سازمان دیده بان ناسا راه اندازی آن مریخ در 2020 ماموریت زنده

  • ناسا در نهایت آماده برای دریافت آن مریخ در 2020 ماموریت انجام پس از ماه ها کار سخت آماده سازی سخت افزار در میان یک بیماری همه گیر.
  • ماموریت راه اندازی پنجره باز می شود در 7:50 a. m. EDT و باز باقی خواهد ماند برای دو ساعت.
  • پشتکار و مریخ هلیکوپتر انتظار می رود برای رسیدن به سیاره سرخ در فوریه 18th, 2021.

می گویند که ناسا را به مریخ در 2020 ماموریت که شامل پشتکار مریخ و مریخ هلیکوپتر — تا به حال یک جاده ناهموار به روز راه اندازی خواهد بود عظیم گرفتن. آژانس فضایی تا به حال به جنگ جهانی همه گیر و یک میزبان از تاخیر قبل از آن شد و در نهایت آماده به ارسال آن سخت افزار skyward. در حال حاضر به نظر می رسد همه چیز به انتظارنشسته بودند و ناسا در نهایت می توانید آن ماموریت تاریخی در جریان است.

راه اندازی مریخ در 2020 ماموریت برگزار خواهد شد در عرض راه اندازی پنجره ای که باز می شود در 7:50 a. m. EDT. راه اندازی پنجره باز باقی خواهد ماند برای دو ساعت اجازه می دهد زمان کافی برای kinks به کار می شود اگر هر یک باید بوجود می آیند. مثل همیشه ناسا ارائه خواهد شد زندگی می کنند جریان از راه اندازی بنابراین همه ما می تواند لذت بردن از آن را از ایمنی و راحتی از مرورگرهای ما.

پشتکار رور راه اندازی خواهد شد از کیپ کاناورال در بالای یک موشک اطلس 5 از ایران راه اندازی داد. آن را ماه برای ماموریت برای رسیدن به سیاره سرخ و ماموریت خواهد رسید در مریخ در فوریه 18th, 2021. که ممکن است به نظر می رسد مانند یک غیرممکن پیش بینی دقیق اما ناسا است که خیلی خوب در ریاضی بنابراین ما باید کلمه خود را برای آن.

پشتکار مریخ نورد پیشرفته ترین مریخ نورد به تاریخ نه به ذکر است بزرگترین. این یک ماشین است که قادر به انجام انواع تحقیقات علمی خود را در آن, اما آن را نیز وظیفه جمع آوری و آماده سازی نمونه ها از مریخ جمع آوری می شود و بعد از بازگشت به زمین برای مطالعه اضافی.

مانند سلف خود کنجکاوی پشتکار است شده هسته ای به آن آزادی حرکت بدون در نظر گرفتن شرایط مریخ آسمان. فرصت مریخ نورد معروف درگذشت پس از 14 سال بر روی این سیاره قرمز هنگامی که یک سیاره گسترده گرد و غبار طوفان قطع خورشیدی مریخ نورد تنها روش شارژ خود باتری.

ناسا زنده جریان راه اندازی را می توان از طریق جاسازی شده یوتیوب پنجره بالا. کانال زنده است 24 ساعت در روز, اما ناسا پوشش زنده پرتاب آغاز خواهد شد حدود 7:00 p. m. EDT یا حدود 50 دقیقه قبل از راه اندازی پنجره باز می شود.

این واقعیت است که ناسا حتی این امکان را برای راه اندازی این ماموریت در میان تمام چیزهای عجیب و غریب در جهان در حال حاضر است یک معجزه است. امیدوارم یک بار رور و کوچک آن هلیکوپتر قاچاق رسیدن به سطح مریخ آن را بازگشت به همان اندازه معجزه آسا یافته.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im