ما واقعا نمی تواند آلوده سیارات دیگر با زمین میکروب

  • یک جفت جدید ناسا دستورات ترفند های سیاره ای سیاست های حفاظت اجازه می دهد تا برای بشر اکتشاف ماه و مریخ
  • جلوگیری از آلودگی از دنیاهای دیگر مهم و حیاتی برای ساخت اکتشافات جدید و تغییر نمی سیارات و یا جهان است که ما مراجعه کنید.
  • آوردن میکروب از زمین به مریخ یا ماه می تواند بزرگ اثرات بر توانایی ما برای پیدا کردن درست زندگی فرازمینی.

ناسا مشتاق به کشف دنیاهای دیگر و در صورت امکان کشف شواهدی از گذشته یا در حال حاضر زندگی در جایی در منظومه شمسی ما. این امر می تواند دستیابی به یاد ماندنی و بازنویسی کتاب های تاریخ در این روند اما یک چیز وجود دارد که ناسا قطعا می خواهد برای جلوگیری از در حالی که آن را بررسی و آن را آلوده دنیاهای دیگر با زندگی از زمین است.

به این منظور آژانس فضایی فقط با صدور دستورات جدیدی برای تقویت آن در حال حاضر سخت سیارهای سیاست های حفاظت. هدف این است که به اطمینان حاصل شود که وقتی انسان سر به دنیاهای دیگر — از جمله ماه و مریخ — ما اصلا به طور تصادفی آوردن زندگی میکروبی با ما و یا در خارج از فرصتی که وجود دارد چیزی است که زنده در مریخ یا ماه است که ما نمی آورد که زندگی با ما.

وجود دارد تعدادی از دلایل که چرا آن را حس می کند به سیاست های سختگیرانه برای جلوگیری از سیارات آلودگی. برای شروع اگر ما به دنبال زندگی میکروبی در سیاره ای مانند مریخ ما نمی خواهیم به طور تصادفی “کشف” چیزی است که انسان با آنها به ارمغان آورد. آن را فقط کثیف, از دیدگاه علمی, به سعی کنید به کشف کردن که میکروب نشات گرفته بر روی زمین و آنهایی که واقعی مریخ زندگی است.

همان می رود برای آوردن میکروب را از دنیاهای دیگر. اگر داستان های علمی تخیلی به ما آموخته است هر چیزی را که آوردن زندگی فرازمینی به زمین خبر بد است. هیچ چیز احتمالا نمی خواهد بازی را مانند بیگانگان, فیلم, اما تصور کنید که به طور تصادفی بازگرداندن مریخ ویروس که گذاشته خفته و یا قفل شده است و در یخ برای میلیون ها سال. انسان را بدون حفاظت در برابر چنین یک ارگانیسم و همه چیز می تواند جنوبی در عجله بسر می رسانید.

“آن را حیاتی است که ناسا مقررات باقی می ماند همگام با توانایی های ما و برنامه های” ناسا مدیر جیم Bridenstine در بیانیه ای گفت. “این [دستور] را قادر خواهد ساخت بشر اکتشاف مریخ ایجاد فرصت های جدید برای هیبت الهام بخش علم و نوآورانه فعالیت های تجاری. من معتقدم علوم انسانی و اکتشاف هستند افتخاری تلاش هستند و من هیجان زده برای دیدن این سیاست اصلاحات باز کردن یک دوره جدید کشف شده است.”

ناسا قصد دارد برای رسیدن انسان به عقب بر روی ماه تا سال 2024 و هر چند که مهلت افزایش ابرو بسیاری در جامعه علمی آژانس فضایی است که حرکت رو به جلو با 2024 به عنوان هدف خود است. در نه چندان دور آینده ناسا پیش بینی نیز ارسال انسان کاشفان به مریخ هر چند که به احتمال زیاد ممکن نخواهد بود تا 2030s یا شاید بعد. در این میان مهم آن است که این سیاست در جای خود و تاکید بر ایمنی و به شدت محدود هر پتانسیل آلودگی از دنیاهای دیگر و همچنین خود ما.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de