ما شاهد ترسناک افزایش coronavirus موارد به عنوان متحده شروع به بازگشایی

  • تعداد coronavirus موارد در حال رسیدن به اوج تمام وقت در سراسر ایالات آریزونا و فلوریدا.
  • فراتر از آن است که بیش از 20 متحده شاهد افزایش گزارش coronavirus موارد است.
  • افزایش است به احتمال زیاد مربوط به ایالات باز کردن back up یک بی اعتنایی اجتماعی فاصله و ماسک پوشیدن و افزایش تست.

در حالی که کشورهای در سراسر کشور بازگشایی به آرامی اما مطمئنا تعداد coronavirus موارد در بسیاری از کشورهای در حال افزایش در نرخ هشدار دهنده. طی چند روز گذشته به تنهایی تعداد coronavirus موارد در هر دو ایالت آریزونا و فلوریدا ضربه اوج تمام وقت. در واقع این وضعیت در آریزونا بسیار نگران کننده است که دولت به تازگی گفت: بیمارستان ها برای آماده سازی اضطراری برنامه ای برای مقابله با یورش جدید COVID-19 بيمار.

کشورهای دیگر تجربه سنبله بزرگ در coronavirus موارد عبارتند از تگزاس و اوکلاهما اورگان و نوادا. البته هنوز معلوم نیست چه رانندگی تجدید حیات در coronavirus موارد است. در حالی که آن را قطعا ممکن است که بازگشایی رستوران ها و دیگر غیر ضروری کسب و کار است که در پشت افزایش آن را نیز ممکن است که سنبله می توان به افزایش تعداد coronavirus آزمون.

به این منظور کالیفرنیا به تازگی منتشر شده بیش از 4000 جدید کروناویروس موارد در یک روز. و در حالی که مسلما نگران کننده مقامات هشدار داد که این رقم شامل تعدادی از backlogged نتایج آزمون. به سادگی آن را سخت به دقت ارزیابی میزان که coronavirus گسترش یا فروکش زمانی که تعداد روزانه آزمون مستعد ابتلا به وحشی نوسانات. هنوز هم بسیاری از اطلاعات ما در حال دیدن نیست دلگرم کننده است.

بدون در نظر گرفتن برخی از ایالات آمریکا نیست و مشتاق بازگشت به فرمان قرنطینه. فرماندار فلوریدا ران DeSantis برای مثال به تازگی در تمسخر این ایده که ما در حال دیدن یک دوم coronavirus موج:

شما می دانید رستوران ها انجام شده است این برای آنچه آنها انجام شده است آن را برای ؟ برای شش هفته ؟ منظور من این ایده که که ناگهان دلیلی است که من مطمئن نیستم که این مورد است. بنابراین هیچ. ما نه تعطیل. شما می دانید ما در حال رفتن به رفتن به جلو.

همه در حالی که برخی از محققان بر این باورند که فلوریدا ممکن است تبدیل به آینده کانون برای کروناویروس در آمریکا در حساب دولت را از دست داده و این بیماری همه گیر همراه با این واقعیت است که دولت یک جمعیت بزرگ از افراد مسن. در واقع دلیل coronavirus نهفته ایتالیا به شدت بود چرا که این کشور بیشتر از افراد مسن تر از تقریبا هر کشور دیگری در جهان است.

تمام گفته coronavirus در حال حاضر از افزایش بیش از 20 متحده است.

در نور از این همه شاید تعجب آور نیست که فصل NFL در این سال ممکن است لغو شود. اظهار نظر در این موضوع در اوایل امروز, Dr. Anthony Fauci گفت که بازیکنان نیاز به “عایق از جامعه” و آزمایش “تقریبا هر روز” برای به وجود حتی یک شانس دیدن فوتبال این سال است.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>