Waze دارای ویژگی های جدید به شما کمک کند حرکت coronavirus بحران

  • Waze اعلام ویژگی های جدید برای محبوب خود برنامه ناوبری است که می تواند کمک به کاربران و مقامات در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.
  • گوگل تابعه برنامه ای برای برجسته کردن فروشگاه های که ارائه بدون-تماس و تحویل نمایش COVID-19 تست مکان.
  • Waze همچنین تجزیه و تحلیل های ناشناس رانندگی آمار برای مناطق مختلف اثبات این است که اجتماعی فاصله اقدامات بوده است محترم است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

شما ممکن است کمتر رانندگی در طول رمان coronavirus بحران بهداشتی, اما شما هنوز هم نیاز به کسانی که برنامه های ناوبری بر روی تلفن خود را. حتی اگر شما در حال رانندگی در همه آنها هنوز هم می تواند در مفید آمده است. نقشه های اپل در حال آماده سازی برای نمایش COVID-19 تست سایت در نقشه های آن از ویژگی های نقشه های گوگل باید تکرار به زودی. گوگل برنامه جالب دیگر قدرت پردازش است که می تواند در مفید آمده است در طول این زمان. این برنامه به شما نشان می دهد که رستوران ها ارائه مواد غذایی و به شما اجازه می دهد محل سفارش با برخی از آنها نیز هست. آن را نیز اجازه می دهد تا صاحبان کسب و کار ارائه اطلاعات به روز در مورد فروشگاه خود را. نقشه های گوگل در حال حاضر شامل COVID-19 اطلاعیه که پاپ تا اگر شما در حال جستجو برای یک بیمارستان و یا دکتر در نزدیکی یادآوری شما را به رها کردن در سرزده اگر شما گمان می برند که شما آلوده. هر دو شرکت اپل و گوگل باید محلی سازی سایت های که ارائه اطلاعات ناشناس در مورد ناوبری و رفت و آمد در طول coronavirus مستندات.

با تمام آنچه که در ذهن شما نباید تعجب برای پیدا کردن که یکی از محبوب ترین برنامه های ناوبری وجود دارد تا به توسعه ویژگی های مختلفی برای کمک به کاربران در هنگام وقوع. که Waze البته گوگل محبوب دیگر موبایل نرم افزار نقشه برداری.

Waze توضیح داد در یک پست وبلاگ در روز چهارشنبه که این کار با خود داوطلب جوامع و Waze برای شهرستانها برنامه ای برای حمایت از دولت های محلی و جوامع ارائه منابع اضافی.

منبع تصویر: Waze

Waze قرار داده است تا آمار که به تایید اپل و گوگل زودتر يافته است. مردم در حال رانندگی 60 درصد کمتر مایل در مقایسه با فوریه به عنوان یک نتیجه از سختگیرانه تر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. داده ها همچنین نشان می دهد که بازار که ثبت نام COVID-19 شیوع بیماری در اوایل شدند برای اولین بار نشان می دهد کاهش ترافیک الگوهای. در ایتالیا یکی از سخت ترین-آمار کشورهای جدید بیماری ترافیک کاهش یافته است بیش از 90 ٪ بیش از 30 روز یا بیشتر.

منبع تصویر: Waze

Waze نیست فقط تجزیه و تحلیل الگوهای رانندگی یکی از ویژگی های است که کمک خواهد کرد که مقامات به جای کاربران به طور منظم از برنامه. گوگل نقشه برداری بخش با همکاری WhyHunger و هیچ بچه ای گرسنه برای اضافه کردن بیش از 30000 اضطراری و توزیع مواد غذایی مکان به آن نقشه ایالات متحده است. آن می تواند گسترش برنامه به مناطق دیگر که در آن سازمان های مشابه وجود داشته باشد.

Waze همچنین نشان داد آیکون های جدید برای علامت گذاری کسب و کار بر روی نقشه است که پشتیبانی از طریق درایو و منظقه وانت گزینه های. این گزینه های تحویل بیشتر کاهش تماس بین افراد و کاهش خطر COVID-19 انتقال است. در اینجا چیزی است که شما باید برای نگاه در نقشه:

منبع تصویر: Waze

در آینده نزدیک Waze ممکن است صفحه نمایش حتی بیشتر کلید COVID-19 اطلاعات بر روی نقشه از جمله پزشکی مراکز تست. این شرکت با ایجاد یک COVID-19 پورتال خود را که در آن سازمان های عمومی می توانید به اشتراک گذاری بیشتر اطلاعات مربوط به بحران بهداشت و درمان. اطلاعات مربوط به بسته شدن جاده, مواد غذایی, مکان های توزیع و coronavirus تست امکانات به زودی باید نشان می دهد تا خود را در نقشه Waze.

منبع تصویر: FILIP خواننده/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر