رهبران نظامی در معرض خطر — همه به سکته مغزی خود نفس او گفت:” در ماه آوریل است. “نیروهای ما نیاز به ثبات سازگار رهبری در طول فرار بار مانند این نه یک فرمانده که ارزش خود را ops عکس و رأی تلویزیون بر سلامت و ایمنی خود را.”

برای مقایسه ما آکادمی نیروی دریایی در آناپولیس مریلند لغو آن فرد در مراسم فارغ التحصیلی این سال است. در حالی که آکادمی نیروی هوایی در کلرادو اسپرینگز کلرادو, نگهداری سالمندان در محوطه دانشگاه تا فارغ التحصیلی خود را, آنها نشسته شش فوت از هم جدا و راهپیمایی هشت پا از هم جدا.

در ضمن coronavirus اعداد در آمریکا در ادامه به تدریج بدتر. با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز بیش از 1.8 میلیون عفونت های شناسایی شده اند به تاریخ در ایالات متحده در حالی که تقریبا 107,000 گزارش مرگ و میر در ایالات متحده از coronavirus تایید شده است که از زمان نوشتن این مقاله است.

منبع تصویر: Chris Kleponis/استخر/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net