درست مثل 5G را فعال کنید توجه داشته باشید کهکشان 20 و تبصره 20 فوق العاده و همچنین Galaxy Tab S7, S7+ جوانه های زنده و تماشای کهکشان 3 سامسونگ بسیار پیش بینی Galaxy برابر عاقبت خواهد دیدن نور روز در اوت 5 در غیر معمول (و غیر منتظره ای شلوغ) مجازی Unpacked event.

اما با توجه به پیچیدگی آن تاشو طراحی این غیر قابل انکار زرق و برق دار Galaxy Z برابر 2 5G ممکن است آماده برای تجاری اولین بار در کنار تمام کسانی که دیگر قریب الوقوع اسباب بازی. توجه داشته باشید 20 و تبصره 20 فوق العاده 5G به عنوان مثال در حال انتظار برای رفتن برای قبل از سفارش در بازار مانند آمریکا و کره جنوبی بلافاصله پس از اعلام رسمی احتمالا شروع به کشتی تقریبا یک هفته بعد.

خیلی طولانی صبر کنید, پیشنهاد, تنگ, عرضه

با توجه به جدید کره ای, رسانه گزارش (ترجمه شده در اینجا) دوم-gen برابر می رسند داخلی فروشگاه ها در اطراف یک ماه پس از آن متعارف Snapdragon 865 Plus-صفحه عموزاده با ساخته شده است در S Pen. یعنی “آزمایشی” تاریخ انتشار Galaxy Z برابر 2 5G است امروز شایع به تاریخ 18 سپتامبر که ممکن است یا ممکن است نمی شود همچنین زمانی که تاشو گوشی آغاز خواهد شد فروش stateside.

در حالی که آن را قطعا یک کمی نا امید کننده به گوش ما ممکن است نیاز به صبر شش هفته یا بیشتر به دیدن انبوه به روز رسانی دستگاه در واقع منتشر شده و زیر آن اوت 5 اعلام ما عمل نخواهد کرد شوکه این خبر حدس و گمان است.

 

آنچه در این گزارش نادیده به ذکر است که تقریبا چگونه بسیاری از واحدهای سامسونگ انتظار دارد که به تولید و کشتی به کاربران نهایی در سال 2020 است. پیش بینی های قبلی به نام “محدود” حجم 2021 که بدان معنی است که آینده نگر Galaxy Z برابر 2 5G خریداران ممکن است بخواهید به در مواظب برای قبل از سفارش شروع کنید و این دستگاه به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است برای جلوگیری از به طور بالقوه عظیم تاخیر پایین خط.

نیست بنابراین تعجب آور قیمت و مشخصات ورق

اگر چه 5G گوشی های هوشمند قیمت در کل در حال حاضر شروع به رها کردن در سراسر جهان foldables هستند متاسفانه کاملا متفاوت کتری از ماهی است. به عنوان بزرگ به عنوان اصلی Galaxy برابر صدا در تئوری و بر روی کاغذ نگاه واقعیت آن پیشگامانه طراحی شد عمیقا ناقص.

به عنوان مثل ما نمی توانست در واقع انتظار کاهش قیمت برای Galaxy Z برابر 2 5G نسبت به آن 4G LTE-تنها سلف که باعث می شود امروز شایعه از یک KRW 2.398 میلیون قیمت در سامسونگ میهن صدا بسیار دلگرم کننده است. که دقیقا چقدر OG Galaxy برابر به طور معمول هزینه در کره جنوبی ساخت آمریکا امیدوار است که 5G قادر Z برابر 2 5G را به طور رسمی قیمت در همان $1,980 برچسب خود را به عنوان پیشرو در ایالات متحده است.

مقرون به صرفه است ؟ نه در همه. عادلانه است ؟ یکی قطعا می تواند استدلال می کنند که این مورد با 120Hz اصلی 7.7 اینچی صفحه نمایش در دو و همچنین به عنوان یک 6.2 اینچ یا بیشتر پوشش پانل با تقریبا هیچ ناهنجاری های Snapdragon 865+ پردازنده در زیر هود حداقل 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی جفت شده با یک 12GB RAM, تعداد, همراه باتری با ظرفیت حدود 4,400 mAh سه گانه رو به عقب دوربین سیستم تشکیل شده از دو دوربین 12MP بورس و 64MP لنز تله و فوق العاده نازک شیشه ای تکنولوژی بسیار بهبود یافته دوام.
اما بیشتر وجود دارد. ویژه Thom Browne نسخه گوشی سامسونگ Galaxy Z برابر 2 5G گزارش شده است که در این خط لوله نیز با مجنون برچسب قیمت حدود 4 میلیون برنده های متصل به آن نام. که بیش از $3,300 اگر چه آن را تکان دهنده تعداد با توجه به اینکه 4G LTE-تنها Galaxy Z تلنگر Thom Browne Edition هزینه $2,480 در ایالات متحده در مقایسه با $1,380 قیمت توصیه می شود از “منظم” variant.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net