• به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ناهار خوری اتاق ها و رستوران ها در سراسر کشور و بسته باقی می ماند در حال حاضر به عنوان ایالات و شهرستانها تشویق اجتماعی فاصله. کسانی که از eateries هنوز هم می تواند ارائه takeout و تحویل مواد غذایی, گزینه, اما.
  • با که در ذهن وندی راه اندازی رایگان غذا معامله در سهشنبه, مارس 24 برای کمک به گسترش کمی از تشویق خوب در این استرس و افسرده زمان: رایگان کتلت مرغ برای هر کسی که می آید از طریق درایو از طریق بدون خرید مورد نیاز است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

وندی زنجیره ای مواد غذایی سریع در حال راه اندازی یک ارتقاء در سهشنبه, مارس 24 که چشمه از آن باور است که وجود دارد هرگز یک روز بد, واقعا, برای, راه اندازی, رایگان, مواد غذایی مقابله — و هر کس که واقعا می تواند استفاده از یک گروه در آغوش در حال حاضر با توجه به وضعیت جهان.

به جای در آغوش گرفتن گروه هر چند وندی تصمیم گرفته است برای ارائه همه در سراسر کشور (عذر خواهی بد جناس) “groupnugs” (خود کلمه و نه من). در سراسر کشور, وندی خواهد بود دادن دور رایگان 4-قطعه ای جهت قطعات مرغ یا ترد یا تند به هر ماشین می آید که از طریق آن درایو-thrus بدون خرید لازم است. دیجیتال مواد غذایی تحویل سفارشات تعداد دفعات مشاهده نیست هر چند — شما در واقع باید از طریق درایو-از طریق خود را برای این پیشنهاد از اتاق ناهار خوری در وندی و تقریبا هر نوع از رستوران است به طور موقت تعطیل در حال حاضر.

“وندی رستوران تیم در سراسر کشور شده است زندگی یکی از وندی مهم ترین ارزش — کار درست را انجام دهد — با کمک به جوامع خود را در هر کجا که آنها می توانند در طول این زمان بی سابقه گفت:” وندی ما CMO کارل Loredo در انتشار اخبار در مورد ارتقاء. “این اقدامات درخشش نور در بسیاری از افراد هر دو در وندی و در سراسر کشور انجام خوب برای دیگران. ما می خواهیم برای نشان دادن قدردانی ما با ما GroupNug پیشنهاد برای کل کشور است.”

زنجیره ای توپ نورد بر این در اوایل این هفته در یک راه با استفاده از آن به طور معمول چابک حساب توییتر — که دوست دارد به کباب, مارک های دیگر — با درخواست مردم به فریاد استراحتی به مردم شایسته توجه در حال حاضر در این استرس زا نامشخص زمان برای این کشور به دلیل coronavirus.

برخی از پاسخ های که در توییتر موضوع ممکن است شما را کمی گریان. یکی از ارشد درخواست برای عشق پس از او قرار بود فارغ التحصیلی در روز جمعه. برخی دیگر از همسران نظامی جدا شده از عزیزان خود و اعضای خانواده درخواست دعا برای بیمار و بستگان.

اگر شما می خواهید سریع دوز, احساس خوب, هر چند قطعا مطالعه این موضوع:

از آنجا زنجیره ای گسترش vibes خوب به آن جدید رایگان مواد غذایی رسیدگی کند. و این جمعه را رایگان ترویج مواد غذایی ما باید اضافه ذکر شده است که فقط اتفاق می افتد در شرکت وندی مکان در سراسر کشور پس از آن احتمالا یک ایده خوب برای تماس های آینده و مطمئن شوید که شما می توانید رایگان قطعات که در آن شما در حال رفتن قبل از در نظر گرفتن شانس و نشان دادن.

منبع تصویر: ژن J Puskar/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im