ما ممکن است فقط به یاد چه اتفاقی می افتد زمانی که دو سیاه چاله برخورد در فضا

  • محققان فلش روشن آنها تشخیص داده شده در یک محل تصور می شود از یک سیاه چاله است.
  • دانشمندان شواهدی ارائه می کند که سیاه چاله ممکن است برخورد با یکی دیگر از تولید غیر منتظره شعله ور شدن در فضا است.
  • سیاه چاله ها به طور معمول نامرئی بلع تا همه چیز را در اطراف آنها از جمله نور است.

سیاه چاله ها در فضا دشوار است برای مشاهده. این باید به عنوان جای شگفتی نیست چرا که آنها تقریبا هرگز به هر گونه نور از خود را دارند و هر نور که سرمایه گذاری بیش از حد نزدیک است و در نهایت بلعیده توسط سیاه چاله شدید گرانش است.

هنگامی که دو سیاه چاله ها ادغام شما ممکن است انتظار نیست هر نور تولید می شود. هرچند که ممکن است در واقع نمی تواند در این مورد به تحقیقات جدید نشان می دهد که برخورد بین دو سیاه چاله ها در واقع ممکن است تولید یک “شعله” است که بسیار فوق العاده روشن آن باعث می شود خود ما خورشید مانند یک جرقه کوچک در مقایسه ،

پژوهش منتشر شده در Physical Review Lettersتمرکز بر برخی از جنبه های جالب از سیاه چاله فیزیک و توضیح می دهد که چگونه دو غیرممکن انبوه اشیاء که صدای بوقلمون در اوردن تا نور ممکن است تولید نور از خود را هنگامی که آنها را ملاقات کند.

این کار بر اساس یک مشاهده جالب ساخته شده توسط Zwicky گذرا تسهیلات (ZTF) که کشف عظیم شعله ور شدن در فضا است که fizzled تا به سرعت که در آن زمان دانشمندان zeroed در آن در حال حاضر پژمرده از مشاهده. این تیم نشان می دهد این ممکن است سیاه چاله در این مکان ادغام با یکی دیگر از.

این ترکیب شناخته شده برای تولید امواج گرانشی در فضا اما نه به طور سنتی همراه بوده است با روشن چشمک می زند از نور است. این مشاهدات می تواند تغییر است که راه تفکر در یک راه بزرگ است.

“این سیاهچاله ابر پرجرم شد burbling در طول سال قبل از این بیشتر شعله ور شدن ناگهانی” متی گراهام منجر نویسنده این تحقیقات در بیانیه ای گفت. “شعله رخ داده در حق زمانبندی و در محل مناسب بود و همزمان با گرانشی-موج رویداد. در مطالعه ما نتیجه می گیریم که شعله ور شدن است که به احتمال زیاد نتیجه یک سیاه چاله ادغام اما ما نمی توانیم به طور کامل رد امکانات دیگر.”

از طریق آزادی مطبوعات:

دانشمندان در تلاش برای گرفتن یک نگاه دقیق تر در نور سیاهچاله ابر پرجرم به نام یک طیف اما در آن زمان آنها نگاه شعله ور در حال حاضر کمرنگ شده. یک طیف را ارائه پشتیبانی بیشتر برای این ایده که ور آمد از ادغام سیاه چاله ها در داخل دیسک از سیاهچاله ابر پرجرم. با این حال محققان می گویند که آنها قادر به تا حد زیادی رد سایر علل احتمالی برای مشاهده شعله از جمله یک ابرنواختر یا جزر و مدی اختلال رویداد است که رخ می دهد زمانی که یک سیاه چاله در اصل می خورد یک ستاره است.

بنابراین آیا دو سیاه چاله با هم برخورد و تولید مسخره فلش روشن در فضا ؟ آن را به دنبال بیشتر و بیشتر احتمال دارد اما همانطور که با هر تحقیق علمی بیشتر نقاط داده ها مورد نیاز هستند یا تایید این پدیده و یا تعیین اینکه چه چیز دیگری ممکن است داشته باشند تولید نور است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.