سازمان دیده بان این سال 2020 استندآپ کمدی فوق العاده به صورت رایگان در یوتیوب

بسیاری از ما هنوز هم صرف مقدار زیادی از زمان در خانه با تکیه بر اینترنت برای سرگرمی در میان چیزهای دیگر. پیدا کردن سرگرمی های با کیفیت همیشه آسان نیست با همه چیز است که در خارج وجود دارد – Netflix و آمازون نخست تصویری دیزنی+ و بسیاری دیگر پرداخت می شود جریان خدمات مربوطه خود را با محتوای اصلی که اغلب شامل استند آپ کمدی فوق العاده.اما وجود دارد چند با استعداد کمدین که باید جای خود را منتشر اخیر full-ساعت ایستاده فروش ویژه در یوتیوب, برای ما برای لذت بردن از به صورت رایگان. وقتی که آن زمان برای استراحت و برخی از غیر جذاب و سرگرم کننده شما نمی توانید به اشتباه با دادن آن یک ساعت است.

استند آپ کمدی فوق العاده شما می توانید در حال حاضر به صورت رایگان:

  1. علامت Normand: به ناهار
  2. سام Morril: من این
  3. فهیم انور: هیچ کسب و کار مانند نشان می دهد کسب و کار
  4. Yannis Pappas: باد نور
  5. Nick Thune: پسر خوب

علامت Normand: به ناهار

Underrated کمدین که قطعا سزاوار توجه بیشتر خوانده شده را علامت Normand مذاکرات در مورد دوران کودکی خود را نوشیدن و اضطراب و حتی lightheartedly لمس بر اجتماعی و سیاسی موضوعات. او هدایت روشن شدن “بیش از حد واقعی” مانند برخی دیگر کمدین و چماق به امضای خود را آرام و بی دردسر تحویل.

سام Morril: من این

نیویورک کمدین سام Morril است دیگر خنده دار کمدین که سخت به آمده است اما حتی سخت تر برای جلوگیری از تماشای. در این ویژه او در مورد خود فرد تعاملات با تمام انواع از مردم حتی خود اختصاص داده vigilante که خود را “شوالیه سفید.” Morril کمدی است خنک و نشاط بیشتر, حتی اگر آن را اغلب veers نسبت به مسائل اجتماعی.

فهیم انور: هیچ کسب و کار مانند نشان می دهد کسب و کار

مسلح با جذابیت و جوک های احمقانه (در یک راه خوب), فهیم انور جدیدترین ویژه ای را به خصوص برای افراد جوان است. با بیانی پر جنب و جوش و جوان تحویل و عمدتا غیر سیاسی جوک انور ممکن است کامل کمدین برای لذت بردن از زمانی که به دنبال برای سم زدایی از اخبار است.

Yannis Pappas: باد نور

کمدین Yannis Papas خود را منتشر کمدی ویژه “باد نور” در کانال یوتیوب در اواخر سال 2019. در آن newly-wed, کمدین, مذاکرات در مورد ازدواج خود را تجربه و روابط عمومی.

Nick Thune: پسر خوب

سیاتل-متولد کمدین و نوازنده Nick Thune دوم ساعته ویژه “پسر خوب” ویترین فوق العاده خود را به داستان گفتن و موقعیتی کمدی, مهارت. داستان اصلی ویژه حول محور آغاز می شود و با او به رایگان ماری جوانا یکجور دوربین عکاسی که سگ خود را به طور تصادفی می خورد بنابراین به عنوان شما احتمالا می توانید حدس می زنم آن را کاملا سوار شدن.

در اینجا به امید این استندآپ کمدی می خواهد شادی را به روز خود را! اگر شما یک اشتراک Netflix, شما همچنین ممکن است لذت بردن از قبلی ما لیست خنده دار و مرزی Netflix استندآپ کمدی فوق العاده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>