ما ممکن است در نهایت می دانم که چگونه ماه است

  • محققان آلمانی هوافضا مرکز می گویند که آنها یک مدل عددی است که نشان می دهد ماه است که کمی کمتر از هر کسی که فکر می کردم.
  • دانشمندان می گویند فرض سن ماه است که با نزدیک به 100 میلیون سال است.
  • ماموریت به ماه در سال های آینده می تواند به فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد سن آن و شکل گیری است.

تعیین سن ماه یک پازل است که بسیاری از دانشمندان تلاش کرده اند برای حل بیش از سال است. یادگیری سن ماه می توانید به ما بگویید که برخی از چیزهایی که در مورد زمین و همچنین, و شاید حتی ارائه سرنخ که چگونه زمین را تنها طبیعی بزرگ ماهواره ای ایجاد شد. در حال حاضر محققان از آلمان هوافضا مرکز می گویند که آنها یک مدل عددی است که نشان می دهد ماه حدود 85 میلیون سال جوانتر از آنچه قبلا تصور.

پژوهش منتشر شده در علم پیشرفتنشان می دهد که ماه ایجاد شد که زمین نهفته زیادی بدن. آوار خارج از زمین و جسم است که شکسته به آن coalesced به شکل ماه که در آن نقطه تحت پوشش در یک اقیانوس مایع سنگ کشش بیش از 600 کیلومتر عمیق.

بر اساس این تیم مدل Moon تاریخچه زمانی شروع شد که یک “protoplanet” به اندازه مریخ برخورد با زمین است. شکل گیری آن عظیم آن ماگما اقیانوس و پس از خنک کننده برآورد شد برای شروع در اطراف 4.51 میلیارد سال پیش. این محاسبه جدید ترفند که کمی نشان می دهد ماه یک صرف 4.425 میلیارد سال است.

در حال حاضر که ممکن است به نظر می رسد مانند تمایز مهم اما دقیق تر برآورد ما از سن ماه هستند دقیق تر داستان از آغاز زمین می شود. ما فرض می کنیم که بسیار از ماه ساخته شده است تا از زمینی مواد مخلوط با باقی مانده از شیء که سقوط کرد به سیاره ما ایجاد یک نوع هیبرید بین دو جسم که آب پز برای صدها میلیون سال قبل در نهایت خنک کننده.

“نتایج ما آخرین مدل سازی نشان می دهد که جوان زمین زده شد توسط یک protoplanet برخی از 140 میلیون سال پس از تولد منظومه شمسی 4.567 میلیارد سال پیش” Maxime موریس سرب نویسنده این تحقیقات در بیانیه ای گفت. “بر اساس محاسبات ما این اتفاق افتاده است 4.425 میلیارد سال پیش – با یک عدم اطمینان از 25 میلیون سال پیش – و ماه متولد شد.”

محققان تماس تاثیر بین زمین و protoplanet “یک سیاره روزنه” و نشان می دهد که Theia نام داده شده به جسم که شکست به زمین اما دیگر وجود ندارد — تولید چنین برخورد خشونت آمیز است که آن را قادر به شکل کاملا جدید بدن.

“در روزهای اولیه منظومه شمسی وجود دارد که بدن بسیاری از این نوع” محققان نوشتن. “برخی از آنها خارج از منظومه شمسی در حالی که دیگران نابود شدند با برخورد با نهادهای دیگر است. تئا اما آمار زمین و باعث خروج از چنین مقدار زیادی از مواد از سیاره گوشته که ماه قادر به شکلی از آن. در طول این تاثیر خشونت های چندین هزار کیلومتر در اعماق اقیانوس ماگما از درخشان فیلم سنگ مذاب تشکیل شده است. امروز هیچ اثری از تئا باقی می ماند پس از این برخورد است.”

ماموریت های جدید برای ماه در افق و در نظر گرفتن نمونه های جدید از سطح ماه را می تواند فاش کردن جزئیات بیشتر وسوسه انگیزی در مورد سن آن و زمانی که آن را تشکیل داده است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de