سازمان دیده بان این مجنون ویروسی تصویری از فلوریدا ضد maskers جیغ در مجلس

  • فلوریدا ضد maskers ویروسی رفت و پس از حضور در پالم بیچ شهرستان هیئت شهرستان کمیسیون نظر عمومی در جلسه ماسک صورت داد.
  • این کلیپ نشان می دهد خشم شهروندان در چشم انداز مجبور به پوشیدن ماسک صورت با استناد به برخی از silliest دلیل برای مقاومت در برابر چهره پوشانده اند.
  • فلوریدا گزارش شده حدود 9,000 جدید COVID-19 موارد در جمعه جدید رکورد روزانه. دولت هرگز تجربه چنین آمار و ارقام در طول مستندات و تنظیم شده و پرونده تا کنون پس از آن بازگشایی شد.

در اوایل ماه رمان coronavirus همه گیر به ما گفته شد که ماسک های صورت نمی ارائه حفاظت در برابر COVID-19. نقطه از آن همه بود و برای جلوگیری از اجرا بر روی تجهیزات حفاظت فردی که بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان به شدت مورد نیاز ما بعد از آن آموخته است. آن را مانند همه کشورها تا به حال به اندازه کافی PPE زمانی که برای اولین بار COVID-19 شیوع رسید اما این یک داستان متفاوت است. به عنوان ما شروع به درک این بیماری بهتر است ما شاهد بیشتر و بیشتر مطالعات ثابت کرد که ماسک واقعا می تواند به کاهش خطر انتقال است. این ویروس می تواند فراتر از سفر شش پا به خصوص در AC-تهویه داخل مناطق مانند فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها که در آن ترکیبی از بهداشت خوب اجتماعی فاصله و ماسک صورت می تواند کار کند. ماسک صورت و سپس تبدیل به یک چیز و مقامات شروع به ترویج استفاده از آنها. نه همه آنها آماده بودند نیز آنها را می پوشند در عمومی با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک مثال نخست از آن است.

این ما به ارمغان می آورد به حال و روز فلوریدا که در آن وجود دارد پر سر و صدا, ضد, ماسک جامعه بي پروا به توضیح دهد که چرا ماسک صورت نباید تحمیل شده بر شهروندان است. در حال حاضر هر کس حق دارد نظر خود را در مورد همه چیز, همه گیر و ماسک صورت گنجانده شده است حتی اگر این نظر اشتباه است. فلوریدا ضد maskers که شما در مورد برای دیدن دفاع از حق خود را آلوده و آلوده کردن دیگران با سهولت یک یادآوری خوب چرا شما باید با پوشیدن ماسک در وهله اول.

وجود دارد هیچ چیز به شما می دهد 100 ٪ محافظت در برابر COVID-19; که چگونه غیر مستقیم این ویروس است. شما ممکن است همه چیز را راست و هنوز هم عفونت. اما ماسک صورت می تواند به ارائه حفاظت اضافی است که می تواند به کاهش خطر انتقال.

فلوریدا یکی از ایالات آمریکا است که رانندگی در امریکا, تمدید COVID-19 شیوع. پس از بازگشایی فلوریدا شکسته است رکورد پس از رکورد وقتی که می آید به تعداد روزانه عفونت. مقامات بهداشتی گزارش شده حدود 9,000 موارد برای جمعه آوردن دولت را در مجموع به بیش از 122,000 با توجه به میامی هرالد. فلوریدا گزارش شده تقریبا 30,000 موارد در هفت روز گذشته نزدیک به یک چهارم از همه موارد تا کنون. مقامات بهداشت همچنین گزارش 137 جدید مرگ و میر در مجموع بیش از 3,400 COVID-19 تلفات پس از فلوریدا بیماری آغاز شده است.

کلیپ در پایان این پست نشان می دهد مختلف ضد maskers که توضیح داد که چرا آنها نمی بر این باورند در صورت ماسک به همین دلیل آنها نمی خواهند به پوشیدن ماسک صورت و چرا ماسک صورت حکم نباید اجرا شود. آن را خنده دار فوق العاده غم انگیز در راه است. این ضد maskers ممکن است آلوده تر از افرادی که می پوشند را پوشش می دهد و آنها ممکن است آلوده دیگران از جمله خود عزیزان. برخی از مردم ممکن است بمیرد پس از آمدن در تماس با کسی که نیست با پوشیدن یک ماسک — نه یکی از آنها آن را می دانم.

“من نمی پوشیدن ماسک به همین دلیل من نمی پوشیدن لباس زیر: چیزهایی که باید تنفس می گوید:” برای اولین بار در کلیپ زیر به برخی از خنده از مخاطب. اما همه چیز خیلی جدی به سرعت به عنوان شما متوجه این تصویری نیست برخی از مرتب کردن بر اساس بخش نشان می دهد. این معامله واقعی از پالم بیچ شهرستان هیئت شهرستان کمیسیون نظر عمومی جلسه.

برخی از سخنرانان به ارمغان آورد تمام اسلحه های بزرگ از جمله “خدا فوق العاده تنفس سیستم” “حقوق اساسی” “آزادی انتخاب” دوربین که اسکن همه یک بار 5G می آید که “خطرناک تبادل” و پدوفیل و “ما مردم.”

کل قطع زیر احساس می کند مانند یک قسمت از یک پیچ خورده تاریک کمدی. اما آن را در زندگی واقعی اتفاق می افتند قبل از اینکه چشم خود را.

که گفت: به یاد داشته باشید برای پوشیدن ماسک صورت در حالی که شما در خارج از خانه و عمل اجتماعی فاصله در حالی که به طور کامل شناخت پالم بیچ شهرستان به تصویب هیئت مدیره سفارش به دستور ماسک صورت. شهرستان شهردار دیو Kerner گفت: سفارش را در محل اقامت نامحدود و آن را اجرا مدنی با استناد و جریمه.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.