• کهکشان برابر 2 تاریخ انتشار بنا به گزارش رسیده به تاخیر افتاده است تا سپتامبر یا اکتبر به عنوان سامسونگ در برخورد با توسعه تاخیر.
  • Z برابر 2 حتی ممکن است پرده برداری می شود در طول توجه داشته باشید کهکشان 20 راه اندازی صورتی که سامسونگ برنامه ریزی شده برای ماه آگوست 5th.
  • برابر 2 نرم افزار نشده نهایی و حامل تست این گوشی را آغاز کرده است.

کهکشان برابر خط لعنت به نظر می رسد در این مرحله به عنوان دومین نسل از مدل همچنین انتظار می رود برای دیدن برخی قابل توجهی به تاخیر می اندازد. اما این زمان در اطراف, آن را نمی ممکن است به عنوان بد به عنوان اصلی سامسونگ گوشی تاشو. کهکشان برابر شد و بخشی از پرده برداری در اواخر سال 2018 زمانی که کره ای, معرفی غول جدید نوع صفحه نمایش و رابط کاربری برای گوشی های تاشو. کهکشان برابر رونمایی شد به طور کامل در اواسط ماه فوریه 2019 و آن را باید راه اندازی شده است در اواخر ماه آوریل است. داوران که دسترسی سریع به تاشو پیدا کردم که صفحه نمایش فوق العاده شکننده و نابود شود می تواند با سهولت. دو مشکل مشخص شد و سامسونگ مجبور به طراحی مجدد صفحه نمایش برای جلوگیری از باقی مانده از داخل گوشی و اجتناب از نیاز کاربران اقدام به حذف لایه بیرونی صفحه نمایش است که نگاه بسیاری مانند یکبار مصرف محافظ صفحه نمایش در ماه آوریل است. سامسونگ راه اندازی ریختن (فولد) در اواخر ماه سپتامبر سال گذشته و کهکشان برابر 2 است که در حال حاضر شایع می رسند در ماه سپتامبر یا اکتبر.

برابر 2 است که شایعه به نام Z برابر 2 قرار بود برای رونمایی شود در آگوست 5th, در طول سامسونگ آنلاین-تنها بستهای کنفرانس مطبوعاتی. هرچند که ممکن است در این مورد با توجه به آنچه که حداکثر Weinbach جدید توییتهایی. برجسته سامسونگ leaker گفت که برابر 2 اتفاق می افتد نیست در رویداد مطبوعاتی و که آن را “کاملا جای تعجب ندارد.”

“این است که به هیچ وجه تعجب” او به دنبال. “نرم افزار نیست حتی نزدیک به یک ماه سپتامبر راه اندازی دارد چند اشاره از هر چیزی سخت افزار-دانا است. آن را به احتمال زیاد به تاخیر افتاده است یک دسته و به همین دلیل است.”

Weinbach اضافه شده است که سامسونگ می تواند آزار دادن گوشی در پایان با نشان دادن تاریخ یک سپتامبر راه اندازی. “در این نقطه آن را راه اندازی حداقل تا اکتبر.”

“من به آن نگاه کرد کمی بیشتر” Weinbach توضیح داد: در یک صدای جیر جیر. “کهکشان فروشگاه تنها نشان می دهد که کاربر تست برای توجه داشته باشید 20 و تلنگر 5G. من حامل تست برای برابر 2 است که به نظر می رسد مانند آن را فقط در قرار داده شد. به هیچ وجه آنها می توانید آن را اعلام کرد با 0 اطلاعات در مورد آن است.”
“در طول حامل تست حامل تصمیم بگیرید که اگر آنها در حال رفتن به حمایت از آن, آن را حمل و یا حتی آن را می خواهم. حامل می تواند آن را می خواهم آن را از طریق آزمایش و شکست و سپس حمل آن به دلیل آن عبور نمی کند آزمون خود را,” او گفت:.

گوشی های هوشمند سازان نیاز به حامل تصویب قبل از حرکت رو به جلو با راه اندازی برنامه و همان می رود برای سامسونگ. نسبتا “سری S می رود از طریق آزمایش در اوایل ژانویه برای اوایل ماه مارس راه اندازی.” استفاده از همان منطق به برابر 2 و با توجه به وضعیت فعلی امور در برابر 2 اطلاعیه رها شده می تواند در ماه سپتامبر پیش از اکتبر تاریخ انتشار.

که گفت: چیزهایی که لزوما به عنوان بد به عنوان در سال گذشته برابر شده است. توسعه و تست شده اند ممکن است به طور قابل توجهی تحت تاثیر ادامه بحران بهداشتی. رمان coronavirus مانع همه این سال رویدادهای آیا آنها در جهان فن آوری و یا در جای دیگر. توسعه محصول صدمه دیده بود به خوبی و Z برابر 2 است فقط یک قربانی است.

اگر هر چیزی, Z برابر 2 شایع است به مقدار زیادی هیجان انگیز تر از نسل اول مدل. این تلفن را یک درجه کمتر صفحه نمایش تحت پوشش فوق العاده نازک شیشه ای مانند Galaxy Z تلنگر. صفحه نمایش خارجی نیز انتظار می رود بسیار بزرگتر از اول بریزید و گوشی را از ویژگی های حق بیمه قطعات و پشتیبانی 5G اتصال. اما همانطور که انتظار می رود آن را هنوز هم گران تر از سنتی گوشی های.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net