• تنها موثر coronavirus درمان تایید شده برای مراقبت استاندارد تا کنون اجرا خواهد شد در پایان این ماه دولت آمریکا گفت.
  • ما عرضه remdesivir انتظار می رود که تهی ژوئن 29th و جلعاد به احتمال زیاد قادر نخواهد بود به ارائه بیشتر تا تابستان امسال به عنوان تولید تلاش افزایش می دهد.
  • جلعاد طرح به بیش از 500,000 درمان دوره های اکتبر و بیش از 1 میلیون در ماه دسامبر.

این مسابقه به منظور توسعه واکسن و داروهای جدید برای رمان coronavirus امیدوار کننده است اما آن را می تواند ماه ها قبل از آنها می تواند آماده. هنگامی که آنها تایید شده وجود دارد خواهد بود یک منبع محدود در اول و آن را ممکن است چند ماه بیشتر برای مواد مخدر به طور گسترده ای در دسترس است. به طور جداگانه پزشکان به دست آمده نتایج خوبی در repurposing برخی از داروهای موجود برای درمان COVID-19 بيمار با چندین کارآزمایی بالینی با هدف ارائه جدید درمانی برای این بیماری است. اما تنها یکی از آنها را رسما تایید موثر در انواع خاصی از COVID-19 موارد است. که remdesivir این دارو که Gilead Sciences توسعه یافته برای ابولا. این عرضه در دسترس اجرا خواهد شد در پایان ماه در آمریکا و بیشتر دوز هستند انتظار می رود تا بعد از این سال.

Remdesivir می تواند به کاهش زمان بهبودی از 15 روز به 11 روز با توجه به مهم COVID-19 مطالعه است. یک دوم دادگاه که 5 روز دوره درمان فقط موثر به عنوان یک دوره 10 روزه و بهتر از دیگر استانداردهای مراقبت در برابر رمان coronavirus. اما remdesivir تنها با این نسخهها کار در خفیف تا متوسط موارد و نمی توان آن را جلوگیری از عوارض یا مرگ. این یک داروی معجزه و پزشکان به دنبال جفت آن را با یک دوم پزشکی برای بهبود نتیجه کلی از بیماران.

آمده ژوئن 29th, دولت آمریکا می گوید ما اجرا خواهد شد از ما remdesivir عرضه است. “در حال حاضر ما در حال انتظار برای شنیدن از جلعاد چه خود تحویل انتظار می رود در دسترس بودن مواد مخدر به عنوان ما را از ماه ژوئن تا جولای” دکتر رابرت Kadlec گفته سی ان ان. “ما نوع نه در مذاکرات بلکه در بحث و گفتگو با جلعاد آنها به عنوان پروژه چه در دسترس بودن محصول خود را خواهد بود.” تولید مواد مخدر است و نه لزوما آسان این گزارش اشاره می کند.

Kadlec آمریکا, وزارت بهداشت و خدمات انسانی دستیار وزیر برای آمادگی و پاسخ اضافه شده است که HHS کار کرده است برای کمک به جلعاد “با برخی از زنجیره تامین خود را به چالش از نظر مواد اولیه و قادر به سرعت بخشیدن به این روند است.” این مقام افزود که “هر چه عرضه شود ممکن است وجود دارد ممکن است به اندازه کافی برای هر کسی که ممکن است به آن نیاز دارید.”

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر در دسترس remdesivir عرضه ممکن است نه دیدار با تقاضا است. دولت فرار به مسائل تدارکاتی که از آن آغاز شده تهیه متحده در اوایل ممکن است از دیدن, انتقاد راه آن به کار گرفته شده توزیع شده است. پس از آن آمد تا با یک فرمول بر اساس تعداد بیماران گزارش شده توسط بیمارستان برای تعیین مقدار این دارو که هر دولت خواهد شد. مقدار remdesivir توزیع شده در هفته گذشته است که به اندازه کافی برای درمان نیمی از COVID-19 بيمار در ایالات متحده بیمارستان HHS را دکتر جان Redd گفته سی ان ان. به عنوان مطالعات نشان داده اند نه همه بیماران می توانند دارو دریافت خواهید کرد و آن را تا به بیمارستان به تصمیم می گیرید که بیماران قرار داده می شود در درمان.

جلعاد ارائه شده به طور کلی “محدوده” از محصول جدید تحویل در ماه ژوئیه و اوت Kadlec گفت. سپس آن ها را “به طور قابل توجهی گسترش می یابد ابتدا در ماه سپتامبر و از طریق سقوط آنها به عنوان نوع باز کردن توپی تولید و پردازش.”

این شرکت قصد دارد به بیش از 500,000 درمان دوره های اکتبر آماده و بیش از 1 میلیون در ماه دسامبر. این شرکت دارای یک وب سایت برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که می گوید: Gilead “را با همکاری دولت و سیستم بهداشت و درمان به ارائه دسترسی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به تجویز remdesivir مناسب برای بیماران” پس از اهدای دوز اولیه.

جلعاد در حال حاضر اهدا 940,000 ویال از این دارو به اندازه کافی برای درمان 121,000 بیماران با توجه به HHS. تحت شرایط اضطراری مجوز برای دارو remdesivir کنترل می شود توسط دولت است. Kadlec گفت که هیچ تصمیم قطعی شده است که چگونه این دارو تحویل داده خواهد شد پس از پایان ماه ژوئن و یا اینکه آیا آن را به فروش می رسد از طریق کانال های عادی. همچنین معلوم نیست به چه قیمت جلعاد ممکن است اتهام مواد مخدر از رفتن به جلو.


پزشکان در حال انتظار برای بیماران در هلند. منبع تصویر: رابین اوترخت/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de