ما حتی نمی توانم باور چقدر خوب آمازون Roku تلویزیون و آتش تلویزیون معاملات امروز

  • هر کس می داند که Roku Express HD و آتش تلویزیون استیک بهترین ارزش در خارج وجود دارد وقتی که می آید به رسانه های جریان, بازیکنان, بنابراین احساس رایگان برای دریافت هر یک اگر شما به دنبال برای ورود به سطح جریان چوب.
  • هر کسی که در بازار برای یک تلویزیون جدید نیز باید گزینه دیگری در نظر بگیرید هر چند وجود دارد: برخی از فوق العاده تلویزیون های هوشمند معاملات در حال حاضر در مدل های با Roku یا آتش نرم افزار تلویزیون درست در ساخته شده است.
  • قیمت شروع در $139.99 برای تازگی منتشر 32 اینچ آتش از تلویزیون نشان و بیشترین میزان تخفیف را به شما صرفه جویی $550 در یک خیره کننده TCL 75 اینچ 4K Roku تلویزیون با تقریبا گودی کمتر طراحی شده است.

هر کس می داند که یک “تلویزیون هوشمند” واقعا یک تلویزیون هوشمند مگر اینکه آن شده یا Roku, آتش, تلویزیون یا اپل نرم افزار. تلویزیون از سامسونگ و سونی و ال جی و دیگران اجرا برخی از برنامه و خوب آنها اگر همه شما می خواهید انجام دهید این است که جریان Netflix بکشد. اما هیچ تلویزیون ساز را تا کنون پشتیبانی از تمام برنامه ها و بازی های شما می خواهید با خود اختصاصی تلویزیون های هوشمند نرم افزار. این بدان معناست که صرف نظر از اینکه شما خرید یک “تلویزیون هوشمند” و یا فقط یک تلویزیون معمولی شما نیاز به آن را حتی دقیق تر با اضافه کردن یک جریان دستگاه پخش رسانه ای مانند یک آتش تلویزیون استیک Roku دستگاه یا تلویزیون اپل.

البته بسیار مهم وجود دارد استثنا است که هر کس باید بدانید در مورد. برخی از فروشندگان فروش تلویزیون که خندق های اختصاصی سیستم عامل و به جای آن باید آتش نرم افزار تلویزیون و یا Roku نرم افزار درست در ساخته شده است. که تقریبا تنها زمانی شما می توانید دور با نیاز به خرید جداگانه streaming media player. و در حال حاضر چند تا از بهترین گزینه های خارج وجود دارد که باید آتش نرم افزار تلویزیون و یا Roku نرم افزار از پیش نصب شده در فروش در قیمت های پایین خود را از سال 2020 است. در واقع دو Fire TV Edition تلویزیون ما در حال رفتن به شما بگویم در مورد شده اند با تخفیف تمام هفته, اما آنها هر دو فقط رو حتی عمیق تر از تخفیف های امروز صبح!

اولین و مهمترین تازگی منتشر شده نشان 32 اینچ HD تلویزیون هوشمند – Fire TV Edition تنها بهترین-فروش تلویزیون های جدید در آمازون کل سایت. آن را مناسب برای یک اتاق خواب مهمان, آشپزخانه یا هر فضای که در آن شما نیاز به جمع و جور تلویزیون. این مدل قیمت برای $170 اما در حال حاضر شما می توانید یکی را انتخاب کنید تا فقط برای $139.99.

نام تجاری همان و نیز 43 اینچ 4K Fire TV Edition مدل فروش برای $249.99 به جای $300 و شما می توانید یک نشان 50 اینچ 4K آتش تلویزیون برای $299.99 که آن هم 50 $تخفیف.

اگر شما می خواهید برای ارتقاء و حتی بهتر کیفیت تصویر را بدون صرف پول بیشتر را بررسی کنید ال ای دی 50LF621U21 50 اینچ 4K UHD با Dolby Vision – Fire TV Edition. آن را به یک صفحه نمایش خیره کننده 4K با وضوح و آن را در فروش برای $329.99 در حال حاضر به جای $380.

وجود دارد برخی از معاملات بزرگ برای کسانی که ترجیح می دهند Roku به آمازون تلویزیون های هوشمند و پلت فرم. این $330 TCL 43S425 43 Inch 4K Ultra HD Smart Roku تلویزیون در فروش امروز برای تنها $229 است که یک $101, تخفیف, اما شما صرفه جویی حتی بیشتر اگر شما برای رفتن به یک صفحه نمایش بزرگتر. برای یک مدت زمان محدود TCL 65″ Class 6-سری 4K UHD QLED Dolby Vision HDR Roku تلویزیون های هوشمند که به طور معمول هزینه $1,100 در فروش فقط برای $799.99 و 75 اینچ مدل تا 550 دلار تخفیف در حال حاضر بنابراین شما می توانید آن را برای حتی کمتر — فقط $749.99!


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net