پوشیدن صورت خود را با ماسک یا دلتا را به نوبه خود هواپیما در اطراف

خطوط هوایی دلتا مانند بسیاری از هر حامل هوا در حال حاضر نیاز است که مسافران باید پوشیدن یک ماسک صورت در همه زم

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 مرداد 1399
  • خطوط هوایی دلتا مانند بسیاری از هر حامل هوا در حال حاضر نیاز است که مسافران باید پوشیدن یک ماسک صورت در همه زمان ها در طول سفر خود را.
  • برای مسافران که حاضر به پیروی از آن ماسک صورت قانون هواپیمایی شده است با اضافه کردن آن دسته از مسافران به یک داخلی پرواز را در لیست. اما این تنها مرحله شدید حامل گرفته است.
  • در اخیر پرواز از دیترویت به آتلانتا یک دلتا خلبان در واقع تبدیل به اطراف و فرود به دلیل دو مسافر نمی پوشیدن یک ماسک صورت.

خطوط هوایی دلتا نگه می دارد پیدا کردن راه های جدید برای اثبات این بازی در اطراف هنگامی که آن را می آید به اجرای قوانین به معنای نه تنها نگه داشتن آگهی امن در میان coronavirus بیماری همه گیر. اما این قوانین نیز در مورد انتقال ادراک ایمنی پرواز به طوری که آگهی خود را نه تنها محافظت می شود اما در آینده و آینده نگر آگهی نیز توجه داشته باشید و احساس می کنید به اندازه کافی امن به کتاب پرواز پایین خط.

ما در حال حاضر اشاره کرد که چگونه دلتا در میان حامل در حال حاضر نیاز به همه در پروازهای کارکنان و مسافران شامل پوشیدن ماسک صورت در تمام زمانها. ماسک صورت البته یکی از چند ابزار ما برای جلوگیری از گسترش این coronavirus همراه با قرار دادن حد فاصله فیزیکی که ممکن است بین مردم که سلامت شما نمی توانید تایید کردن که اتفاقا چیز دیگری دلتا در تلاش است برای انجام پرواز آن هواپیما در کاهش ظرفیت از طریق حداقل تا پایان ماه سپتامبر.

به عنوان ما در حال حاضر اشاره کرد دلتا ماسک صورت نیاز نیز شامل این شرط که اگر شما حاضر به پیروی از شما قرار داده می شود در یک نوع از لیست پرواز ممنوع برای یک دوره نامحدود از زمان با حامل. که چیزی دلتا در حال حاضر اضافه شده بیش از 100 نفر به آن اعتقاد دارند یا نه. و آن را حتی تنها تا حدودی افراطی اندازه گیری هواپیمایی در حال شکل گرفتن در امتداد این خطوط.

با توجه به اخبار محلی گزارش یک دلتا خلبان در واقع در زمان فوق العاده ای مرحله در روزهای اخیر تبدیل به یک پرواز در اطراف و فرود به منظور وادار به پیروی از دو مسافر که حاضر به قرار دادن یک ماسک صورت ، پرواز بود در راه خود را از دیترویت به آتلانتا و آن را به طور خلاصه بازگشت به دیترویت به دلیل دو غیر سازگار مسافران است.

حوادث مشابه صورت گرفته در شرکت های هواپیمایی دیگر به تازگی از جمله یک زن در حال لگد کردن یک خطوط هوایی آمریکا پرواز در روزهای اخیر به دلیل امتناع از پوشیدن یک ماسک و یک حادثه مشابه اتفاق می افتد بر روح هواپیمایی در اوایل این ماه.

در امتداد این خطوط همان دلتا در روزهای اخیر نیز یکی دیگر از مولفه های جدید خود coronavirus-الهام ایمنی رژیم. همه مسافران در حال حاضر نیاز به پوشیدن یک ماسک در همه زمان ها در طول پرواز خود را به جز زمانی که وعده های غذایی در خدمت, و اگر مهمان ادعا می کنند به یک دلیل پزشکی از برخی از مرتب کردن بر اساس است که آنها را مانع از قادر بودن به پوشیدن ماسک, آنها قرار است که برای دریافت پاک با دلتا قبل از گرفتن خود را در پرواز. آن را یک "ترخیص کالا از گمرک-به-پرواز" فرآیند مصاحبه این است که این مهمانان هستند نیاز به در حال حاضر تحت, با تشویق از شرکت هواپیمایی برای پرواز نیست در همه اگر آنها را به یک وضعیت از این نوع است. با این حال قطعا این نوع از چیزهایی که من را انتخاب کنید دلتا برای پرواز بعدی هنگامی که من احساس می کنم به اندازه کافی امن برای پرواز دوباره.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب