ما ممکن است در نهایت می دانم که چگونه مرگبار کرونا ويروسی است که در مقایسه با آنفولانزا

  • به عنوان تعدادی از coronavirus مرگ و میر مانت در آمریکا و کشورهای دیگر محققان در حال تلاش برای کشف کردن واقعی مرگ و میر COVID-19.
  • با استفاده از اطلاعات موجود از مطالعات مختلف که اقدام به ارائه برآورد دقیق مطالعه می گوید واقعی مرگ و میر ممکن است در 0.68% به طور متوسط. که 6.8 مرگ و میر برای هر 1000 عفونت.
  • واقعی مرگ و میر به حساب می گیرد COVID-19 مواردی که تشخیص داده شده اند و توسط یک تست PCR و پایین تر از نرخ مرگ و میر محاسبه شده برابر تعداد تایید شد.
  • حتی در 0.68% و COVID-19 میزان مرگ و میر خواهد بود نزدیک به هفت برابر بالاتر از آنفولانزا.

رمان coronavirus به نظر می رسید مانند آن ممکن است یک تنوع از آنفولانزا در اوایل روز از ووهان بیماری همه گیر. بیشتر این ویروس گسترش یافته و بیشتر به ما آموخته است که در مورد پاتوژن آن بیشتر آشکار شد که COVID-19 نیست هر چیزی شبیه به آنفولانزا. نه تنها آن را گسترش بسیار ساده تر و سریع تر است اما آن می تواند باعث انواع عوارض جدی است که به نظر نمی رسد در موارد آنفلوآنزا. ویروس جدید نیز جان بسیاری از مردم به طور منظم آنفولانزا و حتی برخی از سیاستمداران ادعا کرد که این دو بیماری های عفونی به حال مشابه میزان مرگ و میر.

هفت ماه بعد coronavirus کشته شدن نزدیک به 616,000 مردم از تقریبا 15 میلیون عفونت. که مرگ و میر 4.13% با توجه به کروناویروس برنامه سایت که پیگیری COVID-19 ماه. با این حال این تعداد نیست کل داستان. آن را بعید است که هر COVID-19 مرگ گزارش شده به عنوان مثل خیلی واقعی مرگ و میر است به احتمال زیاد بالاتر است. مهمتر از تعداد کل موارد ثبت شده در سراسر جهان نیست واقعا grand total. وجود دارد که باید 15 میلیون تایید infectons اما به عنوان بسیاری از 10 بار بیشتر مردم ممکن است آلوده. که شامل asymptomatics و افرادی که هرگز آزمایش COVID-19 اما تا پایان باقی مانده. آنچه که بدان معنی است که نرخ مرگ و میر است که در واقع بسیار پایین تر است. محققان فکر می کنم آنها می دانند که دقیقا چگونه بسیاری از مردم COVID-19 کشد آماری صحبت کردن و این رقم هنوز بسیار بالاتر از آنفولانزا.

بدون اینکه قادر به اندازه گیری تعداد واقعی افراد آلوده در جامعه و توجه به تمام مرگ و میر ناشی از COVID-19 محققان باید آمد تا با راه های دیگر برای اندازه گیری مرگ و میر, نرخ وال استریت ژورنال گزارش. آنها تجزیه و تحلیل داده ها از منابع مختلف که دنبال همه گیر از جمله شیوع بیماری در کشتی های کروز, نظرسنجی از مردم در نقاط گرم و مطالعات دیگر. ده ها تن از مطالعات دیگر اقدام به محاسبه ميزان عفونت COVID-19.

COVID-19 کشتن ممکن در هر نقطه از 0.3% به 1.5% از آلوده برخی از این تحقیقات می گوید. مطالعات دیگر ادعا می کنند که نرخ مرگ و میر بین 0.5% و 1.0% که ترجمه به پنج تا 10 مرگ و میر برای هر 1000 عفونت.

در این نرخ coronavirus بسیار مرگبارتر از آنفولانزا که جان 0.1% از افراد آلوده. و در حالی که دیگر عفونی تهدیدات مانند ویروس ابولا خطرناک تر از COVID-19 رمان coronavirus تر است مسری تر و آسان تر به گسترش است که به معنی COVID-19 به پایان می رسد تا کشتن مراتب بیشتر مردم از ابولا.

محققان در نگاه 26 مطالعات که برآورد عفونت-نرخ مرگ و میر در نقاط مختلف جهان و به این نتیجه رسیدند که واقعی مرگ و میر را در محدوده بین 0.53% و 0.82 درصد کل برآورد حدود 0.68%. مطالعه منتشر شده در medRxiv شده است و نه کارشناسی.

CDC است که با استفاده از این گزارش به برآورد عفونت-نرخ مرگ و میر و طرح سناریوهای مختلف. این سازمان دارای یک نرخ مرگ و میر هدایت 0.65% به 10 ژوئیه است که بالاتر از آن بود قبلا.

یک مرگ و میر 0.6% را COVID-19 شش بار مرگبارتر از آنفلوانزا اما بیشتر اطلاعات مورد نیاز به منظور بررسی یافته. به عنوان وال استریت ژورنال اشاره می کند وجود دارد تفاوت قابل توجه بین این تخمین می زند. آنفولانزا شکل را بدون علامت موارد به حساب آورد. اگر آن را انجام داد آنفولانزا مرگ و میر خواهد بود حتی کمتر از 0.1 ٪ است.

در حالی که ما ممکن است هرگز قادر به به طور کامل و دقیق نرخ مرگ و میر برای COVID-19 آن را به احتمال زیاد است که آن را نمی خواهد به عنوان کم به آنفولانزا در هر زمان به زودی. همچنین مهم است را در نظر بگیرید که بازمانده از بیماری را تضمین نمی کند بهبود سریع. برخی از بیماران دچار COVID-19 علائم مزمن و عوارض برای سال بعد از عفونت اولیه. با این ویروس صعودی در مکان های مختلف آن را مهم تر از همیشه برای محدود کردن تماس با افراد دیگر پوشیدن یک ماسک و شستن دست های خود را.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر